KALPO SRL
| Denumire | KALPO SRL |
| CUI | 1189618 |
| Nr. Reg. Com. | J1992000929106 |
| EUID | ROONRC.J1992000929106 |
| CAEN | 1083 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-05-21 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ACHIM D. EMILIAN - EUGEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 390 841 | 368 858 | 9 323 044 | — | — | — | 58 |
| 2024 | 13 724 198 | 816 648 | 8 599 928 | 6 695 387 | 6 729 929 | 4 825 388 | 52 |
| 2023 | 11 858 116 | 1 043 551 | 8 954 977 | 6 803 559 | 6 810 158 | 4 658 740 | 60 |
| 2022 | 11 377 423 | 1 310 406 | 6 285 911 | 4 748 833 | 6 230 954 | 4 665 189 | 53 |
| 2021 | 8 862 111 | 333 171 | 4 861 493 | 4 912 722 | 4 931 172 | 4 982 401 | 50 |
| 2020 | 9 923 281 | 970 715 | 4 416 264 | 4 502 928 | 4 802 566 | 4 889 230 | 57 |
| 2019 | 8 924 619 | 722 223 | 4 905 921 | 4 821 887 | 4 022 366 | 3 938 332 | 53 |
| 2018 | 9 491 205 | 1 308 290 | 5 969 648 | 5 286 680 | 4 071 673 | 3 388 705 | 50 |
| 2017 | 10 682 303 | 1 158 672 | 3 886 263 | 3 045 886 | 2 989 874 | 2 149 497 | 45 |
| 2016 | 11 109 251 | 1 143 397 | 3 618 577 | 2 544 672 | 3 066 231 | 1 992 326 | 45 |
Statistics
Commercial networks and enterprises14 390 841 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KALPO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1083 Rev. 2 (echivalent: 1083 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Prelucrarea ceaiului și cafelei |
| Descriere Activitate | Prelucrarea ceaiului și cafelei |
| Cod CAEN principal | 10 Prelucrarea ceaiului și cafelei |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Buzău , domeniul 1083: Prelucrarea ceaiului și cafelei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KALPO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KALPO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KALPO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.695.387 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.729.929 |
| Stocuri | 4.355.054 |
| Creante | 2.302.813 |
| Casa si conturi la banci | 72.062 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 8.599.928 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.825.388 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 13.724.198 |
| VENITURI TOTALE | 13.648.604 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.831.956 |
| Profitul brut | 816.648 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 816.648 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.803.559 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.810.158 |
| Stocuri | 4.491.311 |
| Creante | 2.222.798 |
| Casa si conturi la banci | 96.049 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 8.954.977 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.658.740 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.858.116 |
| VENITURI TOTALE | 11.807.224 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.711.497 |
| Profitul brut | 1.095.727 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.043.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.748.833 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.230.954 |
| Stocuri | 3.452.525 |
| Creante | 2.284.155 |
| Casa si conturi la banci | 494.274 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 6.285.911 |
| VENITURI IN AVANS | 28.687 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.665.189 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.377.423 |
| VENITURI TOTALE | 11.206.452 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.725.185 |
| Profitul brut | 1.481.267 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.310.406 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.912.722 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.931.172 |
| Stocuri | 2.368.204 |
| Creante | 1.614.073 |
| Casa si conturi la banci | 948.895 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.861.493 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.982.401 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.862.111 |
| VENITURI TOTALE | 8.179.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.846.111 |
| Profitul brut | 333.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 333.171 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.502.928 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.802.566 |
| Stocuri | 2.056.435 |
| Creante | 2.341.504 |
| Casa si conturi la banci | 404.627 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.416.264 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.889.230 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.923.281 |
| VENITURI TOTALE | 9.562.150 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.406.537 |
| Profitul brut | 1.155.613 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 970.715 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.821.887 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.022.366 |
| Stocuri | 1.909.448 |
| Creante | 1.814.781 |
| Casa si conturi la banci | 298.137 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.905.921 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.938.332 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.924.619 |
| VENITURI TOTALE | 8.421.246 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.562.917 |
| Profitul brut | 858.329 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 722.223 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.286.680 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.071.673 |
| Stocuri | 1.247.042 |
| Creante | 2.670.528 |
| Casa si conturi la banci | 154.103 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 5.969.648 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.388.705 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.491.205 |
| VENITURI TOTALE | 9.914.872 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.419.721 |
| Profitul brut | 1.495.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.308.290 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.045.886 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.989.874 |
| Stocuri | 1.034.419 |
| Creante | 1.659.786 |
| Casa si conturi la banci | 295.669 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.886.263 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.149.497 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.682.303 |
| VENITURI TOTALE | 10.437.680 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.091.605 |
| Profitul brut | 1.346.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.158.672 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.544.672 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.066.231 |
| Stocuri | 1.310.103 |
| Creante | 1.414.845 |
| Casa si conturi la banci | 341.283 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.618.577 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.992.326 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.109.251 |
| VENITURI TOTALE | 10.648.914 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.312.493 |
| Profitul brut | 1.336.421 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.143.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |