ELYMARSIN SRL – CUI 31755000
Pe scurt
ELYMARSIN SRL are CUI 31755000, număr de înregistrare J22/1023/2013 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 33.397 lei, o pierdere netă de 67.560 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ELYMARSIN SRL |
| CUI | 31755000 |
| Nr. Reg. Com. | J22/1023/2013 |
| EUID | ROONRC.J22/1023/2013 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-06-06 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MEIU ELISABETA ANCA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 397 | -67 560 | 290 522 | 53 762 | 45 919 | -190 841 | 2 |
| 2024 | 30 143 | -131 471 | 242 396 | 74 071 | 45 044 | -123 281 | 2 |
| 2023 | 24 689 | -79 506 | 122 240 | 89 281 | 41 149 | 8 190 | 2 |
| 2022 | 308 933 | 98 580 | 15 702 | 0 | 114 782 | 99 080 | 1 |
| 2021 | 24 933 | 16 285 | 3 141 | 0 | 92 256 | 89 115 | 1 |
| 2020 | 1 799 | 1 699 | 2 398 | 0 | 75 228 | 72 830 | 0 |
| 2019 | 38 730 | 18 606 | 2 298 | 0 | 73 374 | 71 076 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises33 397 lei
11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELYMARSIN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1512 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BOGDAN TRANS SRL – locul 1508, 8,73 mil. lei, Ilfov
- A.V.M. RIDE TRANSFER S.R.L. – locul 1508, 159.034 lei, Bucureşti
- FREYA TRAVEL S.R.L. – locul 1508, 105.015 lei, Constanţa
- RADUCANU ROBSIVA TAXI S.R.L. – locul 1508, 33.924 lei, Prahova
- EXPEDITION SANMAIA SRL – locul 1509, 8,73 mil. lei, Timiş
- JOKA DRIVERS S.R.L. – locul 1509, 158.988 lei, Timiş
- CIURCU TRANSPORT CLEAN S.R.L. – locul 1509, 104.833 lei, Neamţ
- STÂNGĂ INTER TAXI SRL – locul 1509, 33.522 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELYMARSIN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELYMARSIN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELYMARSIN SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2021-06-04 |
| Data reactivare | 2022-01-18 |
| Data publicare | 2021-06-07 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.071 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.044 |
| Creante | 41.483 |
| Casa si conturi la banci | 3.561 |
| DATORII | 242.396 |
| CAPITALURI - TOTAL | -123.281 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 30.143 |
| VENITURI TOTALE | 30.143 |
| CHELTUIELI TOTALE | 161.313 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 131.170 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 131.471 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 89.281 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.149 |
| Creante | 30.687 |
| Casa si conturi la banci | 10.462 |
| DATORII | 122.240 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.190 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 24.689 |
| VENITURI TOTALE | 24.689 |
| CHELTUIELI TOTALE | 103.948 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 79.259 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 79.506 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 114.782 |
| Creante | 111.384 |
| Casa si conturi la banci | 3.398 |
| DATORII | 15.702 |
| CAPITALURI - TOTAL | 99.080 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 308.933 |
| VENITURI TOTALE | 308.933 |
| CHELTUIELI TOTALE | 207.263 |
| Profitul brut | 101.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 98.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 75.228 |
| Creante | 70.000 |
| Casa si conturi la banci | 5.228 |
| DATORII | 2.398 |
| CAPITALURI - TOTAL | 72.830 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.799 |
| VENITURI TOTALE | 1.799 |
| CHELTUIELI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 1.799 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.699 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |