GDT BISTRITA SRL

Cauta alta firma:
GDT BISTRITA SRL
CUI: 24898899RegCom: J2009000549069EUID: ROONRC.J2009000549069CAEN: 2363Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT FELDRU COM. FELDRU, STR. VASILE NAŞCU, NR.331B

Denumire GDT BISTRITA SRL
CUI 24898899
Nr. Reg. Com. J2009000549069
EUID ROONRC.J2009000549069
CAEN 2363
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2009-11-17 (16 ani)

Adresa JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT FELDRU COM. FELDRU, STR. VASILE NAŞCU, NR.331B
Telefon 0263708010
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
FARCAS NATANAEL-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 13 223 358 842 589 14 888 848 6
2024 15 146 761 860 442 21 222 569 12 556 980 14 250 588 5 584 999 6
2023 13 583 508 3 667 375 16 461 840 11 237 499 10 348 899 5 124 558 23
2022 8 351 845 214 693 9 985 225 4 051 171 6 506 514 572 460 8
2021 5 749 912 98 959 5 276 527 1 487 205 5 408 218 1 618 896 12
2020 2 745 137 72 160 3 673 209 844 679 4 348 467 1 519 937 17
2019 3 516 103 158 883 2 180 512 575 273 2 172 978 1 447 777 18
2018 4 856 529 96 840 1 611 265 628 347 2 163 414 1 169 895 11
2017
2016 2 126 830 33 464 877 027 570 489 1 229 678 904 059 9
Statistics
Commercial networks and enterprises
13 223 358 lei
-13%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GDT BISTRITA SRL”
Cod CAEN preponderent 2363 Rev. 2 (echivalent: 2363 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea betonului
Descriere Activitate Fabricarea betonului
Cod CAEN principal 23 Fabricarea betonului
Descriere activitate (principal) Fabricarea altor produse din minerale nemetalice
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT FELDRU COM. FELDRU, STR. VASILE NAŞCU, NR.331B
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția GDT BISTRITA SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 12017 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 2363: Fabricarea betonului

Locul 634 în Cluj pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
860.442 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „GDT BISTRITA SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „GDT BISTRITA SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „GDT BISTRITA SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GDT BISTRITA SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „GDT BISTRITA SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „GDT BISTRITA SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „GDT BISTRITA SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GDT BISTRITA SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2363
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 12.556.980
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 14.250.588
Stocuri 7.139.125
Creante 6.949.496
Casa si conturi la banci 161.967
DATORII 21.222.569
CAPITALURI - TOTAL 5.584.999
Capital subscris varsat 332.500
Cifra de afaceri neta 15.146.761
VENITURI TOTALE 15.884.348
CHELTUIELI TOTALE 14.897.619
Profitul brut 986.729
Pierdere bruta 0
Profitul net 860.442
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 6

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2363
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 11.237.499
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 10.348.899
Stocuri 2.623.223
Creante 7.704.904
Casa si conturi la banci 20.772
DATORII 16.461.840
CAPITALURI - TOTAL 5.124.558
Capital subscris varsat 332.500
Cifra de afaceri neta 13.583.508
VENITURI TOTALE 12.786.452
CHELTUIELI TOTALE 8.578.384
Profitul brut 4.208.068
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.667.375
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 23

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2363
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.051.171
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.506.514
Stocuri 2.835.876
Creante 3.600.792
Casa si conturi la banci 69.846
DATORII 9.985.225
CAPITALURI - TOTAL 572.460
Capital subscris varsat 332.500
Cifra de afaceri neta 8.351.845
VENITURI TOTALE 8.008.772
CHELTUIELI TOTALE 7.751.299
Profitul brut 257.473
Pierdere bruta 0
Profitul net 214.693
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 8

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2363
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.487.205
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.408.218
Stocuri 1.226.301
Creante 4.153.920
Casa si conturi la banci 27.997
DATORII 5.276.527
CAPITALURI - TOTAL 1.618.896
Capital subscris varsat 300.000
Cifra de afaceri neta 5.749.912
VENITURI TOTALE 5.197.493
CHELTUIELI TOTALE 5.078.267
Profitul brut 119.226
Pierdere bruta 0
Profitul net 98.959
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2363
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 844.679
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.348.467
Stocuri 2.061.528
Creante 2.283.099
Casa si conturi la banci 3.840
DATORII 3.673.209
CAPITALURI - TOTAL 1.519.937
Capital subscris varsat 300.000
Cifra de afaceri neta 2.745.137
VENITURI TOTALE 4.304.146
CHELTUIELI TOTALE 4.218.146
Profitul brut 86.000
Pierdere bruta 0
Profitul net 72.160
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 17

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2363
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 575.273
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.172.978
Stocuri 493.112
Creante 1.658.627
Casa si conturi la banci 21.239
CHELTUIELI IN AVANS 880.038
DATORII 2.180.512
CAPITALURI - TOTAL 1.447.777
Capital subscris varsat 300.000
Cifra de afaceri neta 3.516.103
VENITURI TOTALE 3.811.360
CHELTUIELI TOTALE 3.621.036
Profitul brut 190.324
Pierdere bruta 0
Profitul net 158.883
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 18

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2363
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 628.347
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.163.414
Stocuri 111.938
Creante 2.003.497
Casa si conturi la banci 47.979
DATORII 1.611.265
VENITURI IN AVANS 10.601
CAPITALURI - TOTAL 1.169.895
Capital subscris varsat 181.000
Cifra de afaceri neta 4.856.529
VENITURI TOTALE 5.281.789
CHELTUIELI TOTALE 5.150.157
Profitul brut 131.632
Pierdere bruta 0
Profitul net 96.840
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 2363
Active imobilizate 492.482
Active circulante 1.831.255
Stocuri 148.547
Creante 1.642.910
Disponibilitati 39.798
Cheltuieli in avans 115.542
Datorii 1.498.534
Venituri in avans 14.841
Capitaluri proprii 925.904
Capital social 230
Cifra de afaceri 2.107.961
Venituri totale 2.146.859
Cheltuieli totale 2.103.379
Profit brut 43.480
Pierdere bruta 0
Profit net 21.845
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2363
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 570.489
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.229.678
Stocuri 259.107
Creante 968.146
Casa si conturi la banci 2.425
DATORII 877.027
VENITURI IN AVANS 19.081
CAPITALURI - TOTAL 904.059
Capital subscris varsat 230
Cifra de afaceri neta 2.126.830
VENITURI TOTALE 3.240.492
CHELTUIELI TOTALE 3.199.814
Profitul brut 40.678
Pierdere bruta 0
Profitul net 33.464
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.