ID-ENTITY RO SRL – CUI 35806041
Pe scurt
ID-ENTITY RO SRL are CUI 35806041, număr de înregistrare J2016000675225 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.327.678 lei, un profit net de 141.231 lei și un număr mediu de 43 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ID-ENTITY RO SRL |
| CUI | 35806041 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000675225 |
| EUID | ROONRC.J22/675/2016 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-03-15 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IANCU GEORGE-ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 327 678 | 141 231 | 329 348 | 56 302 | 1 742 126 | 1 434 707 | 43 |
| 2024 | 4 597 396 | 205 176 | 326 043 | 68 304 | 1 624 149 | 1 334 531 | 43 |
| 2023 | 4 324 950 | 213 432 | 328 836 | 58 595 | 1 506 006 | 1 162 371 | 41 |
| 2022 | 3 700 493 | 75 470 | 292 477 | 57 543 | 1 258 023 | 948 939 | 42 |
| 2021 | 3 481 226 | 166 699 | 495 391 | 51 140 | 1 378 217 | 873 469 | 46 |
| 2020 | 2 817 565 | 66 760 | 606 039 | 80 964 | 1 295 261 | 706 770 | 42 |
| 2019 | 3 655 191 | 140 618 | 771 738 | 77 897 | 1 314 627 | 640 010 | 47 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 327 678 lei
-6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ID-ENTITY RO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Iaşi , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 254 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TNT COMPUTERS SRL – locul 250, 28,20 mil. lei, Sibiu
- APERIO INTELLIGENCE ROMANIA SRL – locul 250, 4,43 mil. lei, Cluj
- BEEZ SOFTWARE S.R.L. – locul 250, 1,64 mil. lei, Cluj
- RTCS S.R.L. – locul 250, 1,03 mil. lei, Giurgiu
- COSNET ZAC SOLUTIONS S.R.L. – locul 250, 636.483 lei, Argeş
- ROGUE IT & CYBERSECURITY S.R.L. – locul 250, 343.116 lei, Bucureşti
- REEA SRL – locul 251, 28,20 mil. lei, Mureş
- HEMMERSBACH RO S.R.L. – locul 251, 4,39 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ID-ENTITY RO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ID-ENTITY RO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ID-ENTITY RO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.304 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.624.149 |
| Stocuri | 1.658 |
| Creante | 1.566.480 |
| Casa si conturi la banci | 56.011 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.612 |
| DATORII | 326.043 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 33.491 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.334.531 |
| Capital subscris varsat | 44.770 |
| Cifra de afaceri neta | 4.597.396 |
| VENITURI TOTALE | 4.601.456 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.360.284 |
| Profitul brut | 241.172 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 205.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 58.595 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.506.006 |
| Stocuri | 15.204 |
| Creante | 1.450.501 |
| Casa si conturi la banci | 40.301 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.198 |
| DATORII | 328.836 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 74.592 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.162.371 |
| Capital subscris varsat | 44.770 |
| Cifra de afaceri neta | 4.324.950 |
| VENITURI TOTALE | 4.351.569 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.100.066 |
| Profitul brut | 251.503 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 213.432 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.543 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.258.023 |
| Stocuri | 1.815 |
| Creante | 1.235.097 |
| Casa si conturi la banci | 21.111 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.536 |
| DATORII | 292.477 |
| VENITURI IN AVANS | 1.442 |
| PROVIZIOANE | 81.244 |
| CAPITALURI - TOTAL | 948.939 |
| Capital subscris varsat | 44.770 |
| Cifra de afaceri neta | 3.700.493 |
| VENITURI TOTALE | 3.727.322 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.616.695 |
| Profitul brut | 110.627 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 75.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| Active imobilizate | 51.140 |
| Active circulante | 1.378.217 |
| Stocuri | 3.485 |
| Creante | 1.341.592 |
| Disponibilitati | 33.140 |
| Cheltuieli in avans | 2.712 |
| Datorii | 495.391 |
| Venituri in avans | 1.442 |
| Provizioane | 61.767 |
| Capitaluri proprii | 873.469 |
| Capital social | 44.770 |
| Cifra de afaceri | 3.481.226 |
| Venituri totale | 3.501.104 |
| Cheltuieli totale | 3.303.762 |
| Profit brut | 197.342 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 166.699 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 46 |
| Active imobilizate | 80.964 |
| Active circulante | 1.295.261 |
| Stocuri | 900 |
| Creante | 1.279.831 |
| Disponibilitati | 14.530 |
| Cheltuieli in avans | 10.056 |
| Datorii | 606.039 |
| Venituri in avans | 1.442 |
| Provizioane | 72.030 |
| Capitaluri proprii | 706.770 |
| Capital social | 44.770 |
| Cifra de afaceri | 2.817.565 |
| Venituri totale | 2.906.720 |
| Cheltuieli totale | 2.811.834 |
| Profit brut | 94.886 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 77.897 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.314.627 |
| Stocuri | 3.176 |
| Creante | 1.245.347 |
| Casa si conturi la banci | 66.104 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.673 |
| DATORII | 771.738 |
| VENITURI IN AVANS | 1.449 |
| CAPITALURI - TOTAL | 640.010 |
| Capital subscris varsat | 44.770 |
| Cifra de afaceri neta | 3.655.191 |
| VENITURI TOTALE | 3.697.968 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.525.539 |
| Profitul brut | 172.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 140.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 135.302 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.291.907 |
| Stocuri | 15.291 |
| Creante | 1.186.604 |
| Casa si conturi la banci | 90.012 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.080 |
| DATORII | 865.910 |
| VENITURI IN AVANS | 3.339 |
| CAPITALURI - TOTAL | 578.040 |
| Capital subscris varsat | 44.770 |
| Cifra de afaceri neta | 5.695.538 |
| VENITURI TOTALE | 5.720.112 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.439.526 |
| Profitul brut | 280.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 229.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 158.317 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.065.867 |
| Stocuri | 14.258 |
| Creante | 1.023.929 |
| Casa si conturi la banci | 27.680 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.178 |
| DATORII | 899.071 |
| VENITURI IN AVANS | 4.202 |
| CAPITALURI - TOTAL | 348.089 |
| Capital subscris varsat | 44.770 |
| Cifra de afaceri neta | 5.520.635 |
| VENITURI TOTALE | 5.543.932 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.300.525 |
| Profitul brut | 243.407 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 196.275 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| Active imobilizate | 142.290 |
| Active circulante | 1.062.806 |
| Stocuri | 96.125 |
| Creante | 882.804 |
| Disponibilitati | 83.877 |
| Cheltuieli in avans | 41.241 |
| Datorii | 810.549 |
| Venituri in avans | 283.974 |
| Capitaluri proprii | 151.814 |
| Capital social | 44.770 |
| Cifra de afaceri | 2.808.681 |
| Venituri totale | 2.821.259 |
| Cheltuieli totale | 2.688.961 |
| Profit brut | 132.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.044 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 42 |