KORN FERRY SRL
| Denumire | KORN FERRY SRL |
| CUI | 18277226 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000281407 |
| EUID | ROONRC.J2006000281407 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-01-12 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ELEN VALACHOVA | - | Cehia |
| JONATHAN MERRILL KUAI | - | S.U.A. |
| ANTHONY CHRISTOPHER GOODES | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 154 886 | 680 193 | 195 394 | — | — | — | 15 |
| 2024 | 6 554 988 | 829 359 | 673 399 | 60 681 | 5 562 993 | 4 306 062 | 20 |
| 2023 | 7 762 910 | 505 575 | 1 039 186 | 66 282 | 4 788 151 | 3 476 703 | 25 |
| 2022 | 11 699 714 | 826 508 | 1 616 531 | 71 884 | 5 322 094 | 2 971 128 | 17 |
| 2021 | 5 716 377 | 958 312 | 651 610 | 91 883 | 3 922 501 | 2 144 620 | 7 |
| 2020 | 4 832 221 | 895 271 | 2 213 490 | 92 505 | 4 294 619 | 1 186 308 | 9 |
| 2019 | 6 657 616 | 54 846 | 1 938 074 | 109 735 | 3 629 959 | 291 037 | 12 |
| 2018 | 5 275 893 | 1 771 305 | 1 410 068 | 130 726 | 3 803 906 | 1 657 037 | 10 |
| 2017 | 4 204 725 | 324 865 | 464 881 | 187 376 | 3 174 292 | 2 122 781 | 8 |
| 2016 | 5 275 528 | 1 470 693 | 1 279 237 | 188 151 | 3 212 461 | 1 797 916 | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 154 886 lei
-21%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KORN FERRY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KORN FERRY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KORN FERRY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KORN FERRY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 60.681 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.562.993 |
| Creante | 2.435.225 |
| Casa si conturi la banci | 3.127.768 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.675 |
| DATORII | 673.399 |
| VENITURI IN AVANS | 650.860 |
| PROVIZIOANE | 58.028 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.306.062 |
| Capital subscris varsat | 145.560 |
| Cifra de afaceri neta | 6.554.988 |
| VENITURI TOTALE | 6.594.571 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.793.475 |
| Profitul brut | 801.096 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 829.359 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 66.282 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.788.151 |
| Creante | 2.488.984 |
| Casa si conturi la banci | 2.299.167 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 91.772 |
| DATORII | 1.039.186 |
| VENITURI IN AVANS | 372.288 |
| PROVIZIOANE | 58.028 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.476.703 |
| Capital subscris varsat | 145.560 |
| Cifra de afaceri neta | 7.762.910 |
| VENITURI TOTALE | 7.822.852 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.207.547 |
| Profitul brut | 615.305 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 505.575 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 71.884 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.322.094 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 2.818.138 |
| Casa si conturi la banci | 2.503.956 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.859 |
| DATORII | 1.616.531 |
| VENITURI IN AVANS | 829.150 |
| PROVIZIOANE | 58.028 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.971.128 |
| Capital subscris varsat | 145.560 |
| Cifra de afaceri neta | 11.699.714 |
| VENITURI TOTALE | 11.722.122 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.574.624 |
| Profitul brut | 1.147.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 826.508 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 91.883 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.922.501 |
| Stocuri | 51.385 |
| Creante | 1.194.245 |
| Casa si conturi la banci | 2.676.871 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.482 |
| DATORII | 651.610 |
| VENITURI IN AVANS | 803.220 |
| PROVIZIOANE | 462.416 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.144.620 |
| Capital subscris varsat | 145.560 |
| Cifra de afaceri neta | 5.716.377 |
| VENITURI TOTALE | 6.344.205 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.968.744 |
| Profitul brut | 1.375.461 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 958.312 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 92.505 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.294.619 |
| Stocuri | 58.113 |
| Creante | 1.796.144 |
| Casa si conturi la banci | 2.440.362 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.585 |
| DATORII | 2.213.490 |
| VENITURI IN AVANS | 495.634 |
| PROVIZIOANE | 508.277 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.186.308 |
| Capital subscris varsat | 145.560 |
| Cifra de afaceri neta | 4.832.221 |
| VENITURI TOTALE | 5.642.822 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.580.960 |
| Profitul brut | 1.061.862 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 895.271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 109.735 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.629.959 |
| Stocuri | 316.945 |
| Creante | 2.966.484 |
| Casa si conturi la banci | 346.530 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.102 |
| DATORII | 1.938.074 |
| VENITURI IN AVANS | 1.115.773 |
| PROVIZIOANE | 399.912 |
| CAPITALURI - TOTAL | 291.037 |
| Capital subscris varsat | 145.560 |
| Cifra de afaceri neta | 6.657.616 |
| VENITURI TOTALE | 7.271.600 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.117.957 |
| Profitul brut | 153.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 54.846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 130.726 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.803.906 |
| Stocuri | 101.967 |
| Creante | 1.929.204 |
| Casa si conturi la banci | 1.772.735 |
| DATORII | 1.410.068 |
| VENITURI IN AVANS | 556.228 |
| PROVIZIOANE | 311.299 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.657.037 |
| Capital subscris varsat | 145.560 |
| Cifra de afaceri neta | 5.275.893 |
| VENITURI TOTALE | 5.373.855 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.519.965 |
| Profitul brut | 1.853.890 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.771.305 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 187.376 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.174.292 |
| Stocuri | 106.989 |
| Creante | 1.115.524 |
| Casa si conturi la banci | 1.951.779 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.869 |
| DATORII | 464.881 |
| VENITURI IN AVANS | 472.670 |
| PROVIZIOANE | 311.205 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.122.781 |
| Capital subscris varsat | 145.560 |
| Cifra de afaceri neta | 4.204.725 |
| VENITURI TOTALE | 4.391.152 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.939.318 |
| Profitul brut | 451.834 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 324.865 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 188.151 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.212.461 |
| Creante | 2.097.125 |
| Casa si conturi la banci | 1.115.336 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 402 |
| DATORII | 1.279.237 |
| VENITURI IN AVANS | 265.833 |
| PROVIZIOANE | 58.028 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.797.916 |
| Capital subscris varsat | 145.560 |
| Cifra de afaceri neta | 5.275.528 |
| VENITURI TOTALE | 5.505.499 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.852.123 |
| Profitul brut | 1.653.376 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.470.693 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |