ERMINA COM SRL – CUI 10507478
Pe scurt
ERMINA COM SRL are CUI 10507478, număr de înregistrare J1998000200384 și sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 65.784 lei, o pierdere netă de 6.294 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ERMINA COM SRL |
| CUI | 10507478 |
| Nr. Reg. Com. | J1998000200384 |
| EUID | ROONRC.J38/200/1998 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-04-27 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65 784 | -6 294 | 4 162 | 0 | 63 609 | 59 493 | 1 |
| 2024 | 59 587 | -3 301 | 3 925 | 0 | 69 711 | 65 786 | 1 |
| 2023 | 64 819 | 2 161 | 3 492 | 0 | 72 579 | 69 087 | 1 |
| 2022 | 63 402 | 25 338 | 2 607 | 0 | 69 533 | 66 926 | 1 |
| 2021 | 52 350 | 27 983 | 1 114 | 0 | 42 702 | 41 588 | 1 |
| 2020 | 35 680 | 13 566 | 720 | 0 | 24 851 | 24 131 | 1 |
| 2019 | 51 849 | 5 696 | 2 249 | 0 | 12 814 | 10 565 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises65 784 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ERMINA COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vâlcea , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3193 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BYL CARTRANS SRL – locul 3189, 3,87 mil. lei, Bucureşti
- ADRIAN SEMA S.R.L. – locul 3189, 65.911 lei, Suceava
- MARHOR TRANS SRL – locul 3190, 3,87 mil. lei, Maramureş
- POLYALEX SERCOM S.R.L. – locul 3190, 65.855 lei, Mureş
- AGEXIM SRL – locul 3191, 3,87 mil. lei, Vâlcea
- DOV TAXI SRL – locul 3191, 65.831 lei, Giurgiu
- GEVAS INTERMED SRL – locul 3192, 3,87 mil. lei, Ialomiţa
- ONASE CAB S.R.L. – locul 3192, 65.808 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ERMINA COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ERMINA COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ERMINA COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 69.711 |
| Creante | 38.000 |
| Disponibilitati | 31.711 |
| Datorii | 3.925 |
| Capitaluri proprii | 65.786 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 59.587 |
| Venituri totale | 59.587 |
| Cheltuieli totale | 62.333 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.746 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.301 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 72.579 |
| Creante | 38.000 |
| Disponibilitati | 34.579 |
| Datorii | 3.492 |
| Capitaluri proprii | 69.087 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 64.819 |
| Venituri totale | 64.819 |
| Cheltuieli totale | 62.536 |
| Profit brut | 2.283 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.161 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 69.533 |
| Disponibilitati | 69.533 |
| Datorii | 2.607 |
| Capitaluri proprii | 66.926 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.402 |
| Venituri totale | 63.402 |
| Cheltuieli totale | 38.064 |
| Profit brut | 25.338 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.338 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 42.702 |
| Disponibilitati | 42.702 |
| Datorii | 1.114 |
| Capitaluri proprii | 41.588 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 52.350 |
| Venituri totale | 54.274 |
| Cheltuieli totale | 26.291 |
| Profit brut | 27.983 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.983 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 24.851 |
| Disponibilitati | 24.851 |
| Datorii | 720 |
| Capitaluri proprii | 24.131 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 35.680 |
| Venituri totale | 35.680 |
| Cheltuieli totale | 21.757 |
| Profit brut | 13.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.566 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 12.814 |
| Creante | 12.814 |
| Datorii | 2.249 |
| Capitaluri proprii | 10.565 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 51.849 |
| Venituri totale | 51.849 |
| Cheltuieli totale | 45.635 |
| Profit brut | 6.214 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.357 |
| Active circulante | 4.936 |
| Disponibilitati | 4.936 |
| Datorii | 2.425 |
| Capitaluri proprii | 4.868 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 77.955 |
| Venituri totale | 112.455 |
| Cheltuieli totale | 119.391 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.936 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.061 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 11.786 |
| Active circulante | 4.924 |
| Disponibilitati | 4.924 |
| Datorii | 3.780 |
| Capitaluri proprii | 12.930 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 85.114 |
| Venituri totale | 85.114 |
| Cheltuieli totale | 80.946 |
| Profit brut | 4.168 |
| Profit net | 3.317 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 21.214 |
| Active circulante | 98 |
| Disponibilitati | 98 |
| Datorii | 11.700 |
| Capitaluri proprii | 9.612 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 71.109 |
| Venituri totale | 71.109 |
| Cheltuieli totale | 70.625 |
| Profit brut | 484 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 227 |
| Nr. salariati | 3 |