GAGERO CONSTRUCT SRL – CUI 16591043
Pe scurt
GAGERO CONSTRUCT SRL are CUI 16591043, număr de înregistrare J08/1616/2004 și sediul în Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 90.562 lei, o pierdere netă de 6.729 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GAGERO CONSTRUCT SRL |
| CUI | 16591043 |
| Nr. Reg. Com. | J08/1616/2004 |
| EUID | ROONRC.J08/1616/2004 |
| CAEN | 4673 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-07-12 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OANCEA VIOLETA-GEORGIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90 562 | -6 729 | 140 874 | 56 089 | 26 935 | -57 850 | 1 |
| 2024 | 116 300 | 12 786 | 148 015 | 61 193 | 35 702 | -51 120 | 1 |
| 2023 | 59 799 | -16 325 | 145 720 | 69 352 | 12 462 | -63 906 | 0 |
| 2022 | 47 844 | -24 825 | 134 822 | 77 510 | 9 630 | -47 682 | 0 |
| 2021 | 17 832 | -18 617 | 120 190 | 81 589 | 15 844 | -22 757 | 2 |
| 2020 | 63 268 | -5 462 | 117 071 | 89 361 | 23 140 | -4 570 | 2 |
| 2019 | 134 789 | -60 442 | 126 196 | 95 774 | 31 314 | 892 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises90 562 lei
-22%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GAGERO CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4673 Rev. 2 (echivalent: 4673 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4673: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 926 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALLIMEX GREEN POWER ROMANIA S.R.L. – locul 922, 6,16 mil. lei, Cluj
- MARINEX CONSTRUCT CNM S.R.L. – locul 922, 4,24 mil. lei, Suceava
- ALVIS COMSERV SRL – locul 922, 1,26 mil. lei, Cluj
- JWK TOP LOGISTIC S.R.L. – locul 922, 102.433 lei, Ilfov
- MAKRO IMPEX SRL – locul 922, 94.718 lei, Teleorman
- HELEN TIMBER DISTRIBUTION S.R.L. – locul 922, 93.000 lei, Mureş
- AMBO RA MEDICA S.R.L. – locul 922, 27.661 lei, Bucureşti
- ELINSTAL SRL – locul 923, 6,14 mil. lei, Călăraşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GAGERO CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GAGERO CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GAGERO CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 61.193 |
| Active circulante | 35.702 |
| Creante | 5.397 |
| Disponibilitati | 30.305 |
| Datorii | 148.015 |
| Capitaluri proprii | -51.120 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 116.300 |
| Venituri totale | 116.641 |
| Cheltuieli totale | 101.420 |
| Profit brut | 15.221 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.786 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 69.352 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.462 |
| Creante | 4.175 |
| Casa si conturi la banci | 8.287 |
| DATORII | 145.720 |
| CAPITALURI - TOTAL | -63.906 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 59.799 |
| VENITURI TOTALE | 60.097 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.422 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.325 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 16.325 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 77.510 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.630 |
| Creante | 6.603 |
| Casa si conturi la banci | 3.027 |
| DATORII | 134.822 |
| CAPITALURI - TOTAL | -47.682 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 47.844 |
| VENITURI TOTALE | 48.264 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.641 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.377 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 24.825 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 81.589 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.844 |
| Creante | 4.175 |
| Casa si conturi la banci | 11.669 |
| DATORII | 120.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | -22.757 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.832 |
| VENITURI TOTALE | 18.192 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.372 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.180 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 18.617 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 89.361 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.140 |
| Creante | 18.679 |
| Casa si conturi la banci | 4.461 |
| DATORII | 117.071 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.570 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 63.268 |
| VENITURI TOTALE | 68.833 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.679 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.846 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.462 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 95.774 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.314 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 3.861 |
| Casa si conturi la banci | 27.453 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 126.196 |
| CAPITALURI - TOTAL | 892 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 134.789 |
| VENITURI TOTALE | 141.304 |
| CHELTUIELI TOTALE | 200.337 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 59.033 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 60.442 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.796 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 80.229 |
| Stocuri | 2.972 |
| Creante | 49.569 |
| Casa si conturi la banci | 27.688 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.479 |
| DATORII | 49.170 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.334 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 318.627 |
| VENITURI TOTALE | 331.867 |
| CHELTUIELI TOTALE | 288.083 |
| Profitul brut | 43.784 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 40.465 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.368 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 109.761 |
| Stocuri | 3.083 |
| Creante | 74.423 |
| Casa si conturi la banci | 32.255 |
| DATORII | 59.260 |
| CAPITALURI - TOTAL | 60.869 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 323.951 |
| VENITURI TOTALE | 333.310 |
| CHELTUIELI TOTALE | 269.719 |
| Profitul brut | 63.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 60.259 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| Active imobilizate | 16.628 |
| Active circulante | 113.268 |
| Stocuri | 4.810 |
| Creante | 80.212 |
| Disponibilitati | 28.246 |
| Datorii | 22.786 |
| Capitaluri proprii | 107.110 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 300.875 |
| Venituri totale | 304.991 |
| Cheltuieli totale | 274.397 |
| Profit brut | 30.594 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |