FOX START DESIGN SRL – CUI 25968143
Pe scurt
FOX START DESIGN SRL are CUI 25968143, număr de înregistrare J13/1954/2009 și sediul în Municipiul Medgidia, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 456.052 lei, un profit net de 15.283 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FOX START DESIGN SRL |
| CUI | 25968143 |
| Nr. Reg. Com. | J13/1954/2009 |
| EUID | ROONRC.J2009001954138 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-09-02 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VULPE GEORGE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 456 052 | 15 283 | 276 212 | 165 203 | 717 979 | 610 989 | 3 |
| 2024 | 1 444 349 | 623 059 | 293 108 | 167 988 | 744 959 | 623 299 | 2 |
| 2023 | 816 401 | 395 650 | 536 366 | 211 276 | 671 526 | 347 689 | 2 |
| 2022 | 1 311 684 | 412 310 | 1 287 655 | 430 048 | 805 385 | -50 147 | 13 |
| 2021 | 2 797 808 | -969 828 | 2 567 625 | 458 381 | 1 646 661 | -462 457 | 21 |
| 2020 | 4 621 978 | 117 055 | 1 852 548 | 524 405 | 1 899 970 | 573 464 | 26 |
| 2019 | 6 113 212 | 945 049 | 1 808 348 | 448 300 | 2 281 848 | 922 877 | 24 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises456 052 lei
-68%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FOX START DESIGN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2560 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GRUP SIN ELECTRIC SRL – locul 2556, 677.325 lei, Timiş
- DAVILA CONFORT S.R.L. – locul 2556, 457.247 lei, Iaşi
- BOKOV PREMIUM INSTAL S.R.L. – locul 2557, 677.037 lei, Mureş
- INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L. – locul 2557, 456.836 lei, Bucureşti
- IVANTO ELECTRICITATE SRL – locul 2558, 676.703 lei, Argeş
- VKA INSTAL S.R.L. – locul 2558, 456.513 lei, Ilfov
- TREBORIUS S.R.L. – locul 2559, 675.559 lei, Bihor
- FLORINSTALS TECH TEDDY S.R.L. – locul 2559, 456.053 lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FOX START DESIGN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FOX START DESIGN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FOX START DESIGN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 167.988 |
| Active circulante | 744.959 |
| Stocuri | 10.821 |
| Creante | 608.910 |
| Disponibilitati | 125.228 |
| Cheltuieli in avans | 3.460 |
| Datorii | 293.108 |
| Capitaluri proprii | 623.299 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.444.349 |
| Venituri totale | 1.445.378 |
| Cheltuieli totale | 784.234 |
| Profit brut | 661.144 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 623.059 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 211.276 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 671.526 |
| Stocuri | 14.438 |
| Creante | 645.099 |
| Casa si conturi la banci | 11.989 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.253 |
| DATORII | 536.366 |
| CAPITALURI - TOTAL | 347.689 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 816.401 |
| VENITURI TOTALE | 981.293 |
| CHELTUIELI TOTALE | 575.877 |
| Profitul brut | 405.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 395.650 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 430.048 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 805.385 |
| Stocuri | 10.853 |
| Creante | 784.465 |
| Casa si conturi la banci | 10.067 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.075 |
| DATORII | 1.287.655 |
| CAPITALURI - TOTAL | -50.147 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.311.684 |
| VENITURI TOTALE | 2.098.940 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.666.085 |
| Profitul brut | 432.855 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 412.310 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 458.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.646.661 |
| Stocuri | 20.734 |
| Creante | 1.537.636 |
| Casa si conturi la banci | 88.291 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 126 |
| DATORII | 2.567.625 |
| CAPITALURI - TOTAL | -462.457 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.797.808 |
| VENITURI TOTALE | 2.870.316 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.815.008 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 944.692 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 969.828 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 524.405 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.899.970 |
| Stocuri | 13.110 |
| Creante | 1.408.178 |
| Casa si conturi la banci | 478.682 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.637 |
| DATORII | 1.852.548 |
| CAPITALURI - TOTAL | 573.464 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.621.978 |
| VENITURI TOTALE | 4.678.556 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.520.510 |
| Profitul brut | 158.046 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 117.055 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 448.300 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.281.848 |
| Stocuri | 12.683 |
| Creante | 2.149.000 |
| Casa si conturi la banci | 120.165 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.077 |
| DATORII | 1.808.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 922.877 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.113.212 |
| VENITURI TOTALE | 6.356.646 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.368.089 |
| Profitul brut | 988.557 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 945.049 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| Active imobilizate | 147.152 |
| Active circulante | 550.328 |
| Stocuri | 6.399 |
| Creante | 543.325 |
| Disponibilitati | 604 |
| Cheltuieli in avans | 2.040 |
| Datorii | 696.429 |
| Capitaluri proprii | 3.091 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 589.034 |
| Venituri totale | 589.148 |
| Cheltuieli totale | 618.801 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 29.653 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.544 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 153.085 |
| Active circulante | 436.561 |
| Stocuri | 22.370 |
| Creante | 411.843 |
| Disponibilitati | 2.348 |
| Cheltuieli in avans | 13 |
| Datorii | 551.024 |
| Capitaluri proprii | 38.635 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 563.481 |
| Venituri totale | 564.291 |
| Cheltuieli totale | 554.137 |
| Profit brut | 10.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.519 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 173.773 |
| Active circulante | 387.550 |
| Stocuri | 22.232 |
| Creante | 321.439 |
| Disponibilitati | 43.879 |
| Cheltuieli in avans | 450 |
| Datorii | 441.099 |
| Capitaluri proprii | 120.674 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 595.736 |
| Venituri totale | 708.682 |
| Cheltuieli totale | 702.484 |
| Profit brut | 6.198 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.965 |
| Nr. salariati | 9 |