HEY VALUE TECH S.R.L. – CUI 40568221
Pe scurt
HEY VALUE TECH S.R.L. are CUI 40568221, număr de înregistrare J12/414/2019 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.801.351 lei, un profit net de 332.047 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 05.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | HEY VALUE TECH S.R.L. |
| CUI | 40568221 |
| Nr. Reg. Com. | J12/414/2019 |
| EUID | ROONRC.J12/414/2019 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 05.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-02-05 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ARBULEAC EUGENIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 801 351 | 332 047 | 329 224 | 198 055 | 463 456 | 332 287 | 1 |
| 2024 | 1 945 218 | -661 962 | 230 098 | 139 636 | 559 730 | 469 268 | 1 |
| 2023 | 2 253 200 | -202 071 | 125 082 | 27 209 | 1 442 278 | 1 344 405 | 1 |
| 2022 | 1 824 089 | 1 663 838 | 30 372 | 0 | 1 691 222 | 1 660 850 | 1 |
| 2021 | 0 | -900 | 6 250 | 0 | 3 262 | -2 988 | 0 |
| 2020 | 0 | -1 330 | 5 650 | 0 | 3 562 | -2 088 | 0 |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 801 351 lei
44%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HEY VALUE TECH S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 145 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ZENITECH DEVELOPMENT SRL – locul 141, 53,62 mil. lei, Cluj
- SPEARHEAD SYSTEMS SRL – locul 141, 10,84 mil. lei, Bucureşti
- SOFTCONTROL SRL – locul 141, 2,86 mil. lei, Buzău
- CLOUD EBS SRL – locul 141, 2,67 mil. lei, Botoşani
- PARADINE SERVICES SRL – locul 141, 897.501 lei, Sibiu
- EDABEY CONSULT S.R.L. – locul 141, 590.112 lei, Cluj
- ATG CONS 04 SRL – locul 141, 165.750 lei, Buzău
- TRIMBLE ROMANIA S.R.L. – locul 142, 52,98 mil. lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HEY VALUE TECH S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HEY VALUE TECH S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HEY VALUE TECH S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 139.636 |
| Active circulante | 559.730 |
| Creante | 151.358 |
| Disponibilitati | 408.372 |
| Datorii | 230.098 |
| Capitaluri proprii | 469.268 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.945.218 |
| Venituri totale | 2.059.567 |
| Cheltuieli totale | 2.721.529 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 661.962 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 661.962 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 27.209 |
| Active circulante | 1.442.278 |
| Creante | 1.017.990 |
| Disponibilitati | 424.288 |
| Datorii | 125.082 |
| Capitaluri proprii | 1.344.405 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.253.200 |
| Venituri totale | 2.329.263 |
| Cheltuieli totale | 2.508.643 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 179.380 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 202.071 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 1.691.222 |
| Creante | 808.580 |
| Disponibilitati | 882.642 |
| Datorii | 30.372 |
| Capitaluri proprii | 1.660.850 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.824.089 |
| Venituri totale | 1.853.088 |
| Cheltuieli totale | 171.009 |
| Profit brut | 1.682.079 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.663.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 3.262 |
| Disponibilitati | 3.262 |
| Datorii | 6.250 |
| Capitaluri proprii | -2.988 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 900 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 900 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 900 |
| Active circulante | 3.562 |
| Disponibilitati | 3.562 |
| Datorii | 5.650 |
| Capitaluri proprii | -2.088 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.330 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.330 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.330 |