J AND K SRL – CUI 18024460
Pe scurt
J AND K SRL are CUI 18024460, număr de înregistrare J2005001453329 și sediul în Sat Mălâncrav, Comuna Laslea, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 376.855 lei, un profit net de 4.112 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | J AND K SRL |
| CUI | 18024460 |
| Nr. Reg. Com. | J2005001453329 |
| EUID | ROONRC.J32/1453/2005 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-10-07 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LINZING EDITH | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 376 855 | 4 112 | 907 166 | 60 208 | 141 513 | -705 445 | 5 |
| 2024 | 457 355 | -32 110 | 913 463 | 73 908 | 129 998 | -709 557 | 5 |
| 2023 | 394 767 | 42 507 | 928 660 | 87 609 | 163 603 | -677 448 | 6 |
| 2022 | 284 120 | -129 359 | 916 472 | 101 309 | 95 208 | -719 955 | 5 |
| 2021 | 379 820 | 27 317 | 837 762 | 83 598 | 163 568 | -590 596 | 5 |
| 2020 | 190 371 | -177 216 | 740 819 | 88 976 | 33 930 | -617 913 | 6 |
| 2019 | 276 084 | -149 833 | 563 999 | 94 353 | 28 950 | -440 696 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises376 855 lei
-18%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “J AND K SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sibiu , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8643 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CORAL INTERIOR PERFECT S.R.L. – locul 8639, 377.058 lei, Hunedoara
- NICOSTE TUELVO S.R.L. – locul 8639, 63.022 lei, Bacău
- W.B.R. BAUGESELLSCHAFT S.R.L. – locul 8640, 377.029 lei, Bucureşti
- TEHNOSTRUCT SRL – locul 8640, 62.925 lei, Bihor
- BMA CONSTRUCȚII S.R.L. – locul 8641, 376.920 lei, Galaţi
- LORENA IOANA EDILIZIA S.R.L. – locul 8641, 62.918 lei, Bacău
- LEY CONSTRUCT S.R.L. – locul 8642, 376.906 lei, Covasna
- CRIEN CONSTRUCŢII S.R.L. – locul 8642, 62.900 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „J AND K SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „J AND K SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „J AND K SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 73.908 |
| Active circulante | 129.998 |
| Stocuri | 3.819 |
| Creante | 103.144 |
| Disponibilitati | 23.035 |
| Datorii | 913.463 |
| Capitaluri proprii | -709.557 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 457.355 |
| Venituri totale | 464.842 |
| Cheltuieli totale | 496.952 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 32.110 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 32.110 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 87.609 |
| Active circulante | 163.603 |
| Stocuri | 1.735 |
| Creante | 90.341 |
| Disponibilitati | 71.527 |
| Datorii | 928.660 |
| Capitaluri proprii | -677.448 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 394.767 |
| Venituri totale | 493.984 |
| Cheltuieli totale | 446.538 |
| Profit brut | 47.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.507 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 101.309 |
| Active circulante | 95.208 |
| Stocuri | 1.108 |
| Creante | 72.703 |
| Disponibilitati | 21.397 |
| Datorii | 916.472 |
| Capitaluri proprii | -719.955 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 284.120 |
| Venituri totale | 314.098 |
| Cheltuieli totale | 440.317 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 126.219 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 129.359 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 83.598 |
| Active circulante | 163.568 |
| Stocuri | 1.108 |
| Creante | 30.643 |
| Disponibilitati | 131.817 |
| Datorii | 837.762 |
| Capitaluri proprii | -590.596 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 379.820 |
| Venituri totale | 381.751 |
| Cheltuieli totale | 350.619 |
| Profit brut | 31.132 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.317 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 88.976 |
| Active circulante | 33.930 |
| Stocuri | 851 |
| Creante | 24.164 |
| Disponibilitati | 8.915 |
| Datorii | 740.819 |
| Capitaluri proprii | -617.913 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 190.371 |
| Venituri totale | 190.458 |
| Cheltuieli totale | 365.767 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 175.309 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 177.216 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 94.353 |
| Active circulante | 28.950 |
| Stocuri | 516 |
| Creante | 24.013 |
| Disponibilitati | 4.421 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 563.999 |
| Capitaluri proprii | -440.696 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 276.084 |
| Venituri totale | 276.619 |
| Cheltuieli totale | 423.685 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 147.066 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 149.833 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 99.731 |
| Active circulante | 73.141 |
| Stocuri | 409 |
| Creante | 60.663 |
| Disponibilitati | 12.069 |
| Cheltuieli in avans | 467 |
| Datorii | 464.202 |
| Capitaluri proprii | -290.863 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 361.453 |
| Venituri totale | 366.237 |
| Cheltuieli totale | 500.404 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 134.167 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 137.829 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 105.975 |
| Active circulante | 99.765 |
| Stocuri | 795 |
| Creante | 55.776 |
| Disponibilitati | 43.194 |
| Cheltuieli in avans | 1.050 |
| Datorii | 359.824 |
| Capitaluri proprii | -153.034 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 526.115 |
| Venituri totale | 526.182 |
| Cheltuieli totale | 581.292 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 55.110 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 61.438 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active imobilizate | 105.035 |
| Active circulante | 90.693 |
| Stocuri | 2.928 |
| Creante | 62.577 |
| Disponibilitati | 25.188 |
| Datorii | 287.325 |
| Capitaluri proprii | -91.597 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 668.246 |
| Venituri totale | 668.691 |
| Cheltuieli totale | 597.238 |
| Profit brut | 71.453 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 64.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 18 |