DUOLINE STUDIO SRL – CUI 37554978
Pe scurt
DUOLINE STUDIO SRL are CUI 37554978, număr de înregistrare J39/382/2017 și sediul în Municipiul Focşani, județul Vrancea. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 71.729 lei, un profit net de 3.405 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DUOLINE STUDIO SRL |
| CUI | 37554978 |
| Nr. Reg. Com. | J39/382/2017 |
| EUID | ROONRC.J39/382/2017 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-05-11 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 729 | 3 405 | 37 582 | 38 138 | 3 085 | 3 641 | 1 |
| 2024 | 91 907 | 10 229 | 11 928 | 38 138 | 40 248 | 66 458 | 1 |
| 2023 | 102 935 | 33 742 | 9 631 | 38 138 | 49 461 | 77 968 | 1 |
| 2022 | 166 713 | 120 187 | 8 885 | 38 138 | 107 440 | 132 269 | 1 |
| 2021 | 140 180 | 101 798 | 11 026 | 42 138 | 108 034 | 100 332 | 1 |
| 2020 | 112 760 | 59 014 | 8 961 | 60 000 | 74 135 | 59 214 | 2 |
| 2019 | 227 261 | 159 038 | 3 450 | 94 390 | 175 891 | 159 238 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises71 729 lei
-22%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DUOLINE STUDIO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vrancea , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5448 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ORUKAY S.R.L. – locul 5444, 424.662 lei, Sibiu
- LANOTECH CODING SOLUTIONS S.R.L. – locul 5444, 72.040 lei, Cluj
- RADICAL IT S.R.L. – locul 5445, 424.600 lei, Ilfov
- COMPLY FLOW SRL – locul 5445, 71.982 lei, Cluj
- SPASENIESOFTWARE S.R.L. – locul 5446, 424.573 lei, Bucureşti
- VERTICAL WEB PROJECT SRL – locul 5446, 71.950 lei, Bucureşti
- FORWARD CODE DESIGN S.R.L. – locul 5447, 424.466 lei, Ilfov
- ZIU SERV S.R.L. – locul 5447, 71.861 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DUOLINE STUDIO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DUOLINE STUDIO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DUOLINE STUDIO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 38.138 |
| Active circulante | 40.248 |
| Stocuri | 979 |
| Creante | 3.994 |
| Disponibilitati | 35.275 |
| Datorii | 11.928 |
| Capitaluri proprii | 66.458 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 91.907 |
| Venituri totale | 91.907 |
| Cheltuieli totale | 80.759 |
| Profit brut | 11.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 38.138 |
| Active circulante | 49.461 |
| Stocuri | 979 |
| Creante | 7.078 |
| Disponibilitati | 41.404 |
| Datorii | 9.631 |
| Capitaluri proprii | 77.968 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 102.935 |
| Venituri totale | 107.359 |
| Cheltuieli totale | 72.588 |
| Profit brut | 34.771 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.742 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 38.138 |
| Active circulante | 107.440 |
| Stocuri | 979 |
| Creante | 4.880 |
| Disponibilitati | 101.581 |
| Datorii | 8.885 |
| Venituri in avans | 4.424 |
| Capitaluri proprii | 132.269 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 166.713 |
| Venituri totale | 201.367 |
| Cheltuieli totale | 79.513 |
| Profit brut | 121.854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 120.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 42.138 |
| Active circulante | 108.034 |
| Stocuri | 979 |
| Creante | 97.573 |
| Disponibilitati | 9.482 |
| Datorii | 11.026 |
| Venituri in avans | 38.814 |
| Capitaluri proprii | 100.332 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 140.180 |
| Venituri totale | 174.570 |
| Cheltuieli totale | 71.370 |
| Profit brut | 103.200 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 101.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 60.000 |
| Active circulante | 74.135 |
| Stocuri | 979 |
| Creante | 7.465 |
| Disponibilitati | 5.011 |
| Cheltuieli in avans | 7.243 |
| Datorii | 8.961 |
| Venituri in avans | 73.203 |
| Capitaluri proprii | 59.214 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 112.760 |
| Venituri totale | 147.150 |
| Cheltuieli totale | 87.085 |
| Profit brut | 60.065 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.014 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 94.390 |
| Active circulante | 175.891 |
| Creante | 17.345 |
| Disponibilitati | 61.532 |
| Datorii | 3.450 |
| Venituri in avans | 107.593 |
| Capitaluri proprii | 159.238 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 227.261 |
| Venituri totale | 261.651 |
| Cheltuieli totale | 100.340 |
| Profit brut | 161.311 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 159.038 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 128.779 |
| Active circulante | 73.233 |
| Creante | 9.375 |
| Disponibilitati | 63.858 |
| Datorii | 6.317 |
| Venituri in avans | 141.983 |
| Capitaluri proprii | 53.712 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 116.890 |
| Venituri totale | 131.219 |
| Cheltuieli totale | 85.964 |
| Profit brut | 45.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.086 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 194 |
| Active circulante | 9.797 |
| Disponibilitati | 9.797 |
| Datorii | 365 |
| Capitaluri proprii | 9.626 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 12.183 |
| Venituri totale | 12.183 |
| Cheltuieli totale | 2.392 |
| Profit brut | 9.791 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.426 |
| Pierdere neta | 0 |