INFOPACK TOTAL SRL – CUI 22078671
Pe scurt
INFOPACK TOTAL SRL are CUI 22078671, număr de înregistrare J2007000409073 și sediul în Municipiul Botoşani, județul Botoşani. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.349.669 lei, un profit net de 439.981 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | INFOPACK TOTAL SRL |
| CUI | 22078671 |
| Nr. Reg. Com. | J2007000409073 |
| EUID | ROONRC.J2007000409073 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-07-09 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CÎRLIGEANU DANIEL-BOGDAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 349 669 | 439 981 | 1 819 983 | 1 476 070 | 927 130 | 583 217 | 9 |
| 2024 | 5 436 280 | 824 526 | 1 919 263 | 983 362 | 1 840 249 | 904 348 | 4 |
| 2023 | 1 161 160 | 214 365 | 535 826 | 581 105 | 169 326 | 214 605 | 1 |
| 2022 | 475 926 | 112 550 | 168 237 | 171 953 | 102 219 | 105 935 | 1 |
| 2021 | 242 831 | 56 088 | 136 187 | 114 903 | 296 528 | 275 244 | 0 |
| 2020 | 117 465 | 44 812 | 10 001 | 0 | 229 156 | 219 155 | 0 |
| 2019 | 49 218 | 1 424 | 7 535 | 16 913 | 164 964 | 174 342 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 349 669 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INFOPACK TOTAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Botoşani , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 229 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AHOLD DELHAIZE TECHNOLOGIES S.R.L. – locul 225, 32,19 mil. lei, Bucureşti
- NEXT RMA ISOLUTIONS SRL – locul 225, 5,39 mil. lei, Bucureşti
- SEVEN CODE DEVELOPMENT SRL – locul 225, 1,80 mil. lei, Cluj
- SUPERSONA S.R.L. – locul 225, 1,19 mil. lei, Bucureşti
- SPORTS FORMULA CONSULTING S.R.L. – locul 225, 674.479 lei, Bucureşti
- SANKI SERVICES S.R.L. – locul 225, 379.305 lei, Bucureşti
- HEDY DIGITAL EXCELLENCE S.R.L. – locul 226, 31,97 mil. lei, Ilfov
- TABANET TECHNOLOGY CONSULTING S.R.L. – locul 226, 5,38 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INFOPACK TOTAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INFOPACK TOTAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INFOPACK TOTAL SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2018-02-13 |
| Data reactivare | 2019-08-14 |
| Data publicare | 2018-02-14 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 983.362 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.840.249 |
| Stocuri | 45.348 |
| Creante | 1.315.491 |
| Casa si conturi la banci | 479.410 |
| DATORII | 1.919.263 |
| CAPITALURI - TOTAL | 904.348 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.436.280 |
| VENITURI TOTALE | 5.442.278 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.486.162 |
| Profitul brut | 956.116 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 824.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| Active imobilizate | 581.105 |
| Active circulante | 169.326 |
| Stocuri | 45.032 |
| Creante | 80.809 |
| Disponibilitati | 43.485 |
| Datorii | 535.826 |
| Capitaluri proprii | 214.605 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.161.160 |
| Venituri totale | 1.174.181 |
| Cheltuieli totale | 948.075 |
| Profit brut | 226.106 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 214.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 171.953 |
| Active circulante | 102.219 |
| Stocuri | 9.191 |
| Creante | 105.753 |
| Disponibilitati | -12.725 |
| Datorii | 168.237 |
| Capitaluri proprii | 105.935 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 475.926 |
| Venituri totale | 477.199 |
| Cheltuieli totale | 357.335 |
| Profit brut | 119.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 112.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 16.913 |
| Active circulante | 164.964 |
| Creante | 162.550 |
| Disponibilitati | 2.414 |
| Datorii | 7.535 |
| Capitaluri proprii | 174.342 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 49.218 |
| Venituri totale | 49.218 |
| Cheltuieli totale | 46.317 |
| Profit brut | 2.901 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.424 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 42.480 |
| Active circulante | 394.896 |
| Stocuri | 2.322 |
| Creante | 196.014 |
| Disponibilitati | 196.560 |
| Datorii | 85.524 |
| Capitaluri proprii | 351.852 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 124.789 |
| Venituri totale | 124.789 |
| Cheltuieli totale | 55.638 |
| Profit brut | 69.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 65.408 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 66.248 |
| Active circulante | 330.093 |
| Stocuri | 31.245 |
| Creante | 14.643 |
| Disponibilitati | 284.205 |
| Datorii | 110.097 |
| Capitaluri proprii | 286.244 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.941 |
| Venituri totale | 63.942 |
| Cheltuieli totale | 50.768 |
| Profit brut | 13.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.255 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |