HIT GROUP SRL – CUI 18002934
Pe scurt
HIT GROUP SRL are CUI 18002934, număr de înregistrare J2011001458129 și sediul în Sat Răzbuneni, Comuna Bobâlna, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.262.213 lei, un profit net de 150.802 lei și un număr mediu de 20 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | HIT GROUP SRL |
| CUI | 18002934 |
| Nr. Reg. Com. | J2011001458129 |
| EUID | ROONRC.J12/1458/2011 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-05-30 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BÁNYAI SZILÁRD-ISTVÁN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 262 213 | 150 802 | 3 571 849 | 1 590 594 | 3 883 419 | 1 122 412 | 20 |
| 2024 | 2 183 892 | 10 703 | 2 682 548 | 2 103 757 | 2 802 011 | 981 145 | 2 |
| 2023 | 2 923 680 | 757 189 | 2 729 852 | 2 740 406 | 2 647 777 | 970 442 | 1 |
| 2022 | 2 839 596 | 431 609 | 1 175 634 | 192 926 | 1 744 151 | 543 195 | 2 |
| 2021 | 2 585 284 | 208 563 | 1 169 727 | 213 754 | 1 800 933 | 844 960 | 2 |
| 2020 | 2 207 895 | 424 638 | 680 175 | 185 104 | 1 101 182 | 606 561 | 2 |
| 2019 | 1 641 652 | 322 734 | 264 844 | 186 354 | 584 284 | 506 769 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HIT GROUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Maramureş , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 918 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- WEPP AUTOMOTIVE SRL – locul 914, 6,19 mil. lei, Vâlcea
- CALIMERO IMPEX SRL – locul 914, 4,28 mil. lei, Ilfov
- PUR SI SIMPLU SRL – locul 914, 1,27 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- VL CRYSSTHERM SRL – locul 914, 140.277 lei, Timiş
- CERALIN SRL – locul 914, 119.950 lei, Argeş
- CASA UNELTELOR SRL – locul 914, 98.336 lei, Bucureşti
- CERULEX DEPOZIT S.R.L. – locul 914, 0 lei, Gorj
- IUNI CORPORATION SRL – locul 915, 6,19 mil. lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HIT GROUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HIT GROUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HIT GROUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.103.757 |
| Active circulante | 2.802.011 |
| Stocuri | 1.417.551 |
| Creante | 1.071.757 |
| Disponibilitati | 312.703 |
| Datorii | 2.682.548 |
| Venituri in avans | 1.242.075 |
| Capitaluri proprii | 981.145 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.183.892 |
| Venituri totale | 2.705.887 |
| Cheltuieli totale | 2.682.676 |
| Profit brut | 23.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.703 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.740.406 |
| Active circulante | 2.647.777 |
| Stocuri | 832.950 |
| Creante | 1.424.573 |
| Disponibilitati | 390.254 |
| Cheltuieli in avans | 9.401 |
| Datorii | 2.729.852 |
| Venituri in avans | 1.697.290 |
| Capitaluri proprii | 970.442 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.923.680 |
| Venituri totale | 3.356.725 |
| Cheltuieli totale | 2.511.658 |
| Profit brut | 845.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 757.189 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 192.926 |
| Active circulante | 1.744.151 |
| Stocuri | 669.291 |
| Creante | 652.235 |
| Disponibilitati | 422.625 |
| Datorii | 1.175.634 |
| Venituri in avans | 218.248 |
| Capitaluri proprii | 543.195 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.839.596 |
| Venituri totale | 2.917.604 |
| Cheltuieli totale | 2.457.846 |
| Profit brut | 459.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 431.609 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 213.754 |
| Active circulante | 1.800.933 |
| Stocuri | 1.126.038 |
| Creante | 348.604 |
| Disponibilitati | 326.291 |
| Datorii | 1.169.727 |
| Capitaluri proprii | 844.960 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.585.284 |
| Venituri totale | 2.777.471 |
| Cheltuieli totale | 2.551.314 |
| Profit brut | 226.157 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 208.563 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 185.104 |
| Active circulante | 1.101.182 |
| Stocuri | 354.206 |
| Creante | 247.905 |
| Disponibilitati | 499.071 |
| Cheltuieli in avans | 450 |
| Datorii | 680.175 |
| Capitaluri proprii | 606.561 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.207.895 |
| Venituri totale | 2.253.227 |
| Cheltuieli totale | 1.808.929 |
| Profit brut | 444.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 424.638 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 186.354 |
| Active circulante | 584.284 |
| Stocuri | 231.917 |
| Creante | 145.767 |
| Disponibilitati | 206.600 |
| Cheltuieli in avans | 975 |
| Datorii | 264.844 |
| Venituri in avans | 0 |
| Capitaluri proprii | 506.769 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.641.652 |
| Venituri totale | 1.728.810 |
| Cheltuieli totale | 1.391.657 |
| Profit brut | 337.153 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 322.734 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 161.565 |
| Active circulante | 331.161 |
| Stocuri | 44.817 |
| Creante | 70.185 |
| Disponibilitati | 216.159 |
| Datorii | 281.177 |
| Venituri in avans | 49.058 |
| Capitaluri proprii | 162.491 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 800.640 |
| Venituri totale | 800.874 |
| Cheltuieli totale | 790.457 |
| Profit brut | 10.417 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 59.599 |
| Active circulante | 302.920 |
| Stocuri | 107.788 |
| Creante | 23.276 |
| Disponibilitati | 171.856 |
| Datorii | 147.243 |
| Capitaluri proprii | 215.276 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 761.920 |
| Venituri totale | 768.354 |
| Cheltuieli totale | 678.879 |
| Profit brut | 89.475 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.808 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 47.839 |
| Active circulante | 109.493 |
| Stocuri | 66.966 |
| Creante | 15.938 |
| Disponibilitati | 26.589 |
| Datorii | 23.864 |
| Capitaluri proprii | 133.468 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 354.527 |
| Venituri totale | 354.528 |
| Cheltuieli totale | 341.721 |
| Profit brut | 12.807 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.572 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |