DROKER SRL – CUI 12485074
Pe scurt
DROKER SRL are CUI 12485074, număr de înregistrare J1999000450012 și sediul în Municipiul Sebeş, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 1520 – Prelucrarea și conservarea peștelui și a produselor din pește. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 23.523.626 lei, o pierdere netă de 1.720.531 lei și un număr mediu de 127 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DROKER SRL |
| CUI | 12485074 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000450012 |
| EUID | ROONRC.J1999000450012 |
| CAEN | 1520 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-12-08 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HADA RAUL NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 523 626 | -1 720 531 | 9 394 545 | 4 315 655 | 15 316 957 | 10 251 691 | 127 |
| 2024 | 35 017 201 | -632 887 | 5 362 489 | 5 263 310 | 12 026 340 | 11 972 222 | 174 |
| 2023 | 63 514 042 | 7 680 237 | 4 524 744 | 5 596 892 | 11 502 860 | 12 605 107 | 217 |
| 2022 | 52 397 560 | 2 145 453 | 16 549 725 | 2 786 363 | 18 688 234 | 4 924 872 | 264 |
| 2021 | 11 253 117 | 367 614 | 3 081 160 | 4 572 963 | 1 478 156 | 2 969 959 | 190 |
| 2020 | 9 405 088 | 443 200 | 1 078 909 | 1 201 041 | 2 480 214 | 2 602 346 | 150 |
| 2019 | 9 035 288 | 45 332 | 1 268 533 | 1 492 788 | 1 934 891 | 2 159 146 | 170 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises23 523 626 lei
-33%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DROKER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1520 Rev. 2 (echivalent: 1520 Rev. 1, 1520 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea încălțămintei |
| Descriere Activitate | Fabricarea încălțămintei |
| Cod CAEN principal | 15 Fabricarea încălțămintei |
| Descriere activitate (principal) | Tăbăcirea și finisarea pieilor; fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie, harnașamentelor și încălțămintei; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Alba , domeniul 1520: Prelucrarea și conservarea peștelui și a produselor din pește
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (15), poziții apropiate de locul 21 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- COREMANS ZOOTEHNIA SRL – locul 17, 49,87 mil. lei, Arad
- GUMOFLEX SA – locul 17, 27,95 mil. lei, Ilfov
- ALAN TRADE SRL – locul 17, 7,99 mil. lei, Sibiu
- AGROMEC PERIAM SA – locul 18, 44,84 mil. lei, Timiş
- LENOX PROD SRL – locul 18, 26,92 mil. lei, Bucureşti
- C.ONOCAN S.R.L. – locul 18, 7,28 mil. lei, Mureş
- OIL SIMEX TRADING SRL – locul 19, 44,51 mil. lei, Constanţa
- MAGIK - 003 PROD SRL – locul 19, 25,89 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DROKER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DROKER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DROKER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.263.310 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.026.340 |
| Stocuri | 7.814.755 |
| Creante | 3.517.875 |
| Casa si conturi la banci | 693.710 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.061 |
| DATORII | 5.362.489 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.972.222 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.017.201 |
| VENITURI TOTALE | 35.355.252 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.988.139 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 632.887 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 632.887 |
| Numar mediu de salariati | 174 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.596.892 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.502.860 |
| Stocuri | 6.716.855 |
| Creante | 3.916.118 |
| Casa si conturi la banci | 869.887 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.099 |
| DATORII | 4.524.744 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.605.107 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.514.042 |
| VENITURI TOTALE | 63.954.249 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.509.616 |
| Profitul brut | 8.444.633 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.680.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 217 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.786.363 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.688.234 |
| Stocuri | 15.518.417 |
| Creante | 2.985.135 |
| Casa si conturi la banci | 184.682 |
| DATORII | 16.549.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.924.872 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.397.560 |
| VENITURI TOTALE | 56.626.512 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.064.476 |
| Profitul brut | 2.562.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.145.453 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 264 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.572.963 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.478.156 |
| Stocuri | 166.005 |
| Creante | 922.066 |
| Casa si conturi la banci | 390.085 |
| DATORII | 3.081.160 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.969.959 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.253.117 |
| VENITURI TOTALE | 12.720.897 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.280.726 |
| Profitul brut | 440.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 367.614 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 190 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.201.041 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.480.214 |
| Stocuri | 169.111 |
| Creante | 1.865.343 |
| Casa si conturi la banci | 445.760 |
| DATORII | 1.078.909 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.602.346 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.405.088 |
| VENITURI TOTALE | 9.410.410 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.879.967 |
| Profitul brut | 530.443 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 443.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 150 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.492.788 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.934.891 |
| Stocuri | 33.533 |
| Creante | 1.381.085 |
| Casa si conturi la banci | 520.273 |
| DATORII | 1.268.533 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.159.146 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.035.288 |
| VENITURI TOTALE | 8.666.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.621.027 |
| Profitul brut | 45.332 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 45.332 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 170 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.844.454 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.529.319 |
| Stocuri | 385.600 |
| Creante | 711.631 |
| Casa si conturi la banci | 432.088 |
| DATORII | 1.259.960 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.113.813 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.349.085 |
| VENITURI TOTALE | 8.722.589 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.464.172 |
| Profitul brut | 258.417 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 215.169 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.096.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.223.491 |
| Stocuri | 70.156 |
| Creante | 968.388 |
| Casa si conturi la banci | 184.947 |
| DATORII | 1.421.782 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.898.644 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.495.455 |
| VENITURI TOTALE | 7.539.226 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.212.413 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 673.187 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 673.187 |
| Numar mediu de salariati | 168 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.868.198 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.791.882 |
| Stocuri | 108.418 |
| Creante | 1.249.463 |
| Casa si conturi la banci | 434.001 |
| DATORII | 1.088.249 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.571.831 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.658.177 |
| VENITURI TOTALE | 6.850.439 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.410.688 |
| Profitul brut | 439.751 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 367.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 146 |