FICUS REY S.R.L. – CUI 35260380
Pe scurt
FICUS REY S.R.L. are CUI 35260380, număr de înregistrare J38/697/2015 și sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. Activitatea principală declarată: CAEN 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.754.323 lei, un profit net de 17.645 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FICUS REY S.R.L. |
| CUI | 35260380 |
| Nr. Reg. Com. | J38/697/2015 |
| EUID | ROONRC.J38/697/2015 |
| CAEN | 4334 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-11-23 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MATEI NICOLAE-SORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 754 323 | 17 645 | 677 225 | 236 063 | 473 961 | 18 859 | 2 |
| 2024 | 1 307 324 | -37 905 | 593 484 | 39 462 | 925 224 | 9 088 | 2 |
| 2023 | 1 177 116 | 135 843 | 231 429 | 72 197 | 517 896 | 146 993 | 2 |
| 2022 | 1 301 157 | 79 502 | 265 320 | 104 821 | 585 182 | 89 150 | 1 |
| 2021 | 1 019 995 | 95 239 | 264 564 | 138 684 | 320 469 | 129 648 | 1 |
| 2020 | 745 629 | 112 259 | 124 705 | 99 746 | 286 546 | 234 409 | 1 |
| 2019 | 548 852 | 88 871 | 97 246 | 112 815 | 135 607 | 122 150 | 1 |
| 2018 | 566 498 | 59 737 | 28 613 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 400 365 | 66 764 | 35 060 | — | — | — | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 754 323 lei
34%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FICUS REY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4334 Rev. 2 (echivalent: 4334 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Descriere Activitate | Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vâlcea , domeniul 4334: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 95 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ELCOMEX-I.E.A. SA – locul 91, 39,41 mil. lei, Constanţa
- NEPTUN ENGINEERING SRL – locul 91, 23,70 mil. lei, Bucureşti
- CASSA BEN SRL – locul 91, 12,88 mil. lei, Timiş
- ARTDEZ DESIGN S.R.L. – locul 91, 4,95 mil. lei, Harghita
- DENIK CONSTRUCT RUCĂR S.R.L. – locul 91, 4,77 mil. lei, Argeş
- RAPID TIME CONSTRUCT S.R.L. – locul 91, 3,53 mil. lei, Ilfov
- EVISS PRO GRUP S.R.L. – locul 91, 1,91 mil. lei, Timiş
- DAVIMAT TOP CONSTRUCT S.R.L. – locul 91, 1,78 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FICUS REY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FICUS REY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FICUS REY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 39.462 |
| Active circulante | 925.224 |
| Stocuri | 481.247 |
| Creante | 436.169 |
| Disponibilitati | 7.808 |
| Cheltuieli in avans | 1.380 |
| Datorii | 593.484 |
| Venituri in avans | 363.494 |
| Capitaluri proprii | 9.088 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 1.307.324 |
| Venituri totale | 1.307.324 |
| Cheltuieli totale | 1.306.010 |
| Profit brut | 1.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 37.905 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 72.197 |
| Active circulante | 517.896 |
| Stocuri | 315.911 |
| Creante | 165.169 |
| Disponibilitati | 36.816 |
| Cheltuieli in avans | 1.380 |
| Datorii | 231.429 |
| Venituri in avans | 213.051 |
| Capitaluri proprii | 146.993 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 1.177.116 |
| Venituri totale | 1.177.128 |
| Cheltuieli totale | 1.029.514 |
| Profit brut | 147.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 135.843 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 104.821 |
| Active circulante | 585.182 |
| Stocuri | 261.843 |
| Creante | 92.483 |
| Disponibilitati | 230.856 |
| Cheltuieli in avans | 1.380 |
| Datorii | 265.320 |
| Venituri in avans | 336.913 |
| Capitaluri proprii | 89.150 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 1.301.157 |
| Venituri totale | 1.301.157 |
| Cheltuieli totale | 1.208.644 |
| Profit brut | 92.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 79.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 138.684 |
| Active circulante | 320.469 |
| Stocuri | 53.279 |
| Creante | 86.365 |
| Disponibilitati | 180.825 |
| Cheltuieli in avans | 1.380 |
| Datorii | 264.564 |
| Venituri in avans | 66.321 |
| Capitaluri proprii | 129.648 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 1.019.995 |
| Venituri totale | 1.060.197 |
| Cheltuieli totale | 955.240 |
| Profit brut | 104.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 95.239 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 99.746 |
| Active circulante | 286.546 |
| Stocuri | 38.893 |
| Creante | 116.206 |
| Disponibilitati | 131.447 |
| Cheltuieli in avans | 6.380 |
| Datorii | 124.705 |
| Venituri in avans | 33.558 |
| Capitaluri proprii | 234.409 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 745.629 |
| Venituri totale | 751.228 |
| Cheltuieli totale | 630.343 |
| Profit brut | 120.885 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 112.259 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 112.815 |
| Active circulante | 135.607 |
| Stocuri | 38.437 |
| Creante | 40.566 |
| Disponibilitati | 56.604 |
| Cheltuieli in avans | 893 |
| Datorii | 97.246 |
| Venituri in avans | 29.919 |
| Capitaluri proprii | 122.150 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 548.852 |
| Venituri totale | 548.890 |
| Cheltuieli totale | 454.530 |
| Profit brut | 94.360 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 88.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 39.031 |
| Active circulante | 129.756 |
| Stocuri | 12.767 |
| Disponibilitati | 116.989 |
| Cheltuieli in avans | 3.881 |
| Datorii | 28.613 |
| Venituri in avans | 10.776 |
| Capitaluri proprii | 133.279 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 566.498 |
| Venituri totale | 566.507 |
| Cheltuieli totale | 501.105 |
| Profit brut | 65.402 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.737 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 43.719 |
| Active circulante | 53.625 |
| Stocuri | 8.679 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 44.946 |
| Cheltuieli in avans | 11.258 |
| Datorii | 35.060 |
| Capitaluri proprii | 73.542 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 400.365 |
| Venituri totale | 400.392 |
| Cheltuieli totale | 329.624 |
| Profit brut | 70.768 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 27.166 |
| Active circulante | 21.526 |
| Stocuri | 4.684 |
| Creante | 416 |
| Disponibilitati | 16.426 |
| Cheltuieli in avans | 15.953 |
| Datorii | 37.867 |
| Capitaluri proprii | 26.778 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 352.682 |
| Venituri totale | 352.690 |
| Cheltuieli totale | 327.242 |
| Profit brut | 25.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.921 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |