INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L. – CUI 7738383

Cauta alta firma:
INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 7738383RegCom: J40/7921/1995EUID: ROONRC.J40/7921/1995CAEN: 4322Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALEEA POIANA MUNTELUI, NR.2, BL.OD3, SC.5, ET.2, AP.172

Pe scurt

INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L. are CUI 7738383, număr de înregistrare J40/7921/1995 și sediul în Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 456.836 lei, un profit net de 17.198 lei și un număr mediu de 1 salariați.

  • Stare ONRC: funcţiune
  • Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.06.2026)
  • Ultimul bilanț disponibil: 2025
Cifra de afaceri față de 2024: +622,5% Marjă netă 2025: 3,8% Cifră de afaceri / salariat: 456.836 lei
Surse: ONRC (identificare), ANAF (stare fiscală, bilanțuri), Ministerul Finanțelor (situații financiare). Valorile sunt cele raportate de firmă, în lei.

Denumire INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 7738383
Nr. Reg. Com. J40/7921/1995
EUID ROONRC.J40/7921/1995
CAEN 4322
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da (ANAF, verificat 04.06.2026)
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1995-09-21 (31 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALEEA POIANA MUNTELUI, NR.2, BL.OD3, SC.5, ET.2, AP.172
Cod Poștal 61773
Telefon 0213356465
Email —
Website —
RO e-Factura Da

Persoane din conducere

Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BĂDULESCU ADRIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.

Tabel financiar pe ani

An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 456 836 17 198 758 660 127 953 154 178 -476 529 1
2024 63 227 -178 766 697 938 127 953 76 258 -493 727 1
2023 503 183 152 886 749 128 150 076 284 092 -314 960 2
2022 169 447 -395 462 2 108 266 174 076 1 466 344 -467 846 2
2021 1 328 653 60 821 2 046 496 16 232 1 957 880 -72 384 2
2020 183 149 32 702 1 606 891 25 850 1 447 835 -133 206 1
2019 469 219 -9 339 1 559 944 6 895 1 387 141 -165 908 0
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —

Statistics

Commercial networks and enterprises
456 836 lei
623%

Grafice (Bilant ANAF / Serie)

Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)

Domeniul de activitate & statistici

Domeniul de activitate al “INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L.”

Cod CAEN preponderent 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3)
Obiect Activitate Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Descriere Activitate Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Cod CAEN principal 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Descriere activitate (principal) Lucrări speciale de construcții
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)

Localizare pe hartă

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALEEA POIANA MUNTELUI, NR.2, BL.OD3, SC.5, ET.2, AP.172

Poziția în Topul Firmelor 2025

Poziția INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L. în Topul Firmelor 2025:
Locul 207404 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Locul 32200 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
17.198 RON

Firme similare

Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2557 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.

Mărci înregistrate la OSIM

Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare

Dosare în justiție

Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.

Status Dosare (RECOM)

Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare

Restanțe ANAF

Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare

Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)

Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare

Monitorul Oficial - Partea a IV-a

Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare

Avize de Ipotecă Mobiliară

Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare

TVA

Platitor TVA

Activ fiscal

Activ
Sursa: ANAF, verificat 04.06.2026
Data inactivare 2019-05-10
Data reactivare 2020-01-22
Data publicare 2019-05-10

RTVAI / Split TVA

RTVAI NU
Split TVA NU

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)

Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4322
Active imobilizate 127.953
Active circulante 76.258
Creante 58.456
Disponibilitati 17.802
Datorii 697.938
Capitaluri proprii -493.727
Capital social 2.500
Cifra de afaceri 63.227
Venituri totale 63.236
Cheltuieli totale 241.369
Profit brut 0
Pierdere bruta 178.133
Profit net 0
Pierdere neta 178.766
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4322
Active imobilizate 150.076
Active circulante 284.092
Creante 178.095
Disponibilitati 105.997
Datorii 749.128
Capitaluri proprii -314.960
Capital social 2.500
Cifra de afaceri 503.183
Venituri totale 503.218
Cheltuieli totale 345.298
Profit brut 157.920
Pierdere bruta 0
Profit net 152.886
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4322
Active imobilizate 174.076
Active circulante 1.466.344
Stocuri 26
Creante 1.264.951
Disponibilitati 201.367
Datorii 2.108.266
Capitaluri proprii -467.846
Capital social 2.500
Cifra de afaceri 169.447
Venituri totale 169.498
Cheltuieli totale 563.265
Profit brut 0
Pierdere bruta 393.767
Profit net 0
Pierdere neta 395.462
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4322
Active imobilizate 16.232
Active circulante 1.957.880
Stocuri 26
Creante 1.782.122
Disponibilitati 175.732
Datorii 2.046.496
Capitaluri proprii -72.384
Capital social 2.500
Cifra de afaceri 1.328.653
Venituri totale 1.328.679
Cheltuieli totale 1.254.570
Profit brut 74.109
Pierdere bruta 0
Profit net 60.821
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4322
Active imobilizate 25.850
Active circulante 1.447.835
Stocuri 26
Creante 1.229.769
Disponibilitati 218.040
Datorii 1.606.891
Capitaluri proprii -133.206
Capital social 2.500
Cifra de afaceri 183.149
Venituri totale 183.166
Cheltuieli totale 148.632
Profit brut 34.534
Pierdere bruta 0
Profit net 32.702
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4322
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 6.895
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.387.141
Stocuri 26
Creante 1.232.999
Casa si conturi la banci 154.116
DATORII 1.559.944
CAPITALURI - TOTAL -165.908
Capital subscris varsat 2.500
Cifra de afaceri neta 469.219
VENITURI TOTALE 469.255
CHELTUIELI TOTALE 478.594
Profitul brut 0
Pierdere bruta 9.339
Profitul net 0
Pierdere neta 9.339

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4322
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 6.895
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.193.874
Stocuri 26
Creante 348.607
Casa si conturi la banci 845.241
DATORII 1.646.620
CAPITALURI - TOTAL -445.851
Capital subscris varsat 2.500
Cifra de afaceri neta 412.677
VENITURI TOTALE 412.678
CHELTUIELI TOTALE 100.704
Profitul brut 311.974
Pierdere bruta 0
Profitul net 311.974
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 4

SEAP (Contracte / Achiziții Publice)

Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).