EUROPRIM CONSTRUCT SRL
| Denumire | EUROPRIM CONSTRUCT SRL |
| CUI | 23024670 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000006178 |
| EUID | ROONRC.J17/6/2008 |
| CAEN | 4211 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-01-10 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANDONIE NECULAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 502 525 | 313 172 | 484 596 | — | — | — | 6 |
| 2024 | 1 948 411 | 830 542 | 495 444 | — | — | — | 6 |
| 2023 | 1 095 000 | 432 665 | 67 022 | — | — | — | 5 |
| 2022 | 448 826 | 141 424 | 21 271 | — | — | — | 3 |
| 2021 | 1 141 571 | 596 546 | 85 444 | — | — | — | 4 |
| 2020 | 168 293 | 50 896 | 456 687 | — | — | — | 4 |
| 2019 | 225 024 | 100 763 | 445 581 | — | — | — | 2 |
| 2018 | 65 485 | -29 529 | 418 431 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 26 482 | -42 401 | 365 763 | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 502 525 lei
-23%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EUROPRIM CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4211 Rev. 2 (echivalent: 4211 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Galaţi , domeniul 4211: Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EUROPRIM CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EUROPRIM CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EUROPRIM CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 467.369 |
| Active circulante | 860.322 |
| Stocuri | 13.991 |
| Creante | 212.992 |
| Disponibilitati | 633.339 |
| Datorii | 495.444 |
| Capitaluri proprii | 832.247 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.948.411 |
| Venituri totale | 1.952.100 |
| Cheltuieli totale | 1.071.109 |
| Profit brut | 880.991 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 830.542 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 574.855 |
| Active circulante | 481.836 |
| Stocuri | 48.879 |
| Creante | 16.660 |
| Disponibilitati | 416.297 |
| Datorii | 67.022 |
| Capitaluri proprii | 989.669 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.095.000 |
| Venituri totale | 1.161.795 |
| Cheltuieli totale | 718.907 |
| Profit brut | 442.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 432.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 435.351 |
| Active circulante | 232.923 |
| Stocuri | 16.807 |
| Creante | 93.970 |
| Disponibilitati | 122.146 |
| Datorii | 21.271 |
| Capitaluri proprii | 647.003 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 448.826 |
| Venituri totale | 449.131 |
| Cheltuieli totale | 303.889 |
| Profit brut | 145.242 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 141.424 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 178.171 |
| Active circulante | 412.853 |
| Creante | 4.789 |
| Disponibilitati | 408.064 |
| Datorii | 85.444 |
| Capitaluri proprii | 505.580 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.141.571 |
| Venituri totale | 1.000.970 |
| Cheltuieli totale | 393.194 |
| Profit brut | 607.776 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 596.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 126.582 |
| Active circulante | 239.139 |
| Stocuri | 145.000 |
| Creante | 59.266 |
| Disponibilitati | 34.873 |
| Datorii | 456.687 |
| Capitaluri proprii | -90.966 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 168.293 |
| Venituri totale | 298.436 |
| Cheltuieli totale | 245.985 |
| Profit brut | 52.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.896 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 56.736 |
| Active circulante | 246.983 |
| Stocuri | 33.697 |
| Creante | 53.705 |
| Disponibilitati | 159.581 |
| Datorii | 445.581 |
| Capitaluri proprii | -141.862 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 225.024 |
| Venituri totale | 250.028 |
| Cheltuieli totale | 147.015 |
| Profit brut | 103.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 100.763 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 75.606 |
| Active circulante | 100.200 |
| Creante | 54.906 |
| Disponibilitati | 45.294 |
| Datorii | 418.431 |
| Capitaluri proprii | -242.625 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 65.485 |
| Venituri totale | 65.485 |
| Cheltuieli totale | 94.359 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.874 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.529 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 94.476 |
| Active circulante | 58.191 |
| Stocuri | 666 |
| Creante | 52.385 |
| Disponibilitati | 5.140 |
| Datorii | 365.763 |
| Capitaluri proprii | -213.096 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 26.482 |
| Venituri totale | 35.595 |
| Cheltuieli totale | 77.640 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 42.045 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 42.401 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 113.346 |
| Active circulante | 75.792 |
| Stocuri | 453 |
| Creante | 65.392 |
| Disponibilitati | 9.947 |
| Datorii | 359.833 |
| Capitaluri proprii | -170.695 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 41.217 |
| Venituri totale | 41.217 |
| Cheltuieli totale | 57.089 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.872 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.696 |
| Nr. salariati | 1 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-22 11:34:51 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-22 11:34:51 |