EDINVEST SRL – CUI 16982203
Pe scurt
EDINVEST SRL are CUI 16982203, număr de înregistrare J17/1929/2004 și sediul în Sat Nicoreşti, Comuna Nicoreşti, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 4110 – Dezvoltare (promovare) imobiliară. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 159.027 lei, o pierdere netă de 77.683 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EDINVEST SRL |
| CUI | 16982203 |
| Nr. Reg. Com. | J17/1929/2004 |
| EUID | ROONRC.J17/1929/2004 |
| CAEN | 4110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-11-26 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CĂCESCU EDUARD-MIHAEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 159 027 | -77 683 | 1 350 590 | 1 931 617 | 380 906 | 961 933 | 1 |
| 2024 | 641 671 | 222 493 | 484 430 | 1 445 379 | 78 667 | 1 039 616 | 1 |
| 2023 | 298 522 | 18 467 | 599 517 | 1 392 393 | 24 246 | 817 122 | 2 |
| 2022 | 191 497 | -118 383 | 590 844 | 1 367 886 | 20 903 | 797 945 | 1 |
| 2021 | 242 784 | -380 887 | 558 501 | 1 455 832 | 87 291 | 985 862 | 1 |
| 2020 | 517 081 | 259 286 | 633 702 | 1 933 530 | 56 445 | 1 356 790 | 1 |
| 2019 | 349 272 | 28 973 | 428 438 | 1 470 231 | 52 576 | 1 094 369 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises159 027 lei
-75%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EDINVEST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4110 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 41 Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Galaţi , domeniul 4110: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 441 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BICANCA ANABI S.R.L. – locul 437, 32,01 mil. lei, Suceava
- VAD PROD SRL – locul 437, 4,49 mil. lei, Dolj
- GIJ CONCEPT S.R.L. – locul 437, 163.800 lei, Iaşi
- ENERGO CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE SRL – locul 438, 31,87 mil. lei, Braşov
- BIXTO CONSTRUCTION S.R.L. – locul 438, 4,49 mil. lei, Bucureşti
- YMY RESIDENCE S.R.L. – locul 438, 162.772 lei, Gorj
- SECOND GENERATION TRADING SRL – locul 439, 31,78 mil. lei, Bucureşti
- REAL INVEST CENTER S.R.L. – locul 439, 4,49 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EDINVEST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EDINVEST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EDINVEST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.445.379 |
| Active circulante | 78.667 |
| Stocuri | 2.456 |
| Creante | 28.840 |
| Disponibilitati | 47.371 |
| Datorii | 484.430 |
| Capitaluri proprii | 1.039.616 |
| Capital social | 818.800 |
| Cifra de afaceri | 641.671 |
| Venituri totale | 669.471 |
| Cheltuieli totale | 435.751 |
| Profit brut | 233.720 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 222.493 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.392.393 |
| Active circulante | 24.246 |
| Stocuri | 8.419 |
| Creante | 14.899 |
| Disponibilitati | 928 |
| Datorii | 599.517 |
| Capitaluri proprii | 817.122 |
| Capital social | 818.800 |
| Cifra de afaceri | 298.522 |
| Venituri totale | 306.925 |
| Cheltuieli totale | 285.451 |
| Profit brut | 21.474 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.467 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.367.886 |
| Active circulante | 20.903 |
| Stocuri | 6.112 |
| Creante | 9.976 |
| Disponibilitati | 4.815 |
| Datorii | 590.844 |
| Capitaluri proprii | 797.945 |
| Capital social | 818.800 |
| Cifra de afaceri | 191.497 |
| Venituri totale | 187.976 |
| Cheltuieli totale | 304.222 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 116.246 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 118.383 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.455.832 |
| Active circulante | 87.291 |
| Stocuri | 31.482 |
| Creante | 35.287 |
| Disponibilitati | 20.522 |
| Cheltuieli in avans | 1.240 |
| Datorii | 558.501 |
| Capitaluri proprii | 985.862 |
| Capital social | 818.800 |
| Cifra de afaceri | 242.784 |
| Venituri totale | 391.160 |
| Cheltuieli totale | 764.895 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 373.735 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 380.887 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.933.530 |
| Active circulante | 56.445 |
| Stocuri | 1.924 |
| Creante | 32.904 |
| Disponibilitati | 21.617 |
| Cheltuieli in avans | 517 |
| Datorii | 633.702 |
| Capitaluri proprii | 1.356.790 |
| Capital social | 818.800 |
| Cifra de afaceri | 517.081 |
| Venituri totale | 664.628 |
| Cheltuieli totale | 398.691 |
| Profit brut | 265.937 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 259.286 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.470.231 |
| Active circulante | 52.576 |
| Creante | 24.722 |
| Disponibilitati | 27.854 |
| Datorii | 428.438 |
| Capitaluri proprii | 1.094.369 |
| Capital social | 818.800 |
| Cifra de afaceri | 349.272 |
| Venituri totale | 365.247 |
| Cheltuieli totale | 332.622 |
| Profit brut | 32.625 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.973 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.447.732 |
| Active circulante | 22.977 |
| Stocuri | 18.092 |
| Creante | 3.272 |
| Disponibilitati | 1.613 |
| Cheltuieli in avans | 454 |
| Datorii | 405.767 |
| Capitaluri proprii | 1.065.396 |
| Capital social | 818.800 |
| Cifra de afaceri | 168.226 |
| Venituri totale | 413.618 |
| Cheltuieli totale | 321.712 |
| Profit brut | 91.906 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.509.953 |
| Active circulante | 27.217 |
| Stocuri | 5.533 |
| Creante | 11.351 |
| Disponibilitati | 10.333 |
| Cheltuieli in avans | 24.191 |
| Datorii | 2.144.668 |
| Capitaluri proprii | -583.307 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 278.775 |
| Venituri totale | 283.529 |
| Cheltuieli totale | 544.048 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 260.519 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 263.354 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.780.835 |
| Active circulante | 45.766 |
| Stocuri | 34.905 |
| Creante | 5.595 |
| Disponibilitati | 5.266 |
| Cheltuieli in avans | 13.871 |
| Datorii | 2.134.212 |
| Capitaluri proprii | -293.740 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 169.351 |
| Venituri totale | 169.727 |
| Cheltuieli totale | 271.092 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 101.365 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 102.681 |
| Nr. salariati | 2 |