RENOSYSTEMS S.R.L. – CUI 36205309
Pe scurt
RENOSYSTEMS S.R.L. are CUI 36205309, număr de înregistrare J2016000785047 și sediul în Municipiul Oneşti, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 602.904 lei, un profit net de 215.929 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 05.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RENOSYSTEMS S.R.L. |
| CUI | 36205309 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000785047 |
| EUID | ROONRC.J2016000785047 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 05.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-06-15 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PÎNZESCU OLGA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 602 904 | 215 929 | 174 480 | 18 382 | 373 464 | 217 366 | 1 |
| 2024 | 475 138 | 157 480 | 124 945 | 25 252 | 331 130 | 231 437 | 1 |
| 2023 | 390 474 | 139 918 | 81 471 | 0 | 225 428 | 143 957 | 1 |
| 2022 | 156 857 | 2 711 | 84 518 | 0 | 88 557 | 4 039 | 1 |
| 2021 | 114 383 | 50 453 | 9 655 | 0 | 40 984 | 31 329 | 1 |
| 2020 | 78 130 | 39 | 161 539 | 0 | 142 415 | -19 124 | 0 |
| 2019 | 0 | -2 034 | 154 158 | 0 | 134 995 | -19 163 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises602 904 lei
27%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RENOSYSTEMS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1409 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MD IT SERVICES S.R.L. – locul 1405, 604.301 lei, Bucureşti
- CERTIFICA MANAGEMENT S.R.L. – locul 1405, 48.653 lei, Sibiu
- TOTAL BRAND TOOLS SRL – locul 1406, 604.106 lei, Iaşi
- TETA SHIP MANAGEMENT S.R.L. – locul 1406, 48.273 lei, Constanţa
- MEDIV SOFT CONSULTING SRL – locul 1407, 603.040 lei, Ilfov
- HANA TEAM SRL – locul 1407, 48.130 lei, Galaţi
- BEST BUSINESS PARTENER SRL – locul 1408, 602.977 lei, Braşov
- IONYMAR DATA CONSULT S.R.L. – locul 1408, 48.010 lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RENOSYSTEMS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RENOSYSTEMS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RENOSYSTEMS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 25.252 |
| Active circulante | 331.130 |
| Stocuri | 38.350 |
| Creante | 243.519 |
| Disponibilitati | 49.261 |
| Datorii | 124.945 |
| Capitaluri proprii | 231.437 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 475.138 |
| Venituri totale | 475.138 |
| Cheltuieli totale | 287.126 |
| Profit brut | 188.012 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 157.480 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 225.428 |
| Stocuri | 49.328 |
| Creante | 123.380 |
| Disponibilitati | 52.720 |
| Datorii | 81.471 |
| Capitaluri proprii | 143.957 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 390.474 |
| Venituri totale | 390.648 |
| Cheltuieli totale | 223.408 |
| Profit brut | 167.240 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 139.918 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 88.557 |
| Stocuri | 29.930 |
| Creante | 58.130 |
| Disponibilitati | 497 |
| Datorii | 84.518 |
| Capitaluri proprii | 4.039 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 156.857 |
| Venituri totale | 162.046 |
| Cheltuieli totale | 155.137 |
| Profit brut | 6.909 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.711 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 40.984 |
| Stocuri | 40.088 |
| Creante | -1.357 |
| Disponibilitati | 2.253 |
| Datorii | 9.655 |
| Capitaluri proprii | 31.329 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 114.383 |
| Venituri totale | 114.383 |
| Cheltuieli totale | 61.595 |
| Profit brut | 52.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.453 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 142.415 |
| Stocuri | 10.003 |
| Creante | 131.218 |
| Disponibilitati | 1.194 |
| Datorii | 161.539 |
| Capitaluri proprii | -19.124 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 78.130 |
| Venituri totale | 78.130 |
| Cheltuieli totale | 75.742 |
| Profit brut | 2.388 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 134.995 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 134.223 |
| Disponibilitati | 772 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 154.158 |
| Capitaluri proprii | -19.163 |
| Capital social | 1.100 |
| Venituri totale | 4.034 |
| Cheltuieli totale | 5.947 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.913 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.034 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 149.693 |
| Creante | 149.179 |
| Disponibilitati | 514 |
| Datorii | 166.922 |
| Capitaluri proprii | -17.229 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 32.300 |
| Cheltuieli totale | 35.906 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.606 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.575 |
| Active circulante | 128.805 |
| Creante | 128.500 |
| Disponibilitati | 305 |
| Datorii | 141.459 |
| Capitaluri proprii | -12.654 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 14.630 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.630 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.630 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 272 |
| Active circulante | 143.350 |
| Creante | 142.968 |
| Disponibilitati | 382 |
| Datorii | 141.646 |
| Capitaluri proprii | 1.976 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 35.000 |
| Venituri totale | 35.000 |
| Cheltuieli totale | 33.324 |
| Profit brut | 1.676 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 976 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |