EVALMAR SRL – CUI 22677662
Pe scurt
EVALMAR SRL are CUI 22677662, număr de înregistrare J2007002120165 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 601.261 lei, un profit net de 30.694 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EVALMAR SRL |
| CUI | 22677662 |
| Nr. Reg. Com. | J2007002120165 |
| EUID | ROONRC.J16/2120/2007 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-11-02 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHEORGHE MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 601 261 | 30 694 | 44 091 | 0 | 35 334 | -8 757 | 2 |
| 2024 | 307 161 | -12 850 | 73 911 | 0 | 34 460 | -39 451 | 2 |
| 2023 | 286 528 | -11 687 | 47 540 | 0 | 20 938 | -26 602 | 2 |
| 2022 | 289 656 | -12 484 | 40 036 | 0 | 25 121 | -14 915 | 2 |
| 2021 | 288 756 | -2 188 | 16 117 | 0 | 13 687 | -2 430 | 3 |
| 2020 | 273 207 | 4 867 | 51 918 | 0 | 51 675 | -243 | 3 |
| 2019 | 277 278 | -14 751 | 55 432 | 0 | 50 322 | -5 110 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises601 261 lei
96%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EVALMAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1413 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RENOSYSTEMS S.R.L. – locul 1409, 602.904 lei, Bacău
- CAMBI ACTIV SRL – locul 1409, 46.500 lei, Bucureşti
- INITIUM CAPITAL SRL – locul 1410, 602.892 lei, Bucureşti
- BY THE BOOK S.R.L. – locul 1410, 46.450 lei, Maramureş
- DUKATIQUE CONSULTING S.R.L. – locul 1411, 602.815 lei, Constanţa
- CABAT CORPORATE CONSULTING S.R.L. – locul 1411, 46.213 lei, Bucureşti
- DUMITRASCU CONSULTING S.R.L. – locul 1412, 601.325 lei, Galaţi
- RODIK PUBL CONSULTING SRL – locul 1412, 45.500 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EVALMAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EVALMAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EVALMAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 34.460 |
| Stocuri | 18.120 |
| Creante | 832 |
| Disponibilitati | 15.508 |
| Datorii | 73.911 |
| Capitaluri proprii | -39.451 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 307.161 |
| Venituri totale | 307.161 |
| Cheltuieli totale | 320.011 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.850 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 12.850 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 20.938 |
| Stocuri | 18.184 |
| Creante | 480 |
| Disponibilitati | 2.274 |
| Datorii | 47.540 |
| Capitaluri proprii | -26.602 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 286.528 |
| Venituri totale | 286.595 |
| Cheltuieli totale | 295.416 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.821 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.687 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 25.121 |
| Stocuri | 22.660 |
| Disponibilitati | 2.461 |
| Datorii | 40.036 |
| Capitaluri proprii | -14.915 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 289.656 |
| Venituri totale | 289.721 |
| Cheltuieli totale | 299.308 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.587 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 12.484 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 13.687 |
| Stocuri | 13.424 |
| Disponibilitati | 263 |
| Datorii | 16.117 |
| Capitaluri proprii | -2.430 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 288.756 |
| Venituri totale | 288.827 |
| Cheltuieli totale | 288.127 |
| Profit brut | 700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.188 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 51.675 |
| Stocuri | 16.004 |
| Disponibilitati | 35.671 |
| Datorii | 51.918 |
| Capitaluri proprii | -243 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 273.207 |
| Venituri totale | 273.565 |
| Cheltuieli totale | 266.126 |
| Profit brut | 7.439 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.867 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 50.322 |
| Stocuri | 28.636 |
| Creante | 17.500 |
| Disponibilitati | 4.186 |
| Datorii | 55.432 |
| Capitaluri proprii | -5.110 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 277.278 |
| Venituri totale | 302.273 |
| Cheltuieli totale | 314.001 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.728 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.751 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 26.042 |
| Active circulante | 21.437 |
| Stocuri | 14.305 |
| Creante | 2.450 |
| Disponibilitati | 4.682 |
| Datorii | 37.838 |
| Capitaluri proprii | 9.641 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 245.553 |
| Venituri totale | 245.582 |
| Cheltuieli totale | 266.709 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.127 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.583 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 38.542 |
| Active circulante | 30.862 |
| Stocuri | 26.765 |
| Creante | 3.617 |
| Disponibilitati | 480 |
| Datorii | 36.180 |
| Capitaluri proprii | 33.224 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 202.792 |
| Venituri totale | 203.092 |
| Cheltuieli totale | 228.853 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 25.761 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 27.792 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 187 |
| Active circulante | 64.584 |
| Stocuri | 10.433 |
| Creante | 44.846 |
| Disponibilitati | 9.305 |
| Datorii | 3.755 |
| Capitaluri proprii | 61.016 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 173.537 |
| Venituri totale | 173.561 |
| Cheltuieli totale | 186.673 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.112 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.848 |
| Nr. salariati | 2 |