KOMI RAPID SOLUTION SRL – CUI 33865238
Pe scurt
KOMI RAPID SOLUTION SRL are CUI 33865238, număr de înregistrare J2014001231020 și sediul în Municipiul Arad, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.454.209 lei, un profit net de 118.302 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | KOMI RAPID SOLUTION SRL |
| CUI | 33865238 |
| Nr. Reg. Com. | J2014001231020 |
| EUID | ROONRC.J2014001231020 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-12-03 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIHALI CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 454 209 | 118 302 | 459 977 | 500 895 | 406 511 | 468 343 | 5 |
| 2024 | 1 222 983 | 56 525 | 512 710 | 401 557 | 500 742 | 406 565 | 4 |
| 2023 | 1 324 358 | 252 975 | 409 568 | 447 259 | 544 033 | 603 016 | 5 |
| 2022 | 1 208 679 | -49 095 | 193 283 | 266 890 | 404 317 | 487 655 | 5 |
| 2021 | 1 377 041 | 171 768 | 305 255 | 379 576 | 451 764 | 536 750 | 7 |
| 2020 | 1 497 778 | 395 729 | 209 456 | 111 304 | 458 856 | 364 981 | 7 |
| 2019 | 2 159 003 | 456 995 | 652 292 | 243 244 | 367 023 | -30 747 | 9 |
| 2018 | 1 801 341 | -184 019 | 1 096 135 | — | — | — | 11 |
| 2017 | 1 479 048 | -264 147 | 965 759 | — | — | — | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 454 209 lei
19%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KOMI RAPID SOLUTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 259 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ATLAS TOUR SRL – locul 255, 41,21 mil. lei, Cluj
- CETATEA BUSTUR SRL – locul 255, 2,74 mil. lei, Sălaj
- LIVDANDOR IMPEX SRL – locul 255, 1,49 mil. lei, Gorj
- AC AUTO TRANS TRADING S.R.L. – locul 255, 476.728 lei, Ilfov
- STOMAD CRIST S.R.L. – locul 255, 288.373 lei, Dâmboviţa
- NCA S P E D NCA SRL – locul 256, 40,81 mil. lei, Arad
- HENIU SA – locul 256, 2,73 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- OVIALI RAPID S.R.L. – locul 256, 1,49 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KOMI RAPID SOLUTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KOMI RAPID SOLUTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KOMI RAPID SOLUTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 401.557 |
| Active circulante | 500.742 |
| Creante | 178.443 |
| Disponibilitati | 186.895 |
| Cheltuieli in avans | 16.976 |
| Datorii | 512.710 |
| Capitaluri proprii | 406.565 |
| Capital social | 291.700 |
| Cifra de afaceri | 1.222.983 |
| Venituri totale | 1.273.768 |
| Cheltuieli totale | 1.185.353 |
| Profit brut | 88.415 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.525 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 447.259 |
| Active circulante | 544.033 |
| Creante | 144.142 |
| Disponibilitati | 85.697 |
| Cheltuieli in avans | 21.292 |
| Datorii | 409.568 |
| Capitaluri proprii | 603.016 |
| Capital social | 291.700 |
| Cifra de afaceri | 1.324.358 |
| Venituri totale | 1.346.288 |
| Cheltuieli totale | 1.082.117 |
| Profit brut | 264.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 252.975 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 266.890 |
| Active circulante | 404.317 |
| Creante | 46.946 |
| Disponibilitati | 357.371 |
| Cheltuieli in avans | 9.731 |
| Datorii | 193.283 |
| Capitaluri proprii | 487.655 |
| Capital social | 291.700 |
| Cifra de afaceri | 1.208.679 |
| Venituri totale | 1.234.573 |
| Cheltuieli totale | 1.274.775 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 40.202 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 49.095 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 379.576 |
| Active circulante | 451.764 |
| Creante | 27.401 |
| Disponibilitati | 424.363 |
| Cheltuieli in avans | 10.665 |
| Datorii | 305.255 |
| Capitaluri proprii | 536.750 |
| Capital social | 291.700 |
| Cifra de afaceri | 1.377.041 |
| Venituri totale | 1.435.550 |
| Cheltuieli totale | 1.251.604 |
| Profit brut | 183.946 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 171.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 111.304 |
| Active circulante | 458.856 |
| Creante | 29.478 |
| Disponibilitati | 429.378 |
| Cheltuieli in avans | 4.410 |
| Datorii | 209.456 |
| Venituri in avans | 133 |
| Capitaluri proprii | 364.981 |
| Capital social | 291.700 |
| Cifra de afaceri | 1.497.778 |
| Venituri totale | 1.570.901 |
| Cheltuieli totale | 1.163.178 |
| Profit brut | 407.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 395.729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 243.244 |
| Active circulante | 367.023 |
| Creante | 50.705 |
| Disponibilitati | 316.318 |
| Cheltuieli in avans | 11.729 |
| Datorii | 652.292 |
| Venituri in avans | 451 |
| Capitaluri proprii | -30.747 |
| Capital social | 291.700 |
| Cifra de afaceri | 2.159.003 |
| Venituri totale | 2.175.340 |
| Cheltuieli totale | 1.696.654 |
| Profit brut | 478.686 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 456.995 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 392.612 |
| Active circulante | 203.668 |
| Creante | 52.238 |
| Disponibilitati | 151.430 |
| Cheltuieli in avans | 13.248 |
| Datorii | 1.096.135 |
| Venituri in avans | 1.135 |
| Capitaluri proprii | -487.742 |
| Capital social | 291.700 |
| Cifra de afaceri | 1.801.341 |
| Venituri totale | 1.814.539 |
| Cheltuieli totale | 1.980.482 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 165.943 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 184.019 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 520.910 |
| Active circulante | 112.599 |
| Creante | 59.113 |
| Disponibilitati | 53.486 |
| Cheltuieli in avans | 30.266 |
| Datorii | 965.759 |
| Venituri in avans | 1.740 |
| Capitaluri proprii | -303.724 |
| Capital social | 291.700 |
| Cifra de afaceri | 1.479.048 |
| Venituri totale | 1.485.512 |
| Cheltuieli totale | 1.735.968 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 250.456 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 264.147 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 438.630 |
| Active circulante | 176.442 |
| Stocuri | 1.687 |
| Creante | 61.822 |
| Disponibilitati | 112.933 |
| Cheltuieli in avans | 14.736 |
| Datorii | 957.771 |
| Venituri in avans | 3.114 |
| Capitaluri proprii | -331.077 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.416.622 |
| Venituri totale | 1.422.190 |
| Cheltuieli totale | 1.615.260 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 193.070 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 193.070 |
| Nr. salariati | 8 |