DAVIMAT TOP CONSTRUCT S.R.L. – CUI 43364846
Pe scurt
DAVIMAT TOP CONSTRUCT S.R.L. are CUI 43364846, număr de înregistrare J2020005634231 și sediul în Sat Dudu, Comuna Chiajna, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.780.065 lei, un profit net de 591.460 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DAVIMAT TOP CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 43364846 |
| Nr. Reg. Com. | J2020005634231 |
| EUID | ROONRC.J2020005634231 |
| CAEN | 4334 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-11-20 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SIMION IONUŢ-MARIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 780 065 | 591 460 | 90 346 | 116 277 | 565 769 | 591 700 | 9 |
| 2024 | 2 514 757 | 1 470 563 | 147 274 | 48 208 | 1 587 043 | 1 487 977 | 9 |
| 2023 | 1 657 337 | 915 089 | 107 520 | 35 104 | 989 830 | 917 414 | 9 |
| 2022 | 1 257 394 | 832 020 | 17 500 | 49 800 | 800 025 | 832 325 | 8 |
| 2021 | 757 969 | 547 505 | 88 674 | 18 282 | 618 097 | 547 705 | 3 |
| 2020 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 780 065 lei
-29%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DAVIMAT TOP CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4334 Rev. 2 (echivalent: 4334 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Descriere Activitate | Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 4334: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 91 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FOCUS SECURITY SYSTEMS S.R.L. – locul 87, 40,10 mil. lei, Ilfov
- UNIVERSAL COMP PROD SRL – locul 87, 24,74 mil. lei, Bucureşti
- EDELWAND SRL – locul 87, 13,20 mil. lei, Cluj
- ROHAUS TUR S.R.L. – locul 87, 5,05 mil. lei, Iaşi
- MITRANCONTRANS S.R.L. – locul 87, 4,86 mil. lei, Suceava
- ARIANA PLASTERING S.R.L. – locul 87, 3,67 mil. lei, Buzău
- ENERGOTRANSCONSULT SRL – locul 87, 1,96 mil. lei, Arad
- ELITE DETAILS&CONSTRUCT S.R.L. – locul 87, 1,89 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DAVIMAT TOP CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DAVIMAT TOP CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DAVIMAT TOP CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 48.208 |
| Active circulante | 1.587.043 |
| Creante | 1.170.320 |
| Disponibilitati | 416.723 |
| Datorii | 147.274 |
| Capitaluri proprii | 1.487.977 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.514.757 |
| Venituri totale | 2.514.907 |
| Cheltuieli totale | 970.406 |
| Profit brut | 1.544.501 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.470.563 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 35.104 |
| Active circulante | 989.830 |
| Creante | 669.309 |
| Disponibilitati | 320.521 |
| Datorii | 107.520 |
| Capitaluri proprii | 917.414 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.657.337 |
| Venituri totale | 1.657.337 |
| Cheltuieli totale | 728.161 |
| Profit brut | 929.176 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 915.089 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 49.800 |
| Active circulante | 800.025 |
| Creante | 507.123 |
| Disponibilitati | 292.902 |
| Datorii | 17.500 |
| Capitaluri proprii | 832.325 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.257.394 |
| Venituri totale | 1.257.394 |
| Cheltuieli totale | 412.801 |
| Profit brut | 844.593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 832.020 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 18.282 |
| Active circulante | 618.097 |
| Creante | 519.492 |
| Disponibilitati | 98.605 |
| Datorii | 88.674 |
| Capitaluri proprii | 547.705 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 757.969 |
| Venituri totale | 757.969 |
| Cheltuieli totale | 202.885 |
| Profit brut | 555.084 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 547.505 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |