EPS THERMOPOR SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOLDOVANU PETRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 699 195 | 115 232 | 13 726 319 | — | — | — | 54 |
| 2024 | 8 169 249 | 765 839 | 13 610 319 | 19 371 773 | 1 863 665 | 2 379 918 | 55 |
| 2023 | 11 123 636 | -1 723 381 | 16 184 720 | 20 675 482 | 2 779 246 | 1 289 956 | 56 |
| 2022 | 1 747 917 | -1 960 200 | 19 236 831 | 21 959 064 | 6 542 417 | 3 013 337 | 18 |
| 2021 | 25 550 | -646 718 | 6 780 474 | 10 386 209 | 7 649 001 | 4 973 536 | 0 |
| 2020 | 1 584 318 | -721 507 | 568 656 | 2 558 911 | 9 911 200 | 5 620 255 | 2 |
| 2019 | 17 438 532 | 1 507 290 | 964 480 | 2 773 301 | 5 492 941 | 7 301 762 | 16 |
| 2018 | 18 694 148 | 182 362 | 1 764 785 | 2 976 335 | 4 582 922 | 5 794 472 | 16 |
| 2017 | 18 721 067 | 120 236 | 4 569 325 | 3 317 396 | 6 864 039 | 5 612 110 | 17 |
| 2016 | 13 816 227 | 811 333 | 2 784 910 | 3 697 996 | 4 578 788 | 5 491 874 | 17 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 699 195 lei
43%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EPS THERMOPOR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2399 Rev. 2 (echivalent: 2399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 23 Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea altor produse din minerale nemetalice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Mureş , domeniul 2399: Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EPS THERMOPOR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EPS THERMOPOR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EPS THERMOPOR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.371.773 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.863.665 |
| Stocuri | 991.496 |
| Creante | 868.594 |
| Casa si conturi la banci | 3.575 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.589 |
| DATORII | 13.610.319 |
| VENITURI IN AVANS | 5.254.790 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.379.918 |
| Capital subscris varsat | 471.780 |
| Cifra de afaceri neta | 8.169.249 |
| VENITURI TOTALE | 11.955.028 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.148.511 |
| Profitul brut | 806.517 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 765.839 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.675.482 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.779.246 |
| Stocuri | 1.663.581 |
| Creante | 1.109.607 |
| Casa si conturi la banci | 6.058 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.425 |
| DATORII | 16.184.720 |
| VENITURI IN AVANS | 5.989.477 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.289.956 |
| Capital subscris varsat | 471.780 |
| Cifra de afaceri neta | 11.123.636 |
| VENITURI TOTALE | 11.858.129 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.581.510 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.723.381 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.723.381 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.959.064 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.542.417 |
| Stocuri | 1.400.271 |
| Creante | 5.024.768 |
| Casa si conturi la banci | 117.378 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.352 |
| DATORII | 19.236.831 |
| VENITURI IN AVANS | 6.256.665 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.013.337 |
| Capital subscris varsat | 471.780 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.747.917 |
| VENITURI TOTALE | 3.144.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.086.883 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.942.601 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.960.200 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.386.209 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.649.001 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 6.977.679 |
| Casa si conturi la banci | 671.322 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 6.780.474 |
| VENITURI IN AVANS | 6.281.200 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.973.536 |
| Capital subscris varsat | 471.780 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 25.550 |
| VENITURI TOTALE | 28.545 |
| CHELTUIELI TOTALE | 675.263 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 646.718 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 646.718 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.558.911 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.911.200 |
| Creante | 9.189.300 |
| Casa si conturi la banci | 721.900 |
| DATORII | 568.656 |
| VENITURI IN AVANS | 6.281.200 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.620.255 |
| Capital subscris varsat | 471.780 |
| Cifra de afaceri neta | 1.584.318 |
| VENITURI TOTALE | 1.347.252 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.068.759 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 721.507 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 721.507 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.773.301 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.492.941 |
| Stocuri | 1.179.675 |
| Creante | 4.115.189 |
| Casa si conturi la banci | 198.077 |
| DATORII | 964.480 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.301.762 |
| Capital subscris varsat | 471.780 |
| Cifra de afaceri neta | 17.438.532 |
| VENITURI TOTALE | 17.482.983 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.726.533 |
| Profitul brut | 1.756.450 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.507.290 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.976.335 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.582.922 |
| Stocuri | 1.468.895 |
| Creante | 3.018.272 |
| Casa si conturi la banci | 95.755 |
| DATORII | 1.764.785 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.794.472 |
| Capital subscris varsat | 471.780 |
| Cifra de afaceri neta | 18.694.148 |
| VENITURI TOTALE | 18.904.566 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.675.407 |
| Profitul brut | 229.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 182.362 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.317.396 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.864.039 |
| Stocuri | 1.976.991 |
| Creante | 4.883.376 |
| Casa si conturi la banci | 3.672 |
| DATORII | 4.569.325 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.612.110 |
| Capital subscris varsat | 471.780 |
| Cifra de afaceri neta | 18.721.067 |
| VENITURI TOTALE | 18.673.046 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.517.345 |
| Profitul brut | 155.701 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 120.236 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.697.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.578.788 |
| Stocuri | 677.480 |
| Creante | 3.899.469 |
| Casa si conturi la banci | 1.839 |
| DATORII | 2.784.910 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.491.874 |
| Capital subscris varsat | 471.780 |
| Cifra de afaceri neta | 13.816.227 |
| VENITURI TOTALE | 13.852.703 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.968.116 |
| Profitul brut | 884.587 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 811.333 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |