DAB SAFETY WORK SRL – CUI 37261200
Informativ
DAB SAFETY WORK SRL are CUI 37261200, număr de înregistrare J2017000262284 și sediul în Loc. Balş, Oraş Balş, județul Olt. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 339.168 lei, un profit net de 107.566 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DAB SAFETY WORK SRL |
| CUI | 37261200 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000262284 |
| EUID | ROONRC.J28/262/2017 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-03-23 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DABU IULIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 339 168 | 107 566 | 72 575 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 227 953 | 66 579 | 87 363 | 94 530 | 113 699 | 120 866 | 1 |
| 2023 | 250 634 | 77 660 | 5 248 | 82 732 | 99 403 | 176 887 | 2 |
| 2022 | 266 285 | 99 027 | 113 796 | 85 136 | 127 887 | 99 227 | 2 |
| 2021 | 204 104 | 107 972 | 6 115 | 65 196 | 156 105 | 215 186 | 2 |
| 2020 | 181 502 | 46 093 | 52 097 | 108 873 | 64 910 | 121 686 | 2 |
| 2019 | 174 155 | 41 991 | 71 818 | 120 171 | 46 296 | 94 649 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DAB SAFETY WORK SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Olt , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 705 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MISTER DD CONSULTING SRL – locul 701, 341.000 lei, Călăraşi
- ELEGANCE MEDIA SRL – locul 701, 86.319 lei, Alba
- ERDAL-MAR FASHION S.R.L. – locul 701, 56.270 lei, Constanţa
- STING ZOLT SRL – locul 702, 340.700 lei, Bihor
- LYNX TRACK MEDIA S.R.L. – locul 702, 86.250 lei, Mureş
- CRIS CONSULTING SRL – locul 702, 55.200 lei, Sibiu
- ISOTOP CONS LG S.R.L. – locul 703, 340.650 lei, Satu Mare
- GOLD STUDIO MAG S.R.L. – locul 703, 86.121 lei, Vaslui
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DAB SAFETY WORK SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DAB SAFETY WORK SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DAB SAFETY WORK SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 94.530 |
| Active circulante | 113.699 |
| Stocuri | 2.543 |
| Creante | 4.500 |
| Disponibilitati | 106.656 |
| Datorii | 87.363 |
| Capitaluri proprii | 120.866 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 227.953 |
| Venituri totale | 238.020 |
| Cheltuieli totale | 169.061 |
| Profit brut | 68.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.579 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 82.732 |
| Active circulante | 99.403 |
| Stocuri | 2.543 |
| Creante | 21.299 |
| Disponibilitati | 75.561 |
| Datorii | 5.248 |
| Capitaluri proprii | 176.887 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 250.634 |
| Venituri totale | 250.766 |
| Cheltuieli totale | 170.600 |
| Profit brut | 80.166 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 77.660 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 85.136 |
| Active circulante | 127.887 |
| Stocuri | 3.106 |
| Creante | 30.384 |
| Disponibilitati | 94.397 |
| Datorii | 113.796 |
| Capitaluri proprii | 99.227 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 266.285 |
| Venituri totale | 278.827 |
| Cheltuieli totale | 177.012 |
| Profit brut | 101.815 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 99.027 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 65.196 |
| Active circulante | 156.105 |
| Creante | 20.935 |
| Disponibilitati | 135.170 |
| Datorii | 6.115 |
| Capitaluri proprii | 215.186 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 204.104 |
| Venituri totale | 262.374 |
| Cheltuieli totale | 152.154 |
| Profit brut | 110.220 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.972 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 108.873 |
| Active circulante | 64.910 |
| Creante | 13.810 |
| Disponibilitati | 51.100 |
| Datorii | 52.097 |
| Capitaluri proprii | 121.686 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 181.502 |
| Venituri totale | 181.527 |
| Cheltuieli totale | 133.761 |
| Profit brut | 47.766 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.093 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 120.171 |
| Active circulante | 46.296 |
| Creante | 6.380 |
| Disponibilitati | 39.916 |
| Datorii | 71.818 |
| Capitaluri proprii | 94.649 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 174.155 |
| Venituri totale | 186.127 |
| Cheltuieli totale | 142.395 |
| Profit brut | 43.732 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.991 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 28.664 |
| Active circulante | 27.418 |
| Creante | 5.625 |
| Disponibilitati | 21.793 |
| Datorii | 3.424 |
| Capitaluri proprii | 52.658 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 80.548 |
| Venituri totale | 98.387 |
| Cheltuieli totale | 64.179 |
| Profit brut | 34.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.402 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.833 |
| Active circulante | 16.301 |
| Creante | 6.748 |
| Disponibilitati | 9.553 |
| Datorii | 7.878 |
| Capitaluri proprii | 19.256 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 50.189 |
| Venituri totale | 50.190 |
| Cheltuieli totale | 30.633 |
| Profit brut | 19.557 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.056 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |