INNOVATION EXPERIENCE SRL
| Denumire | INNOVATION EXPERIENCE SRL |
| CUI | 29489968 |
| Nr. Reg. Com. | J2011015333407 |
| EUID | ROONRC.J2011015333407 |
| CAEN | 7311 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-12-23 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DELEANU CRISTIAN-LUCIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 110 292 | 1 577 245 | 1 751 074 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 6 455 757 | 853 530 | 1 521 594 | 1 218 098 | 1 142 403 | 854 011 | 10 |
| 2023 | 7 004 380 | 1 331 809 | 1 960 440 | 1 231 241 | 2 026 753 | 1 332 289 | 10 |
| 2022 | 6 407 757 | 1 186 306 | 1 651 150 | 1 243 761 | 1 571 070 | 1 186 786 | 10 |
| 2021 | 4 143 287 | 903 975 | 621 512 | 85 703 | 1 443 034 | 904 455 | 10 |
| 2020 | 3 351 623 | 709 971 | 354 758 | 124 991 | 931 087 | 710 451 | 11 |
| 2019 | 7 628 673 | 1 440 398 | 452 901 | 188 064 | 1 711 570 | 1 440 878 | 14 |
| 2018 | 7 347 346 | 1 783 696 | 529 233 | 141 001 | 2 175 560 | 1 784 176 | 13 |
| 2017 | 6 783 571 | 1 427 628 | 814 808 | 202 186 | 2 122 094 | 1 428 108 | 16 |
| 2016 | 8 052 202 | 1 575 143 | 779 249 | 213 810 | 2 143 054 | 1 575 623 | 17 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 110 292 lei
10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INNOVATION EXPERIENCE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7311 Rev. 2 (echivalent: 7311 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Cod CAEN principal | 73 Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere activitate (principal) | Publicitate și activități de studiere a pieței |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7311: Activități ale agențiilor de publicitate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INNOVATION EXPERIENCE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INNOVATION EXPERIENCE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INNOVATION EXPERIENCE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.218.098 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.142.403 |
| Stocuri | 6.106 |
| Creante | 586.745 |
| Casa si conturi la banci | 549.552 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.540 |
| DATORII | 1.521.594 |
| VENITURI IN AVANS | 10.436 |
| CAPITALURI - TOTAL | 854.011 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 6.455.757 |
| VENITURI TOTALE | 6.472.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.459.389 |
| Profitul brut | 1.013.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 853.530 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.231.241 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.026.753 |
| Stocuri | 21.553 |
| Creante | 1.672.336 |
| Casa si conturi la banci | 332.864 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.735 |
| DATORII | 1.960.440 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.332.289 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 7.004.380 |
| VENITURI TOTALE | 7.014.330 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.428.967 |
| Profitul brut | 1.585.363 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.331.809 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.243.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.571.070 |
| Stocuri | 3.311 |
| Creante | 1.229.344 |
| Casa si conturi la banci | 338.415 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.105 |
| DATORII | 1.651.150 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.186.786 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 6.407.757 |
| VENITURI TOTALE | 6.420.549 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.007.769 |
| Profitul brut | 1.412.780 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.186.306 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 85.703 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.443.034 |
| Stocuri | 11.460 |
| Creante | 1.372.007 |
| Casa si conturi la banci | 59.567 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.379 |
| DATORII | 621.512 |
| VENITURI IN AVANS | 15.149 |
| CAPITALURI - TOTAL | 904.455 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.143.287 |
| VENITURI TOTALE | 4.146.871 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.058.542 |
| Profitul brut | 1.088.329 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 903.975 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 124.991 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 931.087 |
| Stocuri | 23.297 |
| Creante | 724.010 |
| Casa si conturi la banci | 183.780 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.031 |
| DATORII | 354.758 |
| VENITURI IN AVANS | 14.900 |
| CAPITALURI - TOTAL | 710.451 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.351.623 |
| VENITURI TOTALE | 3.415.265 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.568.550 |
| Profitul brut | 846.715 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 709.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 188.064 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.711.570 |
| Stocuri | 54.815 |
| Creante | 1.291.363 |
| Casa si conturi la banci | 365.392 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.755 |
| DATORII | 452.901 |
| VENITURI IN AVANS | 14.610 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.440.878 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 7.628.673 |
| VENITURI TOTALE | 7.638.811 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.889.290 |
| Profitul brut | 1.749.521 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.440.398 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 141.001 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.175.560 |
| Stocuri | 53.331 |
| Creante | 1.086.752 |
| Casa si conturi la banci | 1.035.477 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 139.502 |
| DATORII | 529.233 |
| VENITURI IN AVANS | 142.654 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.784.176 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 7.347.346 |
| VENITURI TOTALE | 7.361.258 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.225.771 |
| Profitul brut | 2.135.487 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.783.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 202.186 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.122.094 |
| Stocuri | 61.644 |
| Creante | 1.171.238 |
| Casa si conturi la banci | 860.245 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.228 |
| DATORII | 814.808 |
| VENITURI IN AVANS | 114.592 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.428.108 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 6.783.571 |
| VENITURI TOTALE | 6.818.812 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.102.472 |
| Profitul brut | 1.716.340 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.427.628 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 213.810 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.143.054 |
| Stocuri | 109.593 |
| Creante | 1.183.735 |
| Casa si conturi la banci | 827.763 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.507 |
| DATORII | 779.249 |
| VENITURI IN AVANS | 12.499 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.575.623 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 8.052.202 |
| VENITURI TOTALE | 8.071.685 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.178.090 |
| Profitul brut | 1.893.595 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.575.143 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |