CRIEN CONSTRUCŢII S.R.L. – CUI 38257754
Pe scurt
CRIEN CONSTRUCŢII S.R.L. are CUI 38257754, număr de înregistrare J05/2563/2017 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 62.900 lei, un profit net de 3.076 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CRIEN CONSTRUCŢII S.R.L. |
| CUI | 38257754 |
| Nr. Reg. Com. | J05/2563/2017 |
| EUID | ROONRC.J5/2563/2017 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-09-22 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SABĂU FLORINA-OLIMPIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 900 | 3 076 | 4 843 | 0 | 8 159 | 3 316 | 1 |
| 2024 | 61 200 | 1 352 | 5 087 | 0 | 6 679 | 1 592 | 1 |
| 2023 | 56 800 | 2 854 | 4 833 | 0 | 7 927 | 3 094 | 1 |
| 2022 | 34 800 | 6 581 | 3 164 | 0 | 9 985 | 6 821 | 1 |
| 2021 | 27 000 | 4 481 | 1 587 | 0 | 10 089 | 8 502 | 1 |
| 2020 | 24 938 | 1 414 | 1 705 | 0 | 5 726 | 4 021 | 1 |
| 2019 | 0 | -660 | 0 | 0 | 2 606 | 2 606 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises62 900 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CRIEN CONSTRUCŢII S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8642 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- THR INTERPROJECTS S.R.L. – locul 8638, 377.087 lei, Bistriţa-Năsăud
- NELO CONSTRUZIONE S.R.L. – locul 8638, 63.097 lei, Vaslui
- CORAL INTERIOR PERFECT S.R.L. – locul 8639, 377.058 lei, Hunedoara
- NICOSTE TUELVO S.R.L. – locul 8639, 63.022 lei, Bacău
- W.B.R. BAUGESELLSCHAFT S.R.L. – locul 8640, 377.029 lei, Bucureşti
- TEHNOSTRUCT SRL – locul 8640, 62.925 lei, Bihor
- BMA CONSTRUCȚII S.R.L. – locul 8641, 376.920 lei, Galaţi
- LORENA IOANA EDILIZIA S.R.L. – locul 8641, 62.918 lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CRIEN CONSTRUCŢII S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CRIEN CONSTRUCŢII S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CRIEN CONSTRUCŢII S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 6.679 |
| Disponibilitati | 6.679 |
| Datorii | 5.087 |
| Capitaluri proprii | 1.592 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 61.200 |
| Venituri totale | 61.200 |
| Cheltuieli totale | 59.248 |
| Profit brut | 1.952 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.352 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 7.927 |
| Creante | 6.000 |
| Disponibilitati | 1.927 |
| Datorii | 4.833 |
| Capitaluri proprii | 3.094 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 56.800 |
| Venituri totale | 56.800 |
| Cheltuieli totale | 53.389 |
| Profit brut | 3.411 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.854 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 9.985 |
| Creante | 8.000 |
| Disponibilitati | 1.985 |
| Datorii | 3.164 |
| Capitaluri proprii | 6.821 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 34.800 |
| Venituri totale | 34.800 |
| Cheltuieli totale | 27.643 |
| Profit brut | 7.157 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.581 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 10.089 |
| Creante | 8.000 |
| Disponibilitati | 2.089 |
| Datorii | 1.587 |
| Capitaluri proprii | 8.502 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 27.000 |
| Venituri totale | 27.000 |
| Cheltuieli totale | 21.806 |
| Profit brut | 5.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 5.726 |
| Creante | 4.000 |
| Disponibilitati | 1.726 |
| Datorii | 1.705 |
| Capitaluri proprii | 4.021 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 24.938 |
| Venituri totale | 24.938 |
| Cheltuieli totale | 22.874 |
| Profit brut | 2.064 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.414 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 2.606 |
| Creante | 2.000 |
| Disponibilitati | 606 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 2.606 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 660 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 660 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 660 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 6.566 |
| Creante | 5.000 |
| Disponibilitati | 1.566 |
| Datorii | 3.300 |
| Capitaluri proprii | 3.266 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 22.000 |
| Venituri totale | 22.000 |
| Cheltuieli totale | 20.584 |
| Profit brut | 1.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 5.760 |
| Creante | 4.000 |
| Disponibilitati | 1.760 |
| Datorii | 3.690 |
| Capitaluri proprii | 2.070 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 14.000 |
| Venituri totale | 14.000 |
| Cheltuieli totale | 11.990 |
| Profit brut | 2.010 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |