EMMA HOLIDAYS SRL – CUI 29361780
Pe scurt
EMMA HOLIDAYS SRL are CUI 29361780, număr de înregistrare J2011000529363 și sediul în Municipiul Tulcea, județul Tulcea. Activitatea principală declarată: CAEN 5540 – Baruri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.417.510 lei, un profit net de 302.314 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EMMA HOLIDAYS SRL |
| CUI | 29361780 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000529363 |
| EUID | ROONRC.J36/529/2011 |
| CAEN | 5540 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-11-18 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COSTEA EMANUELLA LAURA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 417 510 | 302 314 | 737 472 | 1 802 211 | 487 742 | 1 552 481 | 9 |
| 2024 | 1 397 125 | 105 311 | 556 825 | 1 581 321 | 632 672 | 1 657 168 | 10 |
| 2023 | 1 553 726 | 411 266 | 432 603 | 1 686 618 | 702 042 | 1 956 057 | 10 |
| 2022 | 1 121 805 | 226 672 | 581 442 | 1 055 037 | 1 175 545 | 1 649 140 | 9 |
| 2021 | 1 107 734 | 1 852 637 | 332 762 | 932 852 | 1 752 565 | 2 352 655 | 10 |
| 2020 | 780 785 | 28 627 | 614 242 | 1 042 005 | 127 256 | 555 019 | 11 |
| 2019 | 1 486 448 | 433 446 | 534 667 | 891 917 | 269 141 | 626 391 | 12 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 417 510 lei
1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EMMA HOLIDAYS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5540 Rev. 1 (echivalent: 5540 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Baruri |
| Descriere Activitate | Baruri |
| Cod CAEN principal | 55 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Tulcea , domeniul 5540: Baruri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 4 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ANA HOTELS S.R.L. – locul 1, 245,53 mil. lei, Bucureşti
- ALPINA BLAZNA SRL – locul 1, 36,68 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- V.L.B. TOUR SRL – locul 1, 36,21 mil. lei, Braşov
- GAMA PROCONSULT SRL – locul 1, 16,65 mil. lei, Ilfov
- STIHLL SRL – locul 1, 3,85 mil. lei, Constanţa
- MILVA TOUR SRL – locul 1, 312.978 lei, Neamţ
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL – locul 2, 207,49 mil. lei, Bucureşti
- CAMPUS FACILITIES SRL – locul 2, 26,60 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EMMA HOLIDAYS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EMMA HOLIDAYS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EMMA HOLIDAYS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.581.321 |
| Active circulante | 632.672 |
| Creante | 80.742 |
| Disponibilitati | 201.930 |
| Datorii | 556.825 |
| Capitaluri proprii | 1.657.168 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.397.125 |
| Venituri totale | 1.457.120 |
| Cheltuieli totale | 1.312.177 |
| Profit brut | 144.943 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 105.311 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 1.686.618 |
| Active circulante | 702.042 |
| Creante | 39.171 |
| Disponibilitati | 362.871 |
| Datorii | 432.603 |
| Capitaluri proprii | 1.956.057 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.553.726 |
| Venituri totale | 1.595.195 |
| Cheltuieli totale | 1.168.403 |
| Profit brut | 426.792 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 411.266 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 1.055.037 |
| Active circulante | 1.175.545 |
| Stocuri | 5.962 |
| Creante | 136.804 |
| Disponibilitati | 632.779 |
| Datorii | 581.442 |
| Capitaluri proprii | 1.649.140 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.121.805 |
| Venituri totale | 1.223.806 |
| Cheltuieli totale | 985.278 |
| Profit brut | 238.528 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 226.672 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 932.852 |
| Active circulante | 1.752.565 |
| Creante | 975.470 |
| Disponibilitati | 777.095 |
| Datorii | 332.762 |
| Capitaluri proprii | 2.352.655 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.107.734 |
| Venituri totale | 2.764.396 |
| Cheltuieli totale | 900.880 |
| Profit brut | 1.863.516 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.852.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 1.042.005 |
| Active circulante | 127.256 |
| Creante | 79.314 |
| Disponibilitati | 47.942 |
| Datorii | 614.242 |
| Capitaluri proprii | 555.019 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 780.785 |
| Venituri totale | 893.366 |
| Cheltuieli totale | 857.088 |
| Profit brut | 36.278 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 891.917 |
| Active circulante | 269.141 |
| Creante | 100.387 |
| Disponibilitati | 168.754 |
| Datorii | 534.667 |
| Capitaluri proprii | 626.391 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.486.448 |
| Venituri totale | 1.494.348 |
| Cheltuieli totale | 1.046.034 |
| Profit brut | 448.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 433.446 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 849.644 |
| Active circulante | 256.271 |
| Creante | 175.653 |
| Disponibilitati | 80.618 |
| Datorii | 510.118 |
| Capitaluri proprii | 595.797 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.390.469 |
| Venituri totale | 1.397.292 |
| Cheltuieli totale | 950.411 |
| Profit brut | 446.881 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 432.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 778.723 |
| Active circulante | 113.591 |
| Stocuri | 5.308 |
| Creante | 30.368 |
| Disponibilitati | 77.915 |
| Datorii | 708.426 |
| Capitaluri proprii | 183.888 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 916.605 |
| Venituri totale | 926.201 |
| Cheltuieli totale | 729.138 |
| Profit brut | 197.063 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 183.648 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 161.219 |
| Active circulante | 177.328 |
| Creante | 66.238 |
| Disponibilitati | 111.090 |
| Datorii | 247.953 |
| Capitaluri proprii | 90.594 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 582.354 |
| Venituri totale | 588.086 |
| Cheltuieli totale | 478.112 |
| Profit brut | 109.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.354 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |