EVALAS CONS SRL – CUI 38259291
Informativ
EVALAS CONS SRL are CUI 38259291, număr de înregistrare J2017005724125 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 235.425 lei, un profit net de 113.796 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EVALAS CONS SRL |
| CUI | 38259291 |
| Nr. Reg. Com. | J2017005724125 |
| EUID | ROONRC.J2017005724125 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-09-22 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NAGY ÉVA LINDA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 235 425 | 113 796 | 15 986 | 18 704 | 115 246 | 117 964 | 1 |
| 2024 | 201 850 | 107 890 | 3 827 | 37 888 | 77 426 | 111 487 | 0 |
| 2023 | 119 050 | 34 088 | 26 | 57 071 | 8 017 | 65 062 | 0 |
| 2022 | 100 300 | 82 588 | 4 439 | 73 438 | 13 020 | 82 019 | 0 |
| 2021 | 49 200 | 35 361 | 0 | 0 | 35 601 | 35 601 | 0 |
| 2020 | 40 800 | 22 301 | 2 222 | 0 | 24 633 | 22 541 | 0 |
| 2019 | 28 340 | 9 776 | 678 | 0 | 9 998 | 9 395 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EVALAS CONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 997 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ELECTRA PARTICIPAŢII SRL – locul 993, 237.090 lei, Bucureşti
- ADI STUDIO GAESTI S.R.L. – locul 993, 10.000 lei, Dâmboviţa
- ZRA FOUNDS CONSULT SRL – locul 994, 236.726 lei, Timiş
- SEBY IANASI PHOTOGRAPHY S.R.L. – locul 994, 10.000 lei, Gorj
- FILIPS ECOCONSULTING SRL – locul 995, 236.100 lei, Bihor
- SUPER DIGITAL ART S.R.L. – locul 995, 9.085 lei, Suceava
- ROSAFETI SRL – locul 996, 235.690 lei, Bihor
- FOTOGÂND S.R.L. – locul 996, 8.000 lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EVALAS CONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EVALAS CONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EVALAS CONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 37.888 |
| Active circulante | 77.426 |
| Creante | 6.000 |
| Disponibilitati | 71.426 |
| Datorii | 3.827 |
| Capitaluri proprii | 111.487 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 201.850 |
| Venituri totale | 201.939 |
| Cheltuieli totale | 75.001 |
| Profit brut | 126.938 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.890 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 57.071 |
| Active circulante | 8.017 |
| Creante | 5.356 |
| Disponibilitati | 2.661 |
| Datorii | 26 |
| Capitaluri proprii | 65.062 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 119.050 |
| Venituri totale | 119.050 |
| Cheltuieli totale | 79.294 |
| Profit brut | 39.756 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.088 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 73.438 |
| Active circulante | 13.020 |
| Creante | 2.000 |
| Disponibilitati | 11.020 |
| Datorii | 4.439 |
| Capitaluri proprii | 82.019 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 100.300 |
| Venituri totale | 109.979 |
| Cheltuieli totale | 24.442 |
| Profit brut | 85.537 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 82.588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 35.601 |
| Creante | 1.000 |
| Disponibilitati | 34.601 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 35.601 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 49.200 |
| Venituri totale | 49.200 |
| Cheltuieli totale | 13.203 |
| Profit brut | 35.997 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.361 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 24.633 |
| Creante | 3.200 |
| Disponibilitati | 21.433 |
| Cheltuieli in avans | 130 |
| Datorii | 2.222 |
| Capitaluri proprii | 22.541 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 40.800 |
| Venituri totale | 40.800 |
| Cheltuieli totale | 17.343 |
| Profit brut | 23.457 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.301 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 9.998 |
| Disponibilitati | 9.998 |
| Cheltuieli in avans | 75 |
| Datorii | 678 |
| Capitaluri proprii | 9.395 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 28.340 |
| Venituri totale | 28.340 |
| Cheltuieli totale | 17.713 |
| Profit brut | 10.627 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 1.067 |
| Disponibilitati | 1.067 |
| Datorii | 1.447 |
| Capitaluri proprii | -380 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 14.470 |
| Venituri totale | 14.470 |
| Cheltuieli totale | 13.704 |
| Profit brut | 766 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 332 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 869 |
| Disponibilitati | 869 |
| Datorii | 1.581 |
| Capitaluri proprii | -712 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.750 |
| Venituri totale | 2.750 |
| Cheltuieli totale | 3.579 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 829 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 912 |