IBITECH S.R.L. – CUI 49200877
Pe scurt
IBITECH S.R.L. are CUI 49200877, număr de înregistrare J12/5147/2023 și sediul în Sat Floreşti, Comuna Floreşti, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 424.191 lei, un profit net de 354.262 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IBITECH S.R.L. |
| CUI | 49200877 |
| Nr. Reg. Com. | J12/5147/2023 |
| EUID | ROONRC.J2023005147121 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-11-28 (2 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CUIBAR VLAD TIBERIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 424 191 | 354 262 | 32 122 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 423 199 | 359 413 | 20 314 | 0 | 379 967 | 359 653 | 1 |
| 2023 | 22 848 | 20 889 | 1 908 | 107 | 22 890 | 21 089 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises424 191 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IBITECH S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5452 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NISICO TECHNOLOGIES S.R.L. – locul 5448, 424.323 lei, Bucureşti
- DUOLINE STUDIO SRL – locul 5448, 71.729 lei, Vrancea
- DYNAMIC SYSTEM FLOW S.R.L. – locul 5449, 424.279 lei, Timiş
- PAUL BALAN MEDIA S.R.L. – locul 5449, 71.719 lei, Botoşani
- FLASHSOFT S.R.L. – locul 5450, 424.276 lei, Bucureşti
- GMR DEVELOPMENT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ – locul 5450, 70.981 lei, Arad
- CODEX LABS S.R.L. – locul 5451, 424.252 lei, Braşov
- SOFT CHOICE S.R.L. – locul 5451, 70.894 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IBITECH S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IBITECH S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IBITECH S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 379.967 |
| Creante | 272.300 |
| Disponibilitati | 107.667 |
| Datorii | 20.314 |
| Capitaluri proprii | 359.653 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 423.199 |
| Venituri totale | 423.199 |
| Cheltuieli totale | 51.344 |
| Profit brut | 371.855 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 359.413 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 107 |
| Active circulante | 22.890 |
| Creante | 22.848 |
| Disponibilitati | 42 |
| Datorii | 1.908 |
| Capitaluri proprii | 21.089 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 22.848 |
| Venituri totale | 22.848 |
| Cheltuieli totale | 1.736 |
| Profit brut | 21.112 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.889 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |