DESIGN & CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. – CUI 39534128
Pe scurt
DESIGN & CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. are CUI 39534128, număr de înregistrare J23/2943/2018 și sediul în Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 4110 – Dezvoltare (promovare) imobiliară. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 102.077 lei, o pierdere netă de 440.741 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DESIGN & CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. |
| CUI | 39534128 |
| Nr. Reg. Com. | J23/2943/2018 |
| EUID | ROONRC.J23/2943/2018 |
| CAEN | 4110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-06-25 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 102 077 | -440 741 | 6 211 890 | 3 047 409 | 3 952 635 | 794 691 | 2 |
| 2024 | 385 411 | -366 008 | 7 174 743 | 3 186 926 | 5 216 693 | 1 235 432 | 3 |
| 2023 | 2 099 501 | 357 536 | 8 677 154 | 3 478 932 | 6 796 759 | 1 601 440 | 2 |
| 2022 | 9 710 149 | 1 661 653 | 8 628 460 | 3 478 741 | 6 393 623 | 1 243 904 | 2 |
| 2021 | 0 | -301 604 | 14 930 949 | 4 306 995 | 10 206 205 | -417 749 | 2 |
| 2020 | 0 | -61 803 | 7 882 811 | 1 480 702 | 6 285 964 | -116 145 | 1 |
| 2019 | 0 | -36 605 | 1 550 009 | 1 353 253 | 142 414 | -54 342 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises102 077 lei
-74%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DESIGN & CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4110 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 41 Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 4110: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 469 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- COMSID TEHNOSTEEL SRL – locul 465, 29,81 mil. lei, Hunedoara
- UP CONSTRUCT EXIM SRL – locul 465, 4,28 mil. lei, Mehedinţi
- ISANDRA URBANA SRL – locul 465, 113.680 lei, Arad
- PLASTROM CONSTRUCT INVEST SRL – locul 466, 29,79 mil. lei, Bucureşti
- CIVATRUST GRUP SRL – locul 466, 4,27 mil. lei, Gorj
- ADVANCE MEGA CONSTRUCT S.R.L. – locul 466, 107.385 lei, Ilfov
- GRUP ASPA T.B.H. SRL – locul 467, 29,68 mil. lei, Satu Mare
- SANTAMED STAR S.R.L. – locul 467, 4,27 mil. lei, Hunedoara
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DESIGN & CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DESIGN & CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DESIGN & CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.186.926 |
| Active circulante | 5.216.693 |
| Stocuri | 575.411 |
| Creante | 637.884 |
| Disponibilitati | 4.003.398 |
| Cheltuieli in avans | 6.556 |
| Datorii | 7.174.743 |
| Capitaluri proprii | 1.235.432 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 385.411 |
| Venituri totale | 197.071 |
| Cheltuieli totale | 563.079 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 366.008 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 366.008 |
| Nr. salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.478.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.796.759 |
| Stocuri | 779.985 |
| Creante | 720.713 |
| Casa si conturi la banci | 5.296.061 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.903 |
| DATORII | 8.677.154 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.601.440 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.099.501 |
| VENITURI TOTALE | 1.015.657 |
| CHELTUIELI TOTALE | 598.113 |
| Profitul brut | 417.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 357.536 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| Active imobilizate | 3.478.741 |
| Active circulante | 6.393.623 |
| Stocuri | 1.950.977 |
| Creante | 809.475 |
| Disponibilitati | 3.633.171 |
| Datorii | 8.628.460 |
| Capitaluri proprii | 1.243.904 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.710.149 |
| Venituri totale | 3.855.938 |
| Cheltuieli totale | 1.937.579 |
| Profit brut | 1.918.359 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.661.653 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 4.306.995 |
| Active circulante | 10.206.205 |
| Stocuri | 7.898.420 |
| Creante | 1.315.428 |
| Disponibilitati | 992.357 |
| Datorii | 14.930.949 |
| Capitaluri proprii | -417.749 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 3.046.163 |
| Cheltuieli totale | 3.347.767 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 301.604 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 301.604 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.480.702 |
| Active circulante | 6.285.964 |
| Stocuri | 4.779.546 |
| Creante | 932.932 |
| Disponibilitati | 573.486 |
| Datorii | 7.882.811 |
| Capitaluri proprii | -116.145 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 4.755.653 |
| Cheltuieli totale | 4.817.456 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 61.803 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 61.803 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.353.253 |
| Active circulante | 142.414 |
| Creante | 3.511 |
| Disponibilitati | 138.903 |
| Datorii | 1.550.009 |
| Capitaluri proprii | -54.342 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 36.605 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.605 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 36.605 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 162 |
| Active circulante | 12.110 |
| Creante | 665 |
| Disponibilitati | 11.445 |
| Datorii | 30.009 |
| Capitaluri proprii | -17.737 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 17.937 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.937 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 17.937 |
| Nr. salariati | 1 |