SPASENIESOFTWARE S.R.L. – CUI 48246809
Pe scurt
SPASENIESOFTWARE S.R.L. are CUI 48246809, număr de înregistrare J2023010023401 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 424.573 lei, un profit net de 343.171 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SPASENIESOFTWARE S.R.L. |
| CUI | 48246809 |
| Nr. Reg. Com. | J2023010023401 |
| EUID | ROONRC.J40/10023/2023 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-05-29 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SPĂSENIE ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 424 573 | 343 171 | 16 166 | 2 962 | 356 616 | 343 412 | 1 |
| 2024 | 400 989 | 331 069 | 101 670 | 3 362 | 429 617 | 331 309 | 1 |
| 2023 | 191 242 | 146 378 | 96 913 | 0 | 243 491 | 146 578 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises424 573 lei
6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SPASENIESOFTWARE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5446 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CINOR SRL – locul 5442, 424.674 lei, Bucureşti
- DBA SPORT & SOFT SRL – locul 5442, 72.369 lei, Gorj
- VERO IT CONSULTING SOLUTIONS S.R.L. – locul 5443, 424.670 lei, Iaşi
- GREC TECH S.R.L. – locul 5443, 72.055 lei, Cluj
- ORUKAY S.R.L. – locul 5444, 424.662 lei, Sibiu
- LANOTECH CODING SOLUTIONS S.R.L. – locul 5444, 72.040 lei, Cluj
- RADICAL IT S.R.L. – locul 5445, 424.600 lei, Ilfov
- COMPLY FLOW SRL – locul 5445, 71.982 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SPASENIESOFTWARE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SPASENIESOFTWARE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SPASENIESOFTWARE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.362 |
| Active circulante | 429.617 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 388.778 |
| Disponibilitati | 40.839 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 101.670 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 331.309 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 400.989 |
| Venituri totale | 400.989 |
| Cheltuieli totale | 58.732 |
| Profit brut | 342.257 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 331.069 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 243.491 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 174.068 |
| Disponibilitati | 69.423 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 96.913 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 146.578 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 191.242 |
| Venituri totale | 191.242 |
| Cheltuieli totale | 17.086 |
| Profit brut | 174.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 146.378 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |