LARLEXMAR COM SRL – CUI 31299647
Pe scurt
LARLEXMAR COM SRL are CUI 31299647, număr de înregistrare J2020004639404 și sediul în Sat Lacu Sărat, Comuna Chiscani, județul Brăila. Activitatea principală declarată: CAEN 1011 – Prelucrarea și conservarea cărnii. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 52.657.131 lei, un profit net de 1.131.016 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LARLEXMAR COM SRL |
| CUI | 31299647 |
| Nr. Reg. Com. | J2020004639404 |
| EUID | ROONRC.J9/142/2013 |
| CAEN | 1011 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-02-28 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LUPASCU TRAIAN - SORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 657 131 | 1 131 016 | 15 943 342 | 7 474 696 | 11 165 075 | 2 700 341 | 1 |
| 2024 | 34 520 774 | 867 729 | 15 500 424 | 7 066 337 | 9 999 500 | 1 569 325 | 1 |
| 2023 | 29 058 453 | 861 347 | 16 702 923 | 6 689 553 | 11 919 670 | 1 910 212 | 1 |
| 2022 | 28 076 958 | 754 348 | 9 733 053 | 2 394 862 | 8 700 539 | 1 362 348 | 7 |
| 2021 | 19 471 321 | 652 802 | 313 513 | 76 064 | 1 470 355 | 1 232 906 | 15 |
| 2020 | 19 160 268 | 840 334 | 1 380 820 | 0 | 2 329 134 | 948 314 | 18 |
| 2019 | 21 641 553 | 422 831 | 1 997 561 | 1 791 488 | 785 958 | 579 885 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises52 657 131 lei
53%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LARLEXMAR COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1011 Rev. 2 (echivalent: 1011 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Prelucrarea și conservarea cărnii |
| Descriere Activitate | Prelucrarea și conservarea cărnii |
| Cod CAEN principal | 10 Prelucrarea și conservarea cărnii |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 1011: Prelucrarea și conservarea cărnii
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (10), poziții apropiate de locul 47 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MARIFLOR PRODCOM SRL – locul 43, 57,83 mil. lei, Cluj
- LA MIRCEA MĂCELARU SRL – locul 43, 53,14 mil. lei, Bucureşti
- PEPAS 2000 SRL – locul 43, 35,18 mil. lei, Bucureşti
- TATCOM INVEST SRL – locul 43, 25,36 mil. lei, Buzău
- READY MEAL GOURMET SRL – locul 43, 11,10 mil. lei, Constanţa
- MONICOM IMPEX SRL – locul 43, 10,49 mil. lei, Cluj
- BEYOND INVESTMENT GROUP BIG SRL – locul 43, 8,51 mil. lei, Olt
- CORNELIUS SRL – locul 43, 7,73 mil. lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LARLEXMAR COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LARLEXMAR COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LARLEXMAR COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.066.337 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.999.500 |
| Creante | 9.961.821 |
| Casa si conturi la banci | 37.679 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.912 |
| DATORII | 15.500.424 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.569.325 |
| Capital subscris varsat | 590.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.520.774 |
| VENITURI TOTALE | 34.520.794 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.527.316 |
| Profitul brut | 993.478 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 867.729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.689.553 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.919.670 |
| Stocuri | 310 |
| Creante | 11.865.429 |
| Casa si conturi la banci | 53.931 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.912 |
| DATORII | 16.702.923 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.910.212 |
| Capital subscris varsat | 590.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.058.453 |
| VENITURI TOTALE | 29.370.116 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.386.682 |
| Profitul brut | 983.434 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 861.347 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 76.064 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.470.355 |
| Stocuri | 516 |
| Creante | 1.269.823 |
| Casa si conturi la banci | 200.016 |
| DATORII | 313.513 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.232.906 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.471.321 |
| VENITURI TOTALE | 19.471.338 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.718.392 |
| Profitul brut | 752.946 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 652.802 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.791.488 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 785.958 |
| Stocuri | 1.929 |
| Creante | 112.569 |
| Casa si conturi la banci | 671.460 |
| DATORII | 1.997.561 |
| CAPITALURI - TOTAL | 579.885 |
| Capital subscris varsat | 89.900 |
| Cifra de afaceri neta | 21.641.553 |
| VENITURI TOTALE | 21.641.554 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.142.800 |
| Profitul brut | 498.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 422.831 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.946.701 |
| Creante | 1.636.616 |
| Casa si conturi la banci | 310.085 |
| DATORII | 647.919 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.298.782 |
| Capital subscris varsat | 89.900 |
| Cifra de afaceri neta | 19.558.686 |
| VENITURI TOTALE | 19.558.686 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.061.276 |
| Profitul brut | 497.410 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 431.862 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.887.034 |
| Stocuri | 775 |
| Creante | 2.315.884 |
| Casa si conturi la banci | 570.375 |
| DATORII | 1.736.818 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.150.216 |
| Capital subscris varsat | 89.900 |
| Cifra de afaceri neta | 23.200.057 |
| VENITURI TOTALE | 23.200.057 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.272.472 |
| Profitul brut | 927.585 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 790.815 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.183.036 |
| Stocuri | 724 |
| Creante | 8.080.391 |
| Casa si conturi la banci | 101.921 |
| DATORII | 7.496.053 |
| CAPITALURI - TOTAL | 686.983 |
| Capital subscris varsat | 89.900 |
| Cifra de afaceri neta | 18.133.163 |
| VENITURI TOTALE | 18.133.163 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.442.499 |
| Profitul brut | 690.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 579.103 |
| Pierdere neta | 0 |