FUTURE WORK FORCE S.R.L. – CUI 38981772
Pe scurt
FUTURE WORK FORCE S.R.L. are CUI 38981772, număr de înregistrare J2018000850121 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 23.470.833 lei, un profit net de 880.017 lei și un număr mediu de 77 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FUTURE WORK FORCE S.R.L. |
| CUI | 38981772 |
| Nr. Reg. Com. | J2018000850121 |
| EUID | ROONRC.J12/850/2018 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-03-07 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BENE MARIUS-DACIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 470 833 | 880 017 | 6 411 958 | 2 649 127 | 10 595 142 | 6 198 300 | 77 |
| 2024 | 21 472 533 | -385 483 | 6 454 999 | 2 979 007 | 8 977 336 | 5 318 283 | 80 |
| 2023 | 21 672 244 | -1 299 907 | 4 818 820 | 3 186 023 | 7 531 648 | 5 703 766 | 77 |
| 2022 | 19 653 238 | 1 206 941 | 2 619 217 | 3 419 842 | 6 371 067 | 7 170 820 | 55 |
| 2021 | 12 158 168 | 2 237 385 | 1 668 370 | 1 446 401 | 6 169 556 | 5 963 878 | 33 |
| 2020 | 6 751 825 | 1 828 206 | 928 138 | 261 199 | 4 368 201 | 3 726 494 | 19 |
| 2019 | 4 654 744 | 774 862 | 1 607 726 | 267 043 | 3 222 341 | 1 898 288 | 17 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises23 470 833 lei
9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FUTURE WORK FORCE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 287 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PIXELDATA SRL – locul 283, 23,96 mil. lei, Cluj
- SERRA SOFTWARE INTERNATIONAL SRL – locul 283, 3,77 mil. lei, Bucureşti
- BRANDWARE MEDIA SRL – locul 283, 1,49 mil. lei, Brăila
- SENZOR SRL – locul 283, 883.166 lei, Sălaj
- NET CORE MICROSERVICES S.R.L. – locul 283, 557.637 lei, Bucureşti
- RS INFOSERV 2017 S.R.L. – locul 283, 295.038 lei, Timiş
- ESSENSYS SOFTWARE SRL – locul 284, 23,82 mil. lei, Bucureşti
- MEDIAPOSTE MARTECH S.R.L. – locul 284, 3,76 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FUTURE WORK FORCE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FUTURE WORK FORCE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FUTURE WORK FORCE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.979.007 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.977.336 |
| Stocuri | 786.595 |
| Creante | 7.408.712 |
| Casa si conturi la banci | 782.029 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.904 |
| DATORII | 6.454.999 |
| PROVIZIOANE | 228.965 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.318.283 |
| Capital subscris varsat | 2.670 |
| Cifra de afaceri neta | 21.472.533 |
| VENITURI TOTALE | 21.821.342 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.206.825 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 385.483 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 385.483 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.186.023 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.531.648 |
| Stocuri | 497.403 |
| Creante | 6.516.436 |
| Casa si conturi la banci | 517.809 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.555 |
| DATORII | 4.818.820 |
| VENITURI IN AVANS | 22.145 |
| PROVIZIOANE | 221.495 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.703.766 |
| Capital subscris varsat | 2.670 |
| Cifra de afaceri neta | 21.672.244 |
| VENITURI TOTALE | 22.148.846 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.448.753 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.299.907 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.299.907 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.419.842 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.371.067 |
| Stocuri | 498.948 |
| Creante | 4.560.997 |
| Casa si conturi la banci | 1.311.122 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.417 |
| DATORII | 2.619.217 |
| VENITURI IN AVANS | 44.289 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.170.820 |
| Capital subscris varsat | 2.670 |
| Cifra de afaceri neta | 19.653.238 |
| VENITURI TOTALE | 19.922.505 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.553.287 |
| Profitul brut | 1.369.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.206.941 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.446.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.169.556 |
| Stocuri | 149.383 |
| Creante | 4.070.124 |
| Casa si conturi la banci | 1.950.049 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.291 |
| DATORII | 1.668.370 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.963.878 |
| Capital subscris varsat | 2.670 |
| Cifra de afaceri neta | 12.158.168 |
| VENITURI TOTALE | 12.216.417 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.617.733 |
| Profitul brut | 2.598.684 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.237.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| Active imobilizate | 261.199 |
| Active circulante | 4.368.201 |
| Stocuri | 120.708 |
| Creante | 2.257.365 |
| Disponibilitati | 1.990.128 |
| Cheltuieli in avans | 25.232 |
| Datorii | 928.138 |
| Capitaluri proprii | 3.726.494 |
| Capital social | 2.670 |
| Cifra de afaceri | 6.751.825 |
| Venituri totale | 6.785.466 |
| Cheltuieli totale | 4.738.179 |
| Profit brut | 2.047.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.828.206 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 267.043 |
| Active circulante | 3.222.341 |
| Stocuri | 46.294 |
| Creante | 2.347.634 |
| Disponibilitati | 828.413 |
| Cheltuieli in avans | 16.630 |
| Datorii | 1.607.726 |
| Capitaluri proprii | 1.898.288 |
| Capital social | 2.670 |
| Cifra de afaceri | 4.654.744 |
| Venituri totale | 4.663.269 |
| Cheltuieli totale | 3.849.610 |
| Profit brut | 813.659 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 774.862 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active imobilizate | 10.513 |
| Active circulante | 807.828 |
| Creante | 563.176 |
| Disponibilitati | 244.652 |
| Datorii | 169.945 |
| Capitaluri proprii | 648.396 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 1.096.843 |
| Venituri totale | 1.096.843 |
| Cheltuieli totale | 439.320 |
| Profit brut | 657.523 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 648.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |