LA DEIAN & DEDA SRL – CUI 16161020
Pe scurt
LA DEIAN & DEDA SRL are CUI 16161020, număr de înregistrare J11/113/2004 și sediul în Sat Gornea, Comuna Sicheviţa, județul Caraş-Severin. Activitatea principală declarată: CAEN 5540 – Baruri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 186.992 lei, un profit net de 70.734 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LA DEIAN & DEDA SRL |
| CUI | 16161020 |
| Nr. Reg. Com. | J11/113/2004 |
| EUID | ROONRC.J11/113/2004 |
| CAEN | 5540 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-02-19 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DAMIAN VICHENTIE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 186 992 | 70 734 | 26 107 | 50 526 | 121 990 | 146 409 | 1 |
| 2024 | 281 171 | 39 015 | 18 736 | 56 732 | 83 480 | 121 476 | 1 |
| 2023 | 438 557 | 287 399 | 22 043 | 83 596 | 183 952 | 245 505 | 1 |
| 2022 | 299 866 | 129 831 | 24 184 | 84 875 | 114 815 | 175 506 | 2 |
| 2021 | 171 056 | 42 456 | 42 383 | 74 244 | 135 169 | 167 030 | 1 |
| 2020 | 274 352 | 131 483 | 48 589 | 63 262 | 109 902 | 124 575 | 2 |
| 2019 | 248 004 | 15 918 | 89 799 | 37 763 | 45 128 | -6 908 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises186 992 lei
-33%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LA DEIAN & DEDA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5540 Rev. 1 (echivalent: 5540 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Baruri |
| Descriere Activitate | Baruri |
| Cod CAEN principal | 55 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Caraş-Severin , domeniul 5540: Baruri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 22 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SINAIA SA – locul 18, 65,36 mil. lei, Prahova
- BUCOVINA TRAVEL & EVENTS SRL – locul 18, 7,92 mil. lei, Suceava
- ABAF HERMANNSTADT SRL – locul 18, 5,97 mil. lei, Sibiu
- HAI HUI CU CORTUL S.R.L. – locul 18, 340.327 lei, Constanţa
- ALEFAB CRIS TRAVEL SRL – locul 18, 231.817 lei, Olt
- PRITAX INVEST SRL – locul 19, 64,34 mil. lei, Cluj
- GESCONCEPT S.R.L. – locul 19, 7,87 mil. lei, Arad
- STAR TOUR SRL – locul 19, 5,62 mil. lei, Hunedoara
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LA DEIAN & DEDA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LA DEIAN & DEDA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LA DEIAN & DEDA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 56.732 |
| Active circulante | 83.480 |
| Stocuri | 28.337 |
| Creante | 32.287 |
| Disponibilitati | 22.856 |
| Datorii | 18.736 |
| Capitaluri proprii | 121.476 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 281.171 |
| Venituri totale | 297.978 |
| Cheltuieli totale | 248.241 |
| Profit brut | 49.737 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.015 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 83.596 |
| Active circulante | 183.952 |
| Stocuri | 76.963 |
| Creante | 26.226 |
| Disponibilitati | 80.763 |
| Datorii | 22.043 |
| Capitaluri proprii | 245.505 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 438.557 |
| Venituri totale | 438.557 |
| Cheltuieli totale | 146.772 |
| Profit brut | 291.785 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 287.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 84.875 |
| Active circulante | 114.815 |
| Stocuri | 81.000 |
| Creante | 26.509 |
| Disponibilitati | 7.306 |
| Datorii | 24.184 |
| Capitaluri proprii | 175.506 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 299.866 |
| Venituri totale | 299.866 |
| Cheltuieli totale | 166.980 |
| Profit brut | 132.886 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.831 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 74.244 |
| Active circulante | 135.169 |
| Stocuri | 34.140 |
| Creante | 1.176 |
| Disponibilitati | 99.853 |
| Datorii | 42.383 |
| Capitaluri proprii | 167.030 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 171.056 |
| Venituri totale | 171.556 |
| Cheltuieli totale | 127.393 |
| Profit brut | 44.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 37.763 |
| Active circulante | 45.128 |
| Stocuri | 9.777 |
| Creante | 8.782 |
| Disponibilitati | 26.569 |
| Datorii | 89.799 |
| Capitaluri proprii | -6.908 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 248.004 |
| Venituri totale | 271.570 |
| Cheltuieli totale | 253.172 |
| Profit brut | 18.398 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.918 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 16.545 |
| Active circulante | 43.896 |
| Stocuri | 8.110 |
| Creante | 9.567 |
| Disponibilitati | 26.219 |
| Datorii | 68.266 |
| Capitaluri proprii | -7.825 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 180.182 |
| Venituri totale | 180.206 |
| Cheltuieli totale | 260.987 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 80.781 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 82.583 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 16.545 |
| Active circulante | 17.451 |
| Stocuri | 4.971 |
| Creante | 9.360 |
| Disponibilitati | 3.120 |
| Cheltuieli in avans | 100.665 |
| Datorii | 59.903 |
| Capitaluri proprii | 74.758 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 112.050 |
| Venituri totale | 112.050 |
| Cheltuieli totale | 110.463 |
| Profit brut | 1.587 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 466 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 37.665 |
| Active circulante | 24.596 |
| Stocuri | 11.977 |
| Creante | 9.490 |
| Disponibilitati | 3.129 |
| Cheltuieli in avans | 100.665 |
| Datorii | 88.168 |
| Capitaluri proprii | 74.758 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 147.902 |
| Venituri totale | 147.902 |
| Cheltuieli totale | 145.644 |
| Profit brut | 2.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 779 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |