ENERSEC TECHNOLOGY SRL – CUI 32420053
Pe scurt
ENERSEC TECHNOLOGY SRL are CUI 32420053, număr de înregistrare J40/13498/2013 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6202 – Activități de consultanță în tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.121.759 lei, un profit net de 833.239 lei și un număr mediu de 10 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 06.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ENERSEC TECHNOLOGY SRL |
| CUI | 32420053 |
| Nr. Reg. Com. | J40/13498/2013 |
| EUID | ROONRC.J40/13498/2013 |
| CAEN | 6202 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 06.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-10-31 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HOHAN ANDREI - IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 121 759 | 833 239 | 1 183 421 | 134 718 | 3 336 157 | 845 240 | 10 |
| 2024 | 4 288 627 | 398 707 | 696 988 | 295 865 | 1 153 892 | 627 328 | 7 |
| 2023 | 4 476 783 | 902 298 | 3 056 148 | 291 811 | 3 667 839 | 903 502 | 5 |
| 2022 | 987 152 | 430 798 | 632 374 | 208 064 | 856 309 | 431 999 | 3 |
| 2021 | 827 239 | 546 928 | 287 762 | 194 041 | 660 541 | 566 820 | 2 |
| 2020 | 1 211 568 | 418 555 | 136 655 | 155 064 | 401 482 | 419 891 | 3 |
| 2019 | 1 079 697 | 260 136 | 275 173 | 178 416 | 395 050 | 298 293 | 3 |
| 2018 | 954 331 | 431 145 | 97 053 | — | — | — | 3 |
| 2017 | 682 968 | 432 418 | 113 934 | — | — | — | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 121 759 lei
-51%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ENERSEC TECHNOLOGY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6202 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 53 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CENTRAL EUROPE TECHNOLOGIES SRL – locul 49, 161,54 mil. lei, Bucureşti
- DOKIA CAPITAL S.R.L. – locul 49, 40,59 mil. lei, Bucureşti
- WEBNET SOLUTIONS SRL – locul 49, 14,44 mil. lei, Constanţa
- SOFT 92 SRL – locul 49, 9,15 mil. lei, Constanţa
- MARNAY SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATA KATOWICE SUCURSALA TIMISOARA – locul 49, 2,28 mil. lei, Timiş
- VANDER TECH S.R.L. – locul 49, 1,19 mil. lei, Iaşi
- ENERIX WIRE CONSULTING S.R.L. – locul 49, 483.147 lei, Cluj
- AMBER STUDIO S.A. – locul 50, 159,61 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ENERSEC TECHNOLOGY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ENERSEC TECHNOLOGY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ENERSEC TECHNOLOGY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 295.865 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.153.892 |
| Creante | 872.087 |
| Casa si conturi la banci | 281.805 |
| DATORII | 696.988 |
| PROVIZIOANE | 125.441 |
| CAPITALURI - TOTAL | 627.328 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.288.627 |
| VENITURI TOTALE | 5.327.691 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.854.895 |
| Profitul brut | 472.796 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 398.707 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| Active imobilizate | 291.811 |
| Active circulante | 3.667.839 |
| Stocuri | 2.056.018 |
| Creante | 922.087 |
| Disponibilitati | 689.734 |
| Datorii | 3.056.148 |
| Capitaluri proprii | 903.502 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.476.783 |
| Venituri totale | 4.478.433 |
| Cheltuieli totale | 3.465.628 |
| Profit brut | 1.012.805 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 902.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 208.064 |
| Active circulante | 856.309 |
| Stocuri | 123.264 |
| Creante | 482.432 |
| Disponibilitati | 250.613 |
| Datorii | 632.374 |
| Capitaluri proprii | 431.999 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 987.152 |
| Venituri totale | 1.000.849 |
| Cheltuieli totale | 560.268 |
| Profit brut | 440.581 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 430.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 194.041 |
| Active circulante | 660.541 |
| Stocuri | 114.085 |
| Creante | 228.878 |
| Disponibilitati | 317.578 |
| Datorii | 287.762 |
| Capitaluri proprii | 566.820 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 827.239 |
| Venituri totale | 1.045.566 |
| Cheltuieli totale | 488.013 |
| Profit brut | 557.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 546.928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 155.064 |
| Active circulante | 401.482 |
| Stocuri | 70.286 |
| Creante | 174.578 |
| Disponibilitati | 156.618 |
| Datorii | 136.655 |
| Capitaluri proprii | 419.891 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.211.568 |
| Venituri totale | 1.232.173 |
| Cheltuieli totale | 802.767 |
| Profit brut | 429.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 418.555 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 178.416 |
| Active circulante | 395.050 |
| Stocuri | 70.286 |
| Creante | 283.821 |
| Disponibilitati | 40.943 |
| Datorii | 275.173 |
| Capitaluri proprii | 298.293 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.079.697 |
| Venituri totale | 1.080.862 |
| Cheltuieli totale | 809.929 |
| Profit brut | 270.933 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 260.136 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 78.292 |
| Active circulante | 556.918 |
| Stocuri | 66.703 |
| Creante | 351.121 |
| Disponibilitati | 139.094 |
| Datorii | 97.053 |
| Capitaluri proprii | 538.157 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 954.331 |
| Venituri totale | 922.635 |
| Cheltuieli totale | 481.940 |
| Profit brut | 440.695 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 431.145 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 43.189 |
| Active circulante | 504.283 |
| Stocuri | 138.672 |
| Creante | 307.345 |
| Disponibilitati | 58.266 |
| Datorii | 113.934 |
| Capitaluri proprii | 433.538 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 682.968 |
| Venituri totale | 775.659 |
| Cheltuieli totale | 336.404 |
| Profit brut | 439.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 432.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 25.794 |
| Active circulante | 298.073 |
| Creante | 212.807 |
| Disponibilitati | 85.266 |
| Datorii | 216.270 |
| Capitaluri proprii | 107.597 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 606.273 |
| Venituri totale | 606.273 |
| Cheltuieli totale | 480.992 |
| Profit brut | 125.281 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.458 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |