ELECTRO-URSA SERVCOM SRL
| Denumire | ELECTRO-URSA SERVCOM SRL |
| CUI | 7782958 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000441063 |
| EUID | ROONRC.J1995000441063 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-10-03 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| URSA GAVRIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 644 534 | 1 834 046 | 10 725 010 | — | — | — | 32 |
| 2024 | 17 926 359 | 848 886 | 12 742 594 | 4 622 843 | 15 395 204 | 6 270 344 | 30 |
| 2023 | 15 418 161 | 686 922 | 12 895 869 | 4 560 935 | 14 369 834 | 5 587 081 | 33 |
| 2022 | 14 720 237 | 881 936 | 9 971 654 | 4 795 867 | 10 629 718 | 5 182 151 | 34 |
| 2021 | 11 690 911 | 949 838 | 7 742 058 | 7 650 538 | 5 223 187 | 4 840 741 | 35 |
| 2020 | 11 914 940 | 743 060 | 10 515 544 | 7 801 302 | 7 242 158 | 4 250 903 | 41 |
| 2019 | 9 733 883 | 588 495 | 8 031 070 | 6 706 345 | 5 517 548 | 3 869 241 | 39 |
| 2018 | 8 071 527 | 577 347 | 7 054 895 | 5 991 500 | 5 031 737 | 3 681 147 | 38 |
| 2017 | 9 676 526 | 1 443 165 | 7 267 775 | 5 848 794 | 5 323 395 | 3 546 958 | 41 |
| 2016 | 8 694 048 | 1 201 118 | 5 144 934 | 3 256 589 | 5 516 274 | 3 271 377 | 42 |
Statistics
Commercial networks and enterprises18 644 534 lei
4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELECTRO-URSA SERVCOM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELECTRO-URSA SERVCOM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELECTRO-URSA SERVCOM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELECTRO-URSA SERVCOM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.622.843 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.395.204 |
| Stocuri | 4.912.659 |
| Creante | 7.968.135 |
| Casa si conturi la banci | 2.514.410 |
| DATORII | 12.742.594 |
| PROVIZIOANE | 1.005.109 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.270.344 |
| Capital subscris varsat | 501.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.926.359 |
| VENITURI TOTALE | 17.476.797 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.504.965 |
| Profitul brut | 971.832 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 848.886 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.560.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.369.834 |
| Stocuri | 4.177.773 |
| Creante | 9.563.269 |
| Casa si conturi la banci | 628.792 |
| DATORII | 12.895.869 |
| PROVIZIOANE | 447.819 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.587.081 |
| Capital subscris varsat | 501.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.418.161 |
| VENITURI TOTALE | 14.991.039 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.167.435 |
| Profitul brut | 823.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 686.922 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.795.867 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.629.718 |
| Stocuri | 4.478.400 |
| Creante | 5.233.275 |
| Casa si conturi la banci | 918.043 |
| DATORII | 9.971.654 |
| PROVIZIOANE | 271.780 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.182.151 |
| Capital subscris varsat | 501.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.720.237 |
| VENITURI TOTALE | 13.015.435 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.999.581 |
| Profitul brut | 1.015.854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 881.936 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.650.538 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.223.187 |
| Stocuri | 2.291.569 |
| Creante | 2.347.720 |
| Casa si conturi la banci | 583.898 |
| DATORII | 7.742.058 |
| PROVIZIOANE | 290.926 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.840.741 |
| Capital subscris varsat | 501.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.690.911 |
| VENITURI TOTALE | 11.221.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.116.342 |
| Profitul brut | 1.105.318 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 949.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.801.302 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.242.158 |
| Stocuri | 3.906.180 |
| Creante | 2.169.966 |
| Casa si conturi la banci | 1.166.012 |
| DATORII | 10.515.544 |
| PROVIZIOANE | 277.013 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.250.903 |
| Capital subscris varsat | 501.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.914.940 |
| VENITURI TOTALE | 14.576.135 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.642.465 |
| Profitul brut | 933.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 743.060 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.706.345 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.517.548 |
| Stocuri | 929.494 |
| Creante | 3.516.974 |
| Casa si conturi la banci | 1.071.080 |
| DATORII | 8.031.070 |
| PROVIZIOANE | 323.582 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.869.241 |
| Capital subscris varsat | 501.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.733.883 |
| VENITURI TOTALE | 9.809.270 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.125.096 |
| Profitul brut | 684.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 588.495 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.991.500 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.031.737 |
| Stocuri | 812.704 |
| Creante | 3.484.100 |
| Casa si conturi la banci | 734.933 |
| DATORII | 7.054.895 |
| PROVIZIOANE | 287.195 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.681.147 |
| Capital subscris varsat | 501.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.071.527 |
| VENITURI TOTALE | 8.075.631 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.403.435 |
| Profitul brut | 672.196 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 577.347 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.848.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.323.395 |
| Stocuri | 496.770 |
| Creante | 4.123.879 |
| Casa si conturi la banci | 702.746 |
| DATORII | 7.267.775 |
| PROVIZIOANE | 357.456 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.546.958 |
| Capital subscris varsat | 501.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.676.526 |
| VENITURI TOTALE | 9.762.862 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.061.869 |
| Profitul brut | 1.700.993 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.443.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.256.589 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.516.274 |
| Stocuri | 600.175 |
| Creante | 3.819.001 |
| Casa si conturi la banci | 1.097.098 |
| DATORII | 5.144.934 |
| PROVIZIOANE | 356.552 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.271.377 |
| Capital subscris varsat | 501.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.694.048 |
| VENITURI TOTALE | 9.067.739 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.688.029 |
| Profitul brut | 1.379.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.201.118 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |