CIVATRUST GRUP SRL – CUI 33327018
Pe scurt
CIVATRUST GRUP SRL are CUI 33327018, număr de înregistrare J18/319/2014 și sediul în Sat Godineşti, Comuna Godineşti, județul Gorj. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.274.799 lei, un profit net de 1.362.270 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CIVATRUST GRUP SRL |
| CUI | 33327018 |
| Nr. Reg. Com. | J18/319/2014 |
| EUID | ROONRC.J18/319/2014 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-06-27 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOATĂ VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 274 799 | 1 362 270 | 1 208 002 | 427 940 | 2 175 912 | 1 363 850 | 12 |
| 2024 | 2 545 413 | 340 029 | 599 251 | 9 400 | 963 460 | 341 609 | 8 |
| 2023 | 1 733 489 | 547 496 | 453 112 | 15 975 | 1 018 822 | 549 685 | 7 |
| 2022 | 1 804 682 | 813 302 | 436 384 | 24 425 | 1 258 841 | 814 882 | 15 |
| 2021 | 231 366 | 129 748 | 114 090 | 9 375 | 533 396 | 396 681 | 1 |
| 2020 | 161 700 | 113 282 | 58 246 | 13 125 | 367 738 | 340 617 | 0 |
| 2019 | 274 177 | 155 482 | 78 515 | 0 | 340 482 | 279 967 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 274 799 lei
68%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CIVATRUST GRUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Gorj , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 466 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VECTOR CONSULT SERVICES SRL – locul 462, 29,92 mil. lei, Mureş
- ANDY-BAU-ROM SRL – locul 462, 4,31 mil. lei, Maramureş
- OPTIM MEDIA EXPRESS SRL – locul 462, 116.693 lei, Ilfov
- TRAUST S.R.L. – locul 463, 29,88 mil. lei, Cluj
- CON IBES BUCOVINA S.R.L. – locul 463, 4,31 mil. lei, Suceava
- E & S RAINBOW RESIDENCE S.R.L. – locul 463, 114.581 lei, Braşov
- AXA ENGINEERING CONSTRUCTION S.R.L. – locul 464, 29,84 mil. lei, Ilfov
- GREEN PROFESIONAL INVEST SRL – locul 464, 4,29 mil. lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CIVATRUST GRUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CIVATRUST GRUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CIVATRUST GRUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 9.400 |
| Active circulante | 963.460 |
| Stocuri | 116.930 |
| Creante | 601.425 |
| Disponibilitati | 245.105 |
| Datorii | 599.251 |
| Venituri in avans | 32.000 |
| Capitaluri proprii | 341.609 |
| Capital social | 1.380 |
| Cifra de afaceri | 2.545.413 |
| Venituri totale | 2.545.450 |
| Cheltuieli totale | 2.137.660 |
| Profit brut | 407.790 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 340.029 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 15.975 |
| Active circulante | 1.018.822 |
| Stocuri | 405.275 |
| Creante | 413.649 |
| Disponibilitati | 199.898 |
| Datorii | 453.112 |
| Venituri in avans | 32.000 |
| Capitaluri proprii | 549.685 |
| Capital social | 1.380 |
| Cifra de afaceri | 1.733.489 |
| Venituri totale | 1.733.550 |
| Cheltuieli totale | 1.168.719 |
| Profit brut | 564.831 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 547.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 24.425 |
| Active circulante | 1.258.841 |
| Stocuri | 101.752 |
| Creante | 500.351 |
| Disponibilitati | 656.738 |
| Datorii | 436.384 |
| Venituri in avans | 32.000 |
| Capitaluri proprii | 814.882 |
| Capital social | 1.380 |
| Cifra de afaceri | 1.804.682 |
| Venituri totale | 1.804.697 |
| Cheltuieli totale | 975.427 |
| Profit brut | 829.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 813.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 9.375 |
| Active circulante | 533.396 |
| Stocuri | 125.128 |
| Creante | 58.191 |
| Disponibilitati | 350.077 |
| Datorii | 114.090 |
| Venituri in avans | 32.000 |
| Capitaluri proprii | 396.681 |
| Capital social | 1.380 |
| Cifra de afaceri | 231.366 |
| Venituri totale | 231.371 |
| Cheltuieli totale | 99.309 |
| Profit brut | 132.062 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.748 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.125 |
| Active circulante | 367.738 |
| Stocuri | 67.530 |
| Creante | 128.920 |
| Disponibilitati | 171.288 |
| Cheltuieli in avans | 50.000 |
| Datorii | 58.246 |
| Venituri in avans | 32.000 |
| Capitaluri proprii | 340.617 |
| Capital social | 1.380 |
| Cifra de afaceri | 161.700 |
| Venituri totale | 161.710 |
| Cheltuieli totale | 43.577 |
| Profit brut | 118.133 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 113.282 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 340.482 |
| Stocuri | 50.219 |
| Creante | 65.248 |
| Disponibilitati | 225.015 |
| Cheltuieli in avans | 50.000 |
| Datorii | 78.515 |
| Venituri in avans | 32.000 |
| Capitaluri proprii | 279.967 |
| Capital social | 1.380 |
| Cifra de afaceri | 274.177 |
| Venituri totale | 305.341 |
| Cheltuieli totale | 146.485 |
| Profit brut | 158.856 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 155.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 491.817 |
| Stocuri | 63.082 |
| Creante | 37.919 |
| Disponibilitati | 390.816 |
| Cheltuieli in avans | 50.000 |
| Datorii | 145.332 |
| Venituri in avans | 32.000 |
| Capitaluri proprii | 364.485 |
| Capital social | 1.380 |
| Cifra de afaceri | 27.236 |
| Venituri totale | 27.249 |
| Cheltuieli totale | 43.387 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.138 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.955 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 523.552 |
| Stocuri | 48.717 |
| Creante | 127.424 |
| Disponibilitati | 347.411 |
| Cheltuieli in avans | 50.000 |
| Datorii | 155.375 |
| Venituri in avans | 32.000 |
| Capitaluri proprii | 386.177 |
| Capital social | 1.380 |
| Cifra de afaceri | 527.713 |
| Venituri totale | 527.729 |
| Cheltuieli totale | 252.574 |
| Profit brut | 275.155 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 264.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 463.660 |
| Stocuri | 38.636 |
| Creante | 25.918 |
| Disponibilitati | 399.106 |
| Cheltuieli in avans | 50.000 |
| Datorii | 375.314 |
| Capitaluri proprii | 138.346 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 309.177 |
| Venituri totale | 309.179 |
| Cheltuieli totale | 165.849 |
| Profit brut | 143.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 137.146 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |