LARI-MĂDĂ TRANS SRL – CUI 18100240
Pe scurt
LARI-MĂDĂ TRANS SRL are CUI 18100240, număr de înregistrare J15/1133/2005 și sediul în Municipiul Târgovişte, județul Dâmboviţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 33.031 lei, un profit net de 3.649 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LARI-MĂDĂ TRANS SRL |
| CUI | 18100240 |
| Nr. Reg. Com. | J15/1133/2005 |
| EUID | ROONRC.J15/1133/2005 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-11-03 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HAU DANIEL | DEPLINE, SE VOR EXERCITA SEPARAT | România |
| PETRE MIHAI-MARIUS | DEPLINE, SE VOR EXERCITA SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 031 | 3 649 | 47 206 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 83 533 | 17 027 | 59 470 | 0 | 115 702 | 56 232 | 1 |
| 2023 | 82 549 | 22 809 | 36 806 | 0 | 98 780 | 61 974 | 1 |
| 2022 | 68 376 | 38 794 | 10 661 | 0 | 88 526 | 77 865 | 1 |
| 2021 | 102 518 | 44 020 | 1 261 | 0 | 54 935 | 53 674 | 1 |
| 2020 | 40 776 | -10 253 | 2 868 | 4 959 | 7 564 | 9 655 | 1 |
| 2019 | 127 475 | -18 963 | 3 476 | 13 459 | 9 925 | 19 908 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises33 031 lei
-60%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LARI-MĂDĂ TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dâmboviţa , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1516 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LINO TRANS SRL – locul 1512, 8,70 mil. lei, Cluj
- ANBIMAD COM SRL – locul 1512, 158.501 lei, Gorj
- ZOER TRANS S.R.L. – locul 1512, 103.865 lei, Harghita
- ELYMARSIN SRL – locul 1512, 33.397 lei, Iaşi
- ALYDEN EXPEDITION SRL – locul 1513, 8,70 mil. lei, Sălaj
- CAPSULE TRANSPORT S.R.L. – locul 1513, 158.213 lei, Braşov
- KARDINAL LAST LAND S.R.L. – locul 1513, 103.422 lei, Bucureşti
- BRIXIA SCAMUS TRANS SRL – locul 1513, 33.252 lei, Mehedinţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LARI-MĂDĂ TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LARI-MĂDĂ TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LARI-MĂDĂ TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2020-07-03 |
| Data reactivare | 2020-07-29 |
| Data publicare | 2020-07-07 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 115.702 |
| Creante | 67.000 |
| Disponibilitati | 48.702 |
| Datorii | 59.470 |
| Capitaluri proprii | 56.232 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 83.533 |
| Venituri totale | 83.533 |
| Cheltuieli totale | 63.289 |
| Profit brut | 20.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.027 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 98.780 |
| Creante | 101 |
| Disponibilitati | 98.679 |
| Datorii | 36.806 |
| Capitaluri proprii | 61.974 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 82.549 |
| Venituri totale | 82.549 |
| Cheltuieli totale | 55.708 |
| Profit brut | 26.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.809 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 88.526 |
| Disponibilitati | 88.526 |
| Datorii | 10.661 |
| Capitaluri proprii | 77.865 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 68.376 |
| Venituri totale | 68.376 |
| Cheltuieli totale | 27.675 |
| Profit brut | 40.701 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.794 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 54.935 |
| Disponibilitati | 54.935 |
| Datorii | 1.261 |
| Capitaluri proprii | 53.674 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 102.518 |
| Venituri totale | 102.561 |
| Cheltuieli totale | 56.493 |
| Profit brut | 46.068 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.020 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.959 |
| Active circulante | 7.564 |
| Disponibilitati | 7.564 |
| Datorii | 2.868 |
| Capitaluri proprii | 9.655 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 40.776 |
| Venituri totale | 40.776 |
| Cheltuieli totale | 50.607 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.831 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.253 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.459 |
| Active circulante | 9.925 |
| Creante | 4.661 |
| Disponibilitati | 5.264 |
| Datorii | 3.476 |
| Capitaluri proprii | 19.908 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 127.475 |
| Venituri totale | 154.586 |
| Cheltuieli totale | 171.682 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.096 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.963 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 21.959 |
| Active circulante | 43.726 |
| Creante | 128 |
| Disponibilitati | 43.598 |
| Datorii | 26.814 |
| Capitaluri proprii | 38.871 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 199.951 |
| Venituri totale | 220.557 |
| Cheltuieli totale | 200.422 |
| Profit brut | 20.135 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 37.130 |
| Active circulante | 9.853 |
| Creante | 117 |
| Disponibilitati | 9.736 |
| Datorii | 26.247 |
| Capitaluri proprii | 20.736 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 132.091 |
| Venituri totale | 143.524 |
| Cheltuieli totale | 146.516 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.992 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.360 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 15.369 |
| Active circulante | 33.189 |
| Creante | 20 |
| Disponibilitati | 33.169 |
| Datorii | 23.462 |
| Capitaluri proprii | 25.096 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 112.998 |
| Venituri totale | 112.998 |
| Cheltuieli totale | 103.798 |
| Profit brut | 9.200 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.251 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |