REPAX SERV S.R.L. – CUI 18347380
Pe scurt
REPAX SERV S.R.L. are CUI 18347380, număr de înregistrare J24/183/2006 și sediul în Municipiul Baia Mare, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 34.376 lei, o pierdere netă de 26.863 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | REPAX SERV S.R.L. |
| CUI | 18347380 |
| Nr. Reg. Com. | J24/183/2006 |
| EUID | ROONRC.J24/183/2006 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-02-03 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34 376 | -26 863 | 6 392 | 0 | 64 162 | 57 770 | 1 |
| 2024 | 23 461 | -28 679 | 5 459 | 2 266 | 87 825 | 84 632 | 1 |
| 2023 | 27 487 | -9 711 | 3 434 | 5 974 | 110 771 | 113 311 | 1 |
| 2022 | 41 491 | 9 166 | 2 710 | 0 | 125 732 | 123 022 | 1 |
| 2021 | 41 329 | 20 412 | 593 | 0 | 114 449 | 113 856 | 1 |
| 2020 | 40 849 | 21 793 | 876 | 0 | 94 320 | 93 444 | 1 |
| 2019 | 59 589 | 13 885 | 2 276 | 0 | 73 927 | 71 651 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises34 376 lei
47%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REPAX SERV S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1505 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ASTRID IMPEX SRL – locul 1501, 8,76 mil. lei, Cluj
- CC WAY S.R.L. – locul 1501, 159.868 lei, Bucureşti
- COROD CONSULTANTĂ SI ASISTENTĂ TEHNICĂ SRL – locul 1501, 106.150 lei, Bucureşti
- BERGIA TRANS SRL – locul 1501, 34.583 lei, Caraş-Severin
- TUK TRANS NICAL S.R.L. – locul 1502, 8,75 mil. lei, Argeş
- PURPLE STARS S.R.L. – locul 1502, 159.819 lei, Vâlcea
- PMI 4 YOU S.R.L. – locul 1502, 106.137 lei, Timiş
- TAXIDAV4YOU S.R.L. – locul 1502, 34.567 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REPAX SERV S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REPAX SERV S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REPAX SERV S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.266 |
| Active circulante | 87.825 |
| Creante | 80.000 |
| Disponibilitati | 7.825 |
| Datorii | 5.459 |
| Capitaluri proprii | 84.632 |
| Capital social | 980 |
| Cifra de afaceri | 23.461 |
| Venituri totale | 23.511 |
| Cheltuieli totale | 51.961 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.450 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.679 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.974 |
| Active circulante | 110.771 |
| Creante | 80.000 |
| Disponibilitati | 30.771 |
| Datorii | 3.434 |
| Capitaluri proprii | 113.311 |
| Capital social | 980 |
| Cifra de afaceri | 27.487 |
| Venituri totale | 27.487 |
| Cheltuieli totale | 36.923 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.436 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.711 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 125.732 |
| Disponibilitati | 125.732 |
| Datorii | 2.710 |
| Capitaluri proprii | 123.022 |
| Capital social | 980 |
| Cifra de afaceri | 41.491 |
| Venituri totale | 41.918 |
| Cheltuieli totale | 31.933 |
| Profit brut | 9.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.166 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 114.449 |
| Disponibilitati | 114.449 |
| Datorii | 593 |
| Capitaluri proprii | 113.856 |
| Capital social | 980 |
| Cifra de afaceri | 41.329 |
| Venituri totale | 42.062 |
| Cheltuieli totale | 20.410 |
| Profit brut | 21.652 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.412 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 94.320 |
| Disponibilitati | 94.320 |
| Datorii | 876 |
| Capitaluri proprii | 93.444 |
| Capital social | 980 |
| Cifra de afaceri | 40.849 |
| Venituri totale | 40.885 |
| Cheltuieli totale | 17.866 |
| Profit brut | 23.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 73.927 |
| Disponibilitati | 73.927 |
| Datorii | 2.276 |
| Capitaluri proprii | 71.651 |
| Capital social | 980 |
| Cifra de afaceri | 59.589 |
| Venituri totale | 59.589 |
| Cheltuieli totale | 45.108 |
| Profit brut | 14.481 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.885 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 61.045 |
| Disponibilitati | 61.045 |
| Datorii | 3.279 |
| Capitaluri proprii | 57.766 |
| Capital social | 980 |
| Cifra de afaceri | 41.248 |
| Venituri totale | 41.248 |
| Cheltuieli totale | 42.686 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.438 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.851 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 62.482 |
| Disponibilitati | 62.482 |
| Datorii | 2.865 |
| Capitaluri proprii | 59.617 |
| Capital social | 980 |
| Cifra de afaceri | 41.298 |
| Venituri totale | 41.298 |
| Cheltuieli totale | 26.415 |
| Profit brut | 14.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 51.813 |
| Creante | 3 |
| Disponibilitati | 51.810 |
| Datorii | 5.840 |
| Capitaluri proprii | 45.973 |
| Capital social | 980 |
| Cifra de afaceri | 36.271 |
| Venituri totale | 36.271 |
| Cheltuieli totale | 23.596 |
| Profit brut | 12.675 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.587 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |