SEVEN CODE DEVELOPMENT SRL – CUI 38088795
Pe scurt
SEVEN CODE DEVELOPMENT SRL are CUI 38088795, număr de înregistrare J12/5277/2017 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.796.899 lei, un profit net de 303.798 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SEVEN CODE DEVELOPMENT SRL |
| CUI | 38088795 |
| Nr. Reg. Com. | J12/5277/2017 |
| EUID | ROONRC.J2017005277128 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-08-10 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARDARI NICOLAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 796 899 | 303 798 | 180 430 | 28 673 | 824 244 | 672 487 | 1 |
| 2024 | 1 291 855 | -37 316 | 143 609 | 58 909 | 627 054 | 542 354 | 2 |
| 2023 | 2 240 031 | 31 070 | 163 539 | 127 188 | 752 052 | 715 701 | 5 |
| 2022 | 3 171 345 | 505 291 | 209 700 | 174 260 | 798 071 | 762 631 | 6 |
| 2021 | 1 459 943 | 593 613 | 49 805 | 117 692 | 1 049 453 | 1 117 340 | 3 |
| 2020 | 1 121 600 | 718 238 | 22 894 | 89 171 | 652 201 | 718 478 | 1 |
| 2019 | 808 520 | 626 752 | 14 294 | 24 735 | 704 128 | 714 845 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 796 899 lei
39%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SEVEN CODE DEVELOPMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 225 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- WAYFARE SRL – locul 221, 32,70 mil. lei, Cluj
- DIGITAL IT CONSULTING SRL – locul 221, 5,51 mil. lei, Bucureşti
- TOPDEV SYSTEMS SRL – locul 221, 1,83 mil. lei, Prahova
- MEASURE IT GROUP S.R.L. – locul 221, 1,23 mil. lei, Bucureşti
- EFFICIENT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. – locul 221, 678.368 lei, Bucureşti
- AC SECURITY SERV CYBER S.R.L. – locul 221, 384.316 lei, Timiş
- VALANTIC ROMÂNIA S.R.L. – locul 222, 32,66 mil. lei, Iaşi
- NIXU CYBERSECURITY S.R.L. – locul 222, 5,47 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SEVEN CODE DEVELOPMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SEVEN CODE DEVELOPMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SEVEN CODE DEVELOPMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 58.909 |
| Active circulante | 627.054 |
| Creante | 615.490 |
| Disponibilitati | 11.564 |
| Datorii | 143.609 |
| Capitaluri proprii | 542.354 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.291.855 |
| Venituri totale | 1.307.970 |
| Cheltuieli totale | 1.345.286 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.316 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 37.316 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 127.188 |
| Active circulante | 752.052 |
| Creante | 725.390 |
| Disponibilitati | 26.662 |
| Datorii | 163.539 |
| Capitaluri proprii | 715.701 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.240.031 |
| Venituri totale | 2.245.136 |
| Cheltuieli totale | 2.196.029 |
| Profit brut | 49.107 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 174.260 |
| Active circulante | 798.071 |
| Creante | 575.836 |
| Disponibilitati | 222.235 |
| Datorii | 209.700 |
| Capitaluri proprii | 762.631 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.171.345 |
| Venituri totale | 3.204.900 |
| Cheltuieli totale | 2.675.362 |
| Profit brut | 529.538 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 505.291 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 117.692 |
| Active circulante | 1.049.453 |
| Creante | 356.906 |
| Disponibilitati | 692.547 |
| Datorii | 49.805 |
| Capitaluri proprii | 1.117.340 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.459.943 |
| Venituri totale | 1.466.241 |
| Cheltuieli totale | 862.286 |
| Profit brut | 603.955 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 593.613 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 89.171 |
| Active circulante | 652.201 |
| Creante | 261.384 |
| Disponibilitati | 390.817 |
| Datorii | 22.894 |
| Capitaluri proprii | 718.478 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.121.600 |
| Venituri totale | 1.135.693 |
| Cheltuieli totale | 407.246 |
| Profit brut | 728.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 718.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.866 |
| Active circulante | 79.607 |
| Creante | 52.984 |
| Disponibilitati | 26.623 |
| Cheltuieli in avans | 36 |
| Datorii | 2.416 |
| Capitaluri proprii | 88.093 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 145.970 |
| Venituri totale | 146.103 |
| Cheltuieli totale | 55.744 |
| Profit brut | 90.359 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87.853 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.629 |
| Active circulante | 7.419 |
| Creante | 1.857 |
| Disponibilitati | 5.562 |
| Cheltuieli in avans | 36 |
| Datorii | 578 |
| Capitaluri proprii | 8.506 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 19.261 |
| Venituri totale | 19.261 |
| Cheltuieli totale | 10.377 |
| Profit brut | 8.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.306 |
| Pierdere neta | 0 |