EUROTABERE SRL – CUI 32358440
Informativ
EUROTABERE SRL are CUI 32358440, număr de înregistrare J22/1765/2013 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 5530 – Restaurante. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 295.477 lei, un profit net de 129.753 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EUROTABERE SRL |
| CUI | 32358440 |
| Nr. Reg. Com. | J22/1765/2013 |
| EUID | ROONRC.J22/1765/2013 |
| CAEN | 5530 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-10-16 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GRĂDINARIU ALEXANDRU GEORGE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 295 477 | 129 753 | 5 928 | 0 | 145 471 | 135 543 | 1 |
| 2024 | 232 278 | 110 066 | 19 779 | 0 | 139 634 | 115 855 | 1 |
| 2023 | 288 660 | 34 528 | 2 520 | 0 | 37 289 | 34 769 | 0 |
| 2022 | 271 390 | 45 908 | 24 100 | 0 | 70 287 | 46 187 | 0 |
| 2021 | 257 894 | 84 962 | 6 600 | 497 | 92 981 | 86 878 | 0 |
| 2020 | 41 690 | 130 | 0 | 746 | 1 171 | 1 917 | 0 |
| 2019 | 299 900 | 2 502 | 6 929 | 746 | 7 969 | 1 786 | 0 |
| 2018 | 0 | -916 | 60 | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EUROTABERE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5530 Rev. 2 (echivalent: 5530 Rev. 1, 5530 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Descriere Activitate | Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Cod CAEN principal | 55 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 5530: Restaurante
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 23 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PRITAX INVEST SRL – locul 19, 64,34 mil. lei, Cluj
- GESCONCEPT S.R.L. – locul 19, 7,87 mil. lei, Arad
- STAR TOUR SRL – locul 19, 5,62 mil. lei, Hunedoara
- RAZCIUC SRL – locul 19, 338.918 lei, Bihor
- SPORT & LEISURE TRAVEL S.R.L. – locul 19, 217.829 lei, Bucureşti
- GRAND PLAZA HOTEL SA – locul 20, 64,09 mil. lei, Bucureşti
- HANU VIŞOIANU S.R.L. – locul 20, 7,85 mil. lei, Iaşi
- VILLA VITAE SRL – locul 20, 5,56 mil. lei, Harghita
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EUROTABERE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EUROTABERE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EUROTABERE SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2023-11-21 |
| Data reactivare | 2024-03-14 |
| Data publicare | 2023-11-21 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 139.634 |
| Creante | 28.020 |
| Disponibilitati | 111.614 |
| Datorii | 19.779 |
| Venituri in avans | 4.000 |
| Capitaluri proprii | 115.855 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 232.278 |
| Venituri totale | 232.278 |
| Cheltuieli totale | 120.168 |
| Profit brut | 112.110 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 110.066 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 37.289 |
| Creante | 34.020 |
| Disponibilitati | 3.269 |
| Datorii | 2.520 |
| Capitaluri proprii | 34.769 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 288.660 |
| Venituri totale | 288.660 |
| Cheltuieli totale | 251.245 |
| Profit brut | 37.415 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.528 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 70.287 |
| Creante | 407 |
| Disponibilitati | 69.880 |
| Datorii | 24.100 |
| Capitaluri proprii | 46.187 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 271.390 |
| Venituri totale | 271.390 |
| Cheltuieli totale | 217.747 |
| Profit brut | 53.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.908 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 497 |
| Active circulante | 92.981 |
| Creante | 928 |
| Disponibilitati | 92.053 |
| Datorii | 6.600 |
| Capitaluri proprii | 86.878 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 257.894 |
| Venituri totale | 302.879 |
| Cheltuieli totale | 211.108 |
| Profit brut | 91.771 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 84.962 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 746 |
| Active circulante | 1.171 |
| Disponibilitati | 1.171 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.917 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 41.690 |
| Venituri totale | 41.690 |
| Cheltuieli totale | 40.362 |
| Profit brut | 1.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 130 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 746 |
| Active circulante | 7.969 |
| Disponibilitati | 7.969 |
| Datorii | 6.929 |
| Capitaluri proprii | 1.786 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 299.900 |
| Venituri totale | 299.900 |
| Cheltuieli totale | 288.401 |
| Profit brut | 11.499 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 115.624 |
| Stocuri | 878 |
| Disponibilitati | 114.746 |
| Datorii | 60 |
| Venituri in avans | 116.280 |
| Capitaluri proprii | -716 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 916 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 916 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 916 |