SENZOR SRL – CUI 16683368
Pe scurt
SENZOR SRL are CUI 16683368, număr de înregistrare J2004000545318 și sediul în Municipiul Zalău, județul Sălaj. Activitatea principală declarată: CAEN 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 883.166 lei, un profit net de 452.729 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SENZOR SRL |
| CUI | 16683368 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000545318 |
| EUID | ROONRC.J2004000545318 |
| CAEN | 6290 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-08-12 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BONT CALIN VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 883 166 | 452 729 | 178 790 | 47 647 | 582 058 | 452 970 | 1 |
| 2024 | 649 400 | 260 825 | 204 131 | 88 155 | 374 726 | 261 065 | 1 |
| 2023 | 817 791 | 377 573 | 108 095 | 118 674 | 508 017 | 521 159 | 1 |
| 2022 | 671 578 | 266 731 | 167 656 | 150 986 | 449 030 | 434 714 | 2 |
| 2021 | 672 779 | 300 965 | 102 196 | 57 514 | 443 718 | 399 838 | 2 |
| 2020 | 607 137 | 257 509 | 74 402 | 26 925 | 384 095 | 336 944 | 2 |
| 2019 | 598 984 | 237 195 | 91 715 | 7 988 | 459 634 | 376 475 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises883 166 lei
36%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SENZOR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6290 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sălaj , domeniul 6290: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 283 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EUROFINS GSC IT ROMANIA S.R.L. – locul 279, 24,58 mil. lei, Bucureşti
- ECIT DIGITAL S.R.L. – locul 279, 3,81 mil. lei, Sibiu
- HVM SRL – locul 279, 1,50 mil. lei, Suceava
- AIR TECH IT SRL – locul 279, 887.938 lei, Bucureşti
- CAPTIVATE IT SOLUTIONS S.R.L. – locul 279, 579.841 lei, Bucureşti
- TECHSPOT SOLUTIONS SRL – locul 279, 299.043 lei, Bucureşti
- GLOBAL BUSINESS ASSOCIATES (GBA) SRL – locul 280, 24,45 mil. lei, Bucureşti
- RADIENT CONSULTING SRL – locul 280, 3,81 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SENZOR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SENZOR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SENZOR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 88.155 |
| Active circulante | 374.726 |
| Stocuri | 64.702 |
| Creante | 292.658 |
| Disponibilitati | 17.366 |
| Cheltuieli in avans | 2.315 |
| Datorii | 204.131 |
| Capitaluri proprii | 261.065 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 649.400 |
| Venituri totale | 655.208 |
| Cheltuieli totale | 377.726 |
| Profit brut | 277.482 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 260.825 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 118.674 |
| Active circulante | 508.017 |
| Stocuri | 50.272 |
| Creante | 430.380 |
| Disponibilitati | 27.365 |
| Cheltuieli in avans | 2.563 |
| Datorii | 108.095 |
| Capitaluri proprii | 521.159 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 817.791 |
| Venituri totale | 834.771 |
| Cheltuieli totale | 449.313 |
| Profit brut | 385.458 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 377.573 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 150.986 |
| Active circulante | 449.030 |
| Stocuri | 46.065 |
| Creante | 389.403 |
| Disponibilitati | 13.562 |
| Cheltuieli in avans | 2.354 |
| Datorii | 167.656 |
| Capitaluri proprii | 434.714 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 671.578 |
| Venituri totale | 677.890 |
| Cheltuieli totale | 405.420 |
| Profit brut | 272.470 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 266.731 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 57.514 |
| Active circulante | 443.718 |
| Stocuri | 49.433 |
| Creante | 349.564 |
| Disponibilitati | 44.721 |
| Cheltuieli in avans | 802 |
| Datorii | 102.196 |
| Capitaluri proprii | 399.838 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 672.779 |
| Venituri totale | 677.396 |
| Cheltuieli totale | 369.839 |
| Profit brut | 307.557 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 300.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 26.925 |
| Active circulante | 384.095 |
| Stocuri | 53.572 |
| Creante | 318.593 |
| Disponibilitati | 11.930 |
| Cheltuieli in avans | 326 |
| Datorii | 74.402 |
| Capitaluri proprii | 336.944 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 607.137 |
| Venituri totale | 603.029 |
| Cheltuieli totale | 339.923 |
| Profit brut | 263.106 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 257.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 7.988 |
| Active circulante | 459.634 |
| Stocuri | 75.452 |
| Creante | 364.485 |
| Disponibilitati | 19.697 |
| Cheltuieli in avans | 568 |
| Datorii | 91.715 |
| Capitaluri proprii | 376.475 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 598.984 |
| Venituri totale | 601.764 |
| Cheltuieli totale | 358.597 |
| Profit brut | 243.167 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 237.195 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 12.338 |
| Active circulante | 533.758 |
| Stocuri | 94.988 |
| Creante | 283.149 |
| Disponibilitati | 155.621 |
| Cheltuieli in avans | 744 |
| Datorii | 58.319 |
| Capitaluri proprii | 488.521 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 426.926 |
| Venituri totale | 433.538 |
| Cheltuieli totale | 254.595 |
| Profit brut | 178.943 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 174.668 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 12.220 |
| Active circulante | 508.506 |
| Stocuri | 79.381 |
| Creante | 283.227 |
| Disponibilitati | 145.898 |
| Datorii | 79.310 |
| Capitaluri proprii | 441.416 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 486.286 |
| Venituri totale | 492.804 |
| Cheltuieli totale | 253.762 |
| Profit brut | 239.042 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 234.141 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 21.385 |
| Active circulante | 329.295 |
| Stocuri | 72.613 |
| Creante | 159.462 |
| Disponibilitati | 97.220 |
| Datorii | 47.405 |
| Capitaluri proprii | 303.275 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 427.025 |
| Venituri totale | 430.526 |
| Cheltuieli totale | 123.363 |
| Profit brut | 307.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 302.890 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |