INFINIT S.R.L. – CUI 6682870
Pe scurt
INFINIT S.R.L. are CUI 6682870, număr de înregistrare J19/1276/1994 și sediul în Municipiul Topliţa, județul Harghita. Activitatea principală declarată: CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 52.000 lei, un profit net de 12.321 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: necunoscut
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | INFINIT S.R.L. |
| CUI | 6682870 |
| Nr. Reg. Com. | J19/1276/1994 |
| EUID | ROONRC.J19/1276/1994 |
| CAEN | 1610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | necunoscut |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-20 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 000 | 12 321 | 1 353 | 0 | 21 443 | 20 090 | 1 |
| 2024 | 40 000 | -5 749 | 40 | 0 | 7 809 | 7 769 | 1 |
| 2023 | 36 000 | 843 | 2 807 | 4 442 | 225 168 | 226 803 | 1 |
| 2022 | 36 000 | 4 759 | 4 034 | 4 442 | 225 552 | 225 960 | 1 |
| 2021 | 40 000 | 3 926 | 4 124 | 4 442 | 220 883 | 221 201 | 1 |
| 2020 | 34 939 | 17 365 | 3 535 | 4 442 | 216 367 | 217 274 | 1 |
| 2019 | 20 392 | 6 768 | 3 047 | 4 442 | 198 513 | 199 908 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INFINIT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1610 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Harghita , domeniul 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 591 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RIVIERA WOOD SRL – locul 587, 1,09 mil. lei, Sibiu
- DELSIM-PROD SRL – locul 587, 69.501 lei, Braşov
- MOUVEMENT & SPORT SRL – locul 587, 53.540 lei, Bistriţa-Năsăud
- EMILUX IMPEX SRL – locul 587, 16.990 lei, Mureş
- FOREST SAMIR 2019 S.R.L. – locul 588, 1,09 mil. lei, Argeş
- CC AGRISIKGLOR S.R.L. – locul 588, 69.259 lei, Gorj
- VASGET SRL – locul 588, 52.930 lei, Suceava
- PEAKINNOSIP S.R.L. – locul 588, 16.379 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INFINIT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INFINIT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INFINIT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.809 |
| Creante | 1.474 |
| Casa si conturi la banci | 6.335 |
| DATORII | 40 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.769 |
| Capital subscris varsat | 38.200 |
| Cifra de afaceri neta | 40.000 |
| VENITURI TOTALE | 40.001 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.350 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.349 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.749 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 225.168 |
| Casa si conturi la banci | 225.168 |
| DATORII | 2.807 |
| CAPITALURI - TOTAL | 226.803 |
| Capital subscris varsat | 38.200 |
| Cifra de afaceri neta | 36.000 |
| VENITURI TOTALE | 36.001 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.798 |
| Profitul brut | 1.203 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 843 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 225.552 |
| Creante | 192.007 |
| Casa si conturi la banci | 33.545 |
| DATORII | 4.034 |
| CAPITALURI - TOTAL | 225.960 |
| Capital subscris varsat | 38.200 |
| Cifra de afaceri neta | 36.000 |
| VENITURI TOTALE | 36.001 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.882 |
| Profitul brut | 5.119 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 220.883 |
| Creante | 187.304 |
| Casa si conturi la banci | 33.579 |
| DATORII | 4.124 |
| CAPITALURI - TOTAL | 221.201 |
| Capital subscris varsat | 38.200 |
| Cifra de afaceri neta | 40.000 |
| VENITURI TOTALE | 40.003 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.677 |
| Profitul brut | 4.326 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.926 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 216.367 |
| Creante | 187.111 |
| Casa si conturi la banci | 29.256 |
| DATORII | 3.535 |
| CAPITALURI - TOTAL | 217.274 |
| Capital subscris varsat | 38.200 |
| Cifra de afaceri neta | 34.939 |
| VENITURI TOTALE | 36.441 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.727 |
| Profitul brut | 17.714 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 198.513 |
| Creante | 189.811 |
| Casa si conturi la banci | 8.702 |
| DATORII | 3.047 |
| CAPITALURI - TOTAL | 199.908 |
| Capital subscris varsat | 38.200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.392 |
| VENITURI TOTALE | 20.394 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.422 |
| Profitul brut | 6.972 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 191.058 |
| Creante | 169.186 |
| Casa si conturi la banci | 21.872 |
| DATORII | 2.359 |
| CAPITALURI - TOTAL | 193.141 |
| Capital subscris varsat | 38.200 |
| Cifra de afaceri neta | 48.412 |
| VENITURI TOTALE | 48.414 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.114 |
| Profitul brut | 11.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.816 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 184.133 |
| Creante | 181.192 |
| Casa si conturi la banci | 2.941 |
| DATORII | 6.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 182.325 |
| Capital subscris varsat | 38.200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 2 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.401 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.399 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.399 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 183.668 |
| Creante | 180.886 |
| Casa si conturi la banci | 2.782 |
| DATORII | 2.386 |
| CAPITALURI - TOTAL | 185.724 |
| Capital subscris varsat | 38.200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 2 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.983 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.981 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.981 |
| Numar mediu de salariati | 1 |