FIRST PERFORMANCE CONSULTING CO SRL – CUI 35671670
Informativ
FIRST PERFORMANCE CONSULTING CO SRL are CUI 35671670, număr de înregistrare J29/358/2016 și sediul în Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 7490 – Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 50.269 lei, un profit net de 4.458 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FIRST PERFORMANCE CONSULTING CO SRL |
| CUI | 35671670 |
| Nr. Reg. Com. | J29/358/2016 |
| EUID | ROONRC.J29/358/2016 |
| CAEN | 7490 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-02-18 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CAZAN CĂTĂLINA-GABRIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 269 | 4 458 | 12 253 | 0 | 16 951 | 4 698 | 1 |
| 2024 | 36 176 | 8 690 | 8 363 | 259 | 17 034 | 8 930 | 1 |
| 2023 | 31 668 | -6 440 | 16 509 | 778 | 19 401 | 3 670 | 1 |
| 2022 | 20 248 | 17 720 | 2 546 | 1 296 | 19 210 | 17 960 | 0 |
| 2021 | 11 771 | 10 330 | 317 | 1 815 | 40 892 | 42 390 | 1 |
| 2020 | 9 968 | 8 774 | 50 | 2 349 | 29 761 | 32 060 | 1 |
| 2019 | 11 085 | 8 849 | 178 | 104 | 23 359 | 23 285 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FIRST PERFORMANCE CONSULTING CO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7490 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 7490: Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 708 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GALAXY X-RAY S.R.L. – locul 704, 339.600 lei, Caraş-Severin
- IDEAL MAGICAL MEMORIES S.R.L. – locul 704, 85.999 lei, Vâlcea
- DIO GETIA SERVICES S.R.L. – locul 704, 53.600 lei, Bucureşti
- DAB SAFETY WORK SRL – locul 705, 339.168 lei, Olt
- MEDIA TAB STUDIO SRL – locul 705, 85.874 lei, Bacău
- SUNNY NAILS SRL – locul 705, 53.150 lei, Hunedoara
- ASIST CENTER SRL – locul 706, 339.126 lei, Iaşi
- LAURENTIU STEFANESCU STUDIO S.R.L. – locul 706, 85.851 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FIRST PERFORMANCE CONSULTING CO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FIRST PERFORMANCE CONSULTING CO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FIRST PERFORMANCE CONSULTING CO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 259 |
| Active circulante | 17.034 |
| Creante | 7.978 |
| Disponibilitati | 9.056 |
| Datorii | 8.363 |
| Capitaluri proprii | 8.930 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 36.176 |
| Venituri totale | 36.176 |
| Cheltuieli totale | 26.063 |
| Profit brut | 10.113 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.690 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 778 |
| Active circulante | 19.401 |
| Creante | 6.949 |
| Disponibilitati | 12.452 |
| Datorii | 16.509 |
| Capitaluri proprii | 3.670 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 31.668 |
| Venituri totale | 31.668 |
| Cheltuieli totale | 38.108 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.440 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.440 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.296 |
| Active circulante | 19.210 |
| Creante | 8.799 |
| Disponibilitati | 10.411 |
| Datorii | 2.546 |
| Capitaluri proprii | 17.960 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 20.248 |
| Venituri totale | 20.248 |
| Cheltuieli totale | 1.932 |
| Profit brut | 18.316 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.720 |
| Pierdere neta | 0 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 283 |
| Active circulante | 20.864 |
| Creante | 3.461 |
| Disponibilitati | 17.403 |
| Datorii | 6.176 |
| Capitaluri proprii | 14.971 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 19.382 |
| Venituri totale | 19.382 |
| Cheltuieli totale | 5.503 |
| Profit brut | 13.879 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 373 |
| Active circulante | 3.905 |
| Disponibilitati | 3.905 |
| Datorii | 2.605 |
| Capitaluri proprii | 1.673 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.672 |
| Venituri totale | 7.672 |
| Cheltuieli totale | 5.865 |
| Profit brut | 1.807 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.473 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |