GLOBAL PLAST COLECT SRL

Cauta alta firma:
GLOBAL PLAST COLECT SRL
CUI: 27634220RegCom: J2010001068035EUID: ROONRC.J2010001068035CAEN: 3821Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ARGEŞ, SAT HINŢEŞTI COM. MOŞOAIA, STR. PRINCIPALĂ, NR.85, CAMERA 1

Denumire GLOBAL PLAST COLECT SRL
CUI 27634220
Nr. Reg. Com. J2010001068035
EUID ROONRC.J2010001068035
CAEN 3821
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2010-10-27 (15 ani)

Adresa JUD. ARGEŞ, SAT HINŢEŞTI COM. MOŞOAIA, STR. PRINCIPALĂ, NR.85, CAMERA 1
Cod Poștal 117509
Telefon 0758282670
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 11 104 036 -593 757 7 513 350 34
2024 13 325 627 934 432 7 081 194 1 485 659 6 615 458 1 066 348 37
2023 13 163 594 1 684 724 2 849 976 1 754 335 2 861 510 1 816 640 33
2022 11 430 206 2 090 630 2 236 317 1 664 039 2 792 288 2 222 546 26
2021 9 828 463 3 100 910 1 008 108 1 467 161 2 765 463 3 232 826 16
2020 6 218 920 2 797 234 672 633 583 559 2 627 327 2 538 253 9
2019 3 082 309 1 435 198 1 220 878 10
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
11 104 036 lei
-17%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GLOBAL PLAST COLECT SRL”
Cod CAEN preponderent 3821 Rev. 2 (echivalent: 3821 Rev. 3)
Obiect Activitate Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Descriere Activitate Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Cod CAEN principal 38 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Descriere activitate (principal) Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ARGEŞ, SAT HINŢEŞTI COM. MOŞOAIA, STR. PRINCIPALĂ, NR.85, CAMERA 1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția GLOBAL PLAST COLECT SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 11137 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 3821: Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase

Locul 344 în Argeş pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
934.432 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „GLOBAL PLAST COLECT SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „GLOBAL PLAST COLECT SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „GLOBAL PLAST COLECT SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GLOBAL PLAST COLECT SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „GLOBAL PLAST COLECT SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „GLOBAL PLAST COLECT SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „GLOBAL PLAST COLECT SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GLOBAL PLAST COLECT SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3832
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.485.659
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.615.458
Stocuri 473.717
Creante 6.114.814
Casa si conturi la banci 26.927
CHELTUIELI IN AVANS 46.425
DATORII 7.081.194
CAPITALURI - TOTAL 1.066.348
Capital subscris varsat 400
Cifra de afaceri neta 13.325.627
VENITURI TOTALE 13.326.343
CHELTUIELI TOTALE 12.202.695
Profitul brut 1.123.648
Pierdere bruta 0
Profitul net 934.432
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 37

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3832
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.754.335
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.861.510
Stocuri 135.714
Creante 2.677.758
Casa si conturi la banci 48.038
CHELTUIELI IN AVANS 50.771
DATORII 2.849.976
CAPITALURI - TOTAL 1.816.640
Capital subscris varsat 400
Cifra de afaceri neta 13.163.594
VENITURI TOTALE 13.167.185
CHELTUIELI TOTALE 11.169.922
Profitul brut 1.997.263
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.684.724
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 33

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3832
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.664.039
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.792.288
Stocuri 143.453
Creante 2.418.579
Casa si conturi la banci 230.256
CHELTUIELI IN AVANS 2.536
DATORII 2.236.317
CAPITALURI - TOTAL 2.222.546
Capital subscris varsat 400
Cifra de afaceri neta 11.430.206
VENITURI TOTALE 11.445.413
CHELTUIELI TOTALE 8.975.455
Profitul brut 2.469.958
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.090.630
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 26

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3832
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.467.161
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.765.463
Stocuri 111.011
Creante 2.202.146
Casa si conturi la banci 452.306
CHELTUIELI IN AVANS 8.310
DATORII 1.008.108
CAPITALURI - TOTAL 3.232.826
Capital subscris varsat 400
Cifra de afaceri neta 9.828.463
VENITURI TOTALE 9.869.864
CHELTUIELI TOTALE 6.230.043
Profitul brut 3.639.821
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.100.910
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 16

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3832
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 583.559
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.627.327
Stocuri 120.119
Creante 2.102.499
Casa si conturi la banci 404.709
DATORII 672.633
CAPITALURI - TOTAL 2.538.253
Capital subscris varsat 400
Cifra de afaceri neta 6.218.920
VENITURI TOTALE 6.229.461
CHELTUIELI TOTALE 3.282.072
Profitul brut 2.947.389
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.797.234
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 3832
Active imobilizate 105.611
Active circulante 856.286
Stocuri 104.911
Creante 307.650
Disponibilitati 443.725
Datorii 1.220.878
Capitaluri proprii -258.981
Capital social 400
Cifra de afaceri 3.082.309
Venituri totale 3.113.438
Cheltuieli totale 1.647.076
Profit brut 1.466.362
Pierdere bruta 0
Profit net 1.435.198
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 3832
Active imobilizate 97.924
Active circulante 1.980.435
Stocuri 52.924
Creante 180.986
Disponibilitati 1.746.525
Cheltuieli in avans 562
Datorii 1.005.008
Capitaluri proprii 1.073.913
Capital social 400
Cifra de afaceri 2.220.711
Venituri totale 2.224.604
Cheltuieli totale 1.260.361
Profit brut 964.243
Pierdere bruta 0
Profit net 941.997
Pierdere neta 0
Nr. salariati 8

WEB_UU_AN CAEN: 3832
Active imobilizate 148.114
Active circulante 1.706.928
Stocuri 46.071
Creante 176.042
Disponibilitati 1.484.815
Datorii 562.834
Capitaluri proprii 1.292.208
Capital social 400
Cifra de afaceri 2.341.340
Venituri totale 2.343.084
Cheltuieli totale 1.147.443
Profit brut 1.195.641
Pierdere bruta 0
Profit net 1.160.292
Pierdere neta 0
Nr. salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 3832
Active imobilizate 141.712
Active circulante 1.157.040
Stocuri 43.607
Creante 131.166
Disponibilitati 982.267
Cheltuieli in avans 1.643
Datorii 608.538
Capitaluri proprii 691.857
Capital social 400
Cifra de afaceri 1.390.852
Venituri totale 1.390.883
Cheltuieli totale 722.057
Profit brut 668.826
Pierdere bruta 0
Profit net 559.941
Pierdere neta 0
Nr. salariati 8
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.