EUROFRUCT SRL
| Denumire | EUROFRUCT SRL |
| CUI | 14576187 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000212175 |
| EUID | ROONRC.J22/362/2002 |
| CAEN | 124 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-04-10 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| UNTU CORINA-DIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 957 405 | 170 559 | 6 466 091 | — | — | — | 15 |
| 2024 | 2 187 245 | 775 774 | 4 341 455 | 4 850 398 | 3 183 963 | 3 711 911 | 13 |
| 2023 | 2 478 168 | 647 716 | 2 039 392 | 3 485 087 | 1 520 658 | 2 936 137 | 12 |
| 2022 | 1 067 326 | 3 384 | 2 689 085 | 3 648 485 | 1 402 114 | 2 288 420 | 12 |
| 2021 | 1 105 632 | -262 439 | 2 549 188 | 3 829 358 | 1 115 120 | 2 285 036 | 12 |
| 2020 | 792 662 | -534 798 | 2 329 576 | 4 062 157 | 963 883 | 2 550 879 | 9 |
| 2019 | 888 118 | -2 001 148 | 1 887 101 | 4 239 355 | 912 718 | 3 085 677 | 18 |
| 2018 | 1 556 905 | 6 567 | 1 598 809 | 4 364 151 | 2 534 059 | 5 086 825 | 21 |
| 2017 | 1 888 134 | 32 901 | 974 016 | 3 997 322 | 2 297 525 | 5 074 274 | 23 |
| 2016 | 1 125 886 | 28 864 | 717 525 | 3 696 105 | 2 144 876 | 4 803 448 | 22 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 957 405 lei
-11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EUROFRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 124 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 12 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EUROFRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EUROFRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EUROFRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.850.398 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.183.963 |
| Stocuri | 2.645.079 |
| Creante | 517.916 |
| Casa si conturi la banci | 20.968 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.406 |
| DATORII | 4.341.455 |
| VENITURI IN AVANS | 8.401 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.711.911 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.187.245 |
| VENITURI TOTALE | 3.442.040 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.666.266 |
| Profitul brut | 775.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 775.774 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.485.087 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.520.658 |
| Stocuri | 1.178.838 |
| Creante | 319.422 |
| Casa si conturi la banci | 22.398 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.707 |
| DATORII | 2.039.392 |
| VENITURI IN AVANS | 42.923 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.936.137 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.478.168 |
| VENITURI TOTALE | 2.115.961 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.468.245 |
| Profitul brut | 647.716 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 647.716 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.648.485 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.402.114 |
| Stocuri | 941.886 |
| Creante | 450.862 |
| Casa si conturi la banci | 9.366 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.351 |
| DATORII | 2.689.085 |
| VENITURI IN AVANS | 77.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.288.420 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.067.326 |
| VENITURI TOTALE | 1.490.607 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.487.223 |
| Profitul brut | 3.384 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.384 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.829.358 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.115.120 |
| Stocuri | 717.207 |
| Creante | 386.520 |
| Casa si conturi la banci | 11.393 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.714 |
| DATORII | 2.549.188 |
| VENITURI IN AVANS | 111.968 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.285.036 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.105.632 |
| VENITURI TOTALE | 1.317.067 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.579.506 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 262.439 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 262.439 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.062.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 963.883 |
| Stocuri | 477.389 |
| Creante | 478.367 |
| Casa si conturi la banci | 8.127 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 906 |
| DATORII | 2.329.576 |
| VENITURI IN AVANS | 146.491 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.550.879 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 792.662 |
| VENITURI TOTALE | 928.575 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.463.373 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 534.798 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 534.798 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.239.355 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 912.718 |
| Stocuri | 589.611 |
| Creante | 274.658 |
| Casa si conturi la banci | 48.449 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.718 |
| DATORII | 1.887.101 |
| VENITURI IN AVANS | 181.013 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.085.677 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 888.118 |
| VENITURI TOTALE | -162.891 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.838.257 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.001.148 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.001.148 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.364.151 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.534.059 |
| Stocuri | 1.724.467 |
| Creante | 560.268 |
| Casa si conturi la banci | 249.324 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.960 |
| DATORII | 1.598.809 |
| VENITURI IN AVANS | 215.536 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.086.825 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.556.905 |
| VENITURI TOTALE | 2.200.840 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.189.986 |
| Profitul brut | 10.854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.567 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.997.322 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.297.525 |
| Stocuri | 1.814.035 |
| Creante | 340.634 |
| Casa si conturi la banci | 142.856 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.501 |
| DATORII | 974.016 |
| VENITURI IN AVANS | 250.058 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.074.274 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.888.134 |
| VENITURI TOTALE | 2.220.902 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.182.048 |
| Profitul brut | 38.854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 32.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.696.105 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.144.876 |
| Stocuri | 1.859.511 |
| Creante | 225.930 |
| Casa si conturi la banci | 59.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 966 |
| DATORII | 717.525 |
| VENITURI IN AVANS | 320.974 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.803.448 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 1.125.886 |
| VENITURI TOTALE | 1.662.220 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.628.717 |
| Profitul brut | 33.503 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 28.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |