BOGDAN TRANS SRL – CUI 23960046
Pe scurt
BOGDAN TRANS SRL are CUI 23960046, număr de înregistrare J23/1641/2008 și sediul în Comuna Afumaţi, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.732.494 lei, un profit net de 376.796 lei și un număr mediu de 14 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BOGDAN TRANS SRL |
| CUI | 23960046 |
| Nr. Reg. Com. | J23/1641/2008 |
| EUID | ROONRC.J23/1641/2008 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-28 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NACU VERONICA | DEPLINE, PE CARE LE EXERCITĂ SEPARAT | România |
| NACU CĂTĂLIN | DEPLINE, PE CARE LE EXERCITĂ SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 732 494 | 376 796 | 2 962 779 | 1 903 211 | 1 046 195 | 200 | 14 |
| 2024 | 2 260 891 | -925 072 | 1 952 905 | 1 044 272 | 762 536 | -145 761 | 0 |
| 2023 | 2 754 703 | -547 025 | 1 534 343 | 1 681 758 | 631 896 | 779 311 | 0 |
| 2022 | 3 689 383 | -241 049 | 1 364 375 | 2 034 595 | 656 116 | 1 326 336 | 18 |
| 2021 | 2 370 469 | 227 184 | 1 149 298 | 1 229 143 | 1 554 699 | 1 682 542 | 11 |
| 2020 | 2 265 018 | -571 134 | 1 047 768 | 1 019 889 | 1 483 237 | 1 455 358 | 11 |
| 2019 | 1 955 026 | 771 467 | 414 757 | 1 693 918 | 794 331 | 2 073 492 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 732 494 lei
286%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BOGDAN TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1508 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- HEX CD PRO TEAM S.R.L. – locul 1504, 8,75 mil. lei, Dâmboviţa
- SYNTAX OPTIM S.R.L. – locul 1504, 159.653 lei, Iaşi
- BUSINESS CLASS TRAVEL SRL – locul 1504, 105.350 lei, Bucureşti
- SORCRIS PLANET S.R.L. – locul 1504, 34.467 lei, Dâmboviţa
- ZAH TRANS SRL – locul 1505, 8,74 mil. lei, Cluj
- ARICAR DC S.R.L. – locul 1505, 159.530 lei, Cluj
- KARINA BEST TEAM S.R.L. – locul 1505, 105.330 lei, Bucureşti
- REPAX SERV SRL – locul 1505, 34.376 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BOGDAN TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BOGDAN TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BOGDAN TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.044.272 |
| Active circulante | 762.536 |
| Stocuri | 392.313 |
| Creante | 317.705 |
| Disponibilitati | 52.518 |
| Cheltuieli in avans | 336 |
| Datorii | 1.952.905 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -145.761 |
| Capital social | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.260.891 |
| Venituri totale | 2.262.995 |
| Cheltuieli totale | 3.188.067 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 925.072 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 925.072 |
| Active imobilizate | 1.681.758 |
| Active circulante | 631.896 |
| Stocuri | 244.968 |
| Creante | 333.480 |
| Disponibilitati | 53.448 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.534.343 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 779.311 |
| Capital social | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.754.703 |
| Venituri totale | 2.781.315 |
| Cheltuieli totale | 3.300.527 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 519.212 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 547.025 |
| Active imobilizate | 2.034.595 |
| Active circulante | 656.116 |
| Stocuri | 105.853 |
| Creante | 135.221 |
| Disponibilitati | 415.042 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.364.375 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.326.336 |
| Capital social | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 3.689.383 |
| Venituri totale | 3.708.248 |
| Cheltuieli totale | 3.912.075 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 203.827 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 241.049 |
| Nr. salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.229.143 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.554.699 |
| Stocuri | 369.325 |
| Creante | 362.516 |
| Casa si conturi la banci | 822.858 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.998 |
| DATORII | 1.149.298 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.682.542 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.370.469 |
| VENITURI TOTALE | 2.380.983 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.129.989 |
| Profitul brut | 250.994 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 227.184 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.019.889 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.483.237 |
| Stocuri | 320.525 |
| Creante | 202.283 |
| Casa si conturi la banci | 960.429 |
| DATORII | 1.047.768 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.455.358 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.265.018 |
| VENITURI TOTALE | 2.267.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.815.746 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 548.464 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 571.134 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.693.918 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 794.331 |
| Stocuri | 149.420 |
| Creante | 124.086 |
| Casa si conturi la banci | 520.825 |
| DATORII | 414.757 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.073.492 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.955.026 |
| VENITURI TOTALE | 2.488.372 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.692.021 |
| Profitul brut | 796.351 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 771.467 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.436.638 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 317.898 |
| Stocuri | 45.282 |
| Creante | 184.364 |
| Casa si conturi la banci | 88.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.578 |
| DATORII | 502.089 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.302.025 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.177.517 |
| VENITURI TOTALE | 1.177.520 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.032.156 |
| Profitul brut | 145.364 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 133.589 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.358.555 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 239.718 |
| Stocuri | 13.000 |
| Creante | 85.765 |
| Casa si conturi la banci | 140.953 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.524 |
| DATORII | 479.361 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.168.436 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.150.958 |
| VENITURI TOTALE | 1.154.109 |
| CHELTUIELI TOTALE | 945.155 |
| Profitul brut | 208.954 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 197.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.357.555 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 227.733 |
| Stocuri | 376 |
| Creante | 165.216 |
| Casa si conturi la banci | 62.141 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 614.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | 970.992 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.570.984 |
| VENITURI TOTALE | 1.570.998 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.246.005 |
| Profitul brut | 324.993 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 272.994 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |