IMO EVOLUTION TREND S.R.L. – CUI 40431193
Pe scurt
IMO EVOLUTION TREND S.R.L. are CUI 40431193, număr de înregistrare J2019000133069 și sediul în Loc. Beclean, Oraş Beclean, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.202 lei, o pierdere netă de 53.727 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IMO EVOLUTION TREND S.R.L. |
| CUI | 40431193 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000133069 |
| EUID | ROONRC.J6/133/2019 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-01-15 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIMPAN CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 202 | -53 727 | 129 535 | 646 | 7 087 | -127 687 | 1 |
| 2024 | 1 619 | -47 778 | 76 610 | 1 726 | 7 889 | -73 960 | 1 |
| 2023 | 7 000 | -25 904 | 35 829 | 2 809 | 6 838 | -26 182 | 1 |
| 2022 | 17 870 | -478 | 29 766 | 3 897 | 25 591 | -278 | 0 |
| 2021 | 70 769 | 20 390 | 38 883 | 0 | 59 473 | 20 590 | 0 |
| 2020 | 54 119 | 38 588 | 29 783 | 0 | 68 571 | 38 788 | 0 |
| 2019 | 40 243 | 28 649 | 974 | 0 | 29 823 | 28 849 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 202 lei
98%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IMO EVOLUTION TREND S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bistriţa-Năsăud , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 11679 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SAFTOIU DIGITAL S.R.L. – locul 11675, 4.240 lei, Buzău
- ANSE INFO SRL – locul 11676, 3.864 lei, Bucureşti
- COMARA PRODUCT S.R.L. – locul 11677, 3.818 lei, Galaţi
- AXN WEB DEV S.R.L. – locul 11678, 3.482 lei, Iaşi
- RENOVATIO IT SOLUTIONS SRL – locul 11680, 3.200 lei, Braşov
- RETRO CLOUD STUDIOS S.R.L. – locul 11681, 3.193 lei, Dâmboviţa
- WEBFIELD S.R.L. – locul 11682, 2.940 lei, Cluj
- MAKE IT EMBEDDED S.R.L. – locul 11683, 2.534 lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IMO EVOLUTION TREND S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IMO EVOLUTION TREND S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IMO EVOLUTION TREND S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.726 |
| Active circulante | 7.889 |
| Stocuri | 7.557 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 332 |
| Datorii | 76.610 |
| Venituri in avans | 6.965 |
| Capitaluri proprii | -73.960 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.619 |
| Venituri totale | 2.792 |
| Cheltuieli totale | 50.570 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.778 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 47.778 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.809 |
| Active circulante | 6.838 |
| Stocuri | 6.729 |
| Disponibilitati | 109 |
| Datorii | 35.829 |
| Capitaluri proprii | -26.182 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.000 |
| Venituri totale | 8.088 |
| Cheltuieli totale | 33.905 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 25.817 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 25.904 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.897 |
| Active circulante | 25.591 |
| Stocuri | 6.729 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 18.862 |
| Datorii | 29.766 |
| Capitaluri proprii | -278 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 17.870 |
| Venituri totale | 18.323 |
| Cheltuieli totale | 18.251 |
| Profit brut | 72 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 478 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 68.571 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 68.571 |
| Datorii | 29.783 |
| Capitaluri proprii | 38.788 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 54.119 |
| Venituri totale | 54.241 |
| Cheltuieli totale | 14.025 |
| Profit brut | 40.216 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 29.823 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 715 |
| Disponibilitati | 29.108 |
| Datorii | 974 |
| Capitaluri proprii | 28.849 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 40.243 |
| Venituri totale | 40.243 |
| Cheltuieli totale | 10.387 |
| Profit brut | 29.856 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.649 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |