EURO PLUS SERV S.R.L. – CUI 16918456
Pe scurt
EURO PLUS SERV S.R.L. are CUI 16918456, număr de înregistrare J15/1018/2004 și sediul în Sat Răzvad, Comuna Răzvad, județul Dâmboviţa. Activitatea principală declarată: CAEN 3812 – Colectarea deșeurilor periculoase. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.315.797 lei, un profit net de 198.541 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EURO PLUS SERV S.R.L. |
| CUI | 16918456 |
| Nr. Reg. Com. | J15/1018/2004 |
| EUID | ROONRC.J15/1018/2004 |
| CAEN | 3812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-11-08 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 315 797 | 198 541 | 380 604 | — | — | — | 6 |
| 2024 | 1 260 744 | 164 349 | 547 434 | 859 405 | 194 255 | 506 226 | 5 |
| 2023 | 1 084 406 | 155 132 | 363 618 | 669 676 | 185 819 | 491 877 | 4 |
| 2022 | 946 986 | 194 869 | 86 093 | 375 009 | 117 105 | 406 021 | 4 |
| 2021 | 889 926 | 92 877 | 232 236 | 425 083 | 318 305 | 511 152 | 4 |
| 2020 | 796 415 | 294 467 | 74 943 | 277 291 | 655 927 | 858 275 | 4 |
| 2019 | 541 449 | 132 438 | 72 396 | 274 312 | 361 892 | 563 808 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 315 797 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EURO PLUS SERV S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 3812 Rev. 2 (echivalent: 3812 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Colectarea deșeurilor periculoase |
| Descriere Activitate | Colectarea deșeurilor periculoase |
| Cod CAEN principal | 38 Colectarea deșeurilor periculoase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dâmboviţa , domeniul 3812: Colectarea deșeurilor periculoase
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (38), poziții apropiate de locul 21 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PET STAR S.A. – locul 17, 130,37 mil. lei, Ialomiţa
- RER SUD S.A. – locul 17, 91,19 mil. lei, Buzău
- CALEX SRL – locul 17, 14,06 mil. lei, Maramureş
- ECOTIC TRANSILVANIA S.R.L. – locul 17, 2,31 mil. lei, Bucureşti
- AUTOCAM REST SRL – locul 17, 1,10 mil. lei, Bacău
- PROFESSIONAL RECYCLE SRL – locul 18, 125,72 mil. lei, Mureş
- GIGEL ROYAL RECYCLING SRL – locul 18, 87,59 mil. lei, Prahova
- RER SERVICII ECOLOGICE SRL – locul 18, 13,60 mil. lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EURO PLUS SERV S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EURO PLUS SERV S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EURO PLUS SERV S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 859.405 |
| Active circulante | 194.255 |
| Stocuri | 24.024 |
| Creante | 81.846 |
| Disponibilitati | 88.385 |
| Datorii | 547.434 |
| Capitaluri proprii | 506.226 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.260.744 |
| Venituri totale | 1.260.753 |
| Cheltuieli totale | 1.073.107 |
| Profit brut | 187.646 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 164.349 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 669.676 |
| Active circulante | 185.819 |
| Stocuri | 2.584 |
| Creante | 87.624 |
| Disponibilitati | 95.611 |
| Datorii | 363.618 |
| Capitaluri proprii | 491.877 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.084.406 |
| Venituri totale | 1.084.507 |
| Cheltuieli totale | 919.831 |
| Profit brut | 164.676 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 155.132 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 375.009 |
| Active circulante | 117.105 |
| Stocuri | -564 |
| Creante | 41.426 |
| Disponibilitati | 76.243 |
| Datorii | 86.093 |
| Capitaluri proprii | 406.021 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 946.986 |
| Venituri totale | 952.251 |
| Cheltuieli totale | 748.049 |
| Profit brut | 204.202 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 194.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 425.083 |
| Active circulante | 318.305 |
| Stocuri | 618 |
| Creante | 102.224 |
| Disponibilitati | 215.463 |
| Datorii | 232.236 |
| Capitaluri proprii | 511.152 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 889.926 |
| Venituri totale | 893.859 |
| Cheltuieli totale | 792.223 |
| Profit brut | 101.636 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 92.877 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 277.291 |
| Active circulante | 655.927 |
| Stocuri | 651 |
| Creante | 105.072 |
| Disponibilitati | 550.204 |
| Datorii | 74.943 |
| Capitaluri proprii | 858.275 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 796.415 |
| Venituri totale | 797.087 |
| Cheltuieli totale | 494.860 |
| Profit brut | 302.227 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 294.467 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 274.312 |
| Active circulante | 361.892 |
| Stocuri | -384 |
| Creante | 52.570 |
| Disponibilitati | 309.706 |
| Datorii | 72.396 |
| Capitaluri proprii | 563.808 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 541.449 |
| Venituri totale | 541.452 |
| Cheltuieli totale | 403.846 |
| Profit brut | 137.606 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 132.438 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 224.701 |
| Active circulante | 280.472 |
| Stocuri | 5.038 |
| Creante | 38.525 |
| Disponibilitati | 236.909 |
| Datorii | 73.803 |
| Capitaluri proprii | 431.370 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 493.050 |
| Venituri totale | 503.625 |
| Cheltuieli totale | 366.805 |
| Profit brut | 136.820 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 131.783 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 232.789 |
| Active circulante | 151.759 |
| Stocuri | 4.139 |
| Creante | 32.235 |
| Disponibilitati | 115.385 |
| Datorii | 84.962 |
| Capitaluri proprii | 299.586 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 442.248 |
| Venituri totale | 442.469 |
| Cheltuieli totale | 313.602 |
| Profit brut | 128.867 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 124.443 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 244.737 |
| Active circulante | 86.030 |
| Stocuri | 6.437 |
| Creante | 33.013 |
| Disponibilitati | 46.580 |
| Datorii | 125.624 |
| Capitaluri proprii | 205.143 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 443.508 |
| Venituri totale | 448.918 |
| Cheltuieli totale | 315.136 |
| Profit brut | 133.782 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |