ANDY-BAU-ROM SRL – CUI 28317930
Pe scurt
ANDY-BAU-ROM SRL are CUI 28317930, număr de înregistrare J24/352/2011 și sediul în Sat Băiţa de sub Codru, Comuna Băiţa de sub Codru, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.313.707 lei, un profit net de 136.266 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 06.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANDY-BAU-ROM SRL |
| CUI | 28317930 |
| Nr. Reg. Com. | J24/352/2011 |
| EUID | ROONRC.J24/352/2011 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 06.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-04-07 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 313 707 | 136 266 | 128 432 | 228 791 | 1 152 144 | 1 252 503 | 8 |
| 2024 | 4 223 729 | 971 194 | 80 813 | 127 708 | 1 180 961 | 1 227 856 | 8 |
| 2023 | 1 385 912 | 346 593 | 1 718 848 | 96 142 | 1 936 004 | 331 322 | 8 |
| 2022 | 69 136 | -11 433 | 385 829 | 109 565 | 242 970 | -15 270 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 37 000 | 0 | 37 200 | 200 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 18 710 | 506 | 380 | 200 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 18 710 | 506 | 380 | 200 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 313 707 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANDY-BAU-ROM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 462 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MONTIFISH SRL – locul 458, 30,08 mil. lei, Braşov
- NEW HOME TEHNOLOGY SOLUTION S.R.L. – locul 458, 4,34 mil. lei, Bucureşti
- STEJARI STAR S.R.L. – locul 458, 122.068 lei, Bucureşti
- TIMARIA CONSTRUCT S.R.L. – locul 459, 30,05 mil. lei, Bucureşti
- BAU NIK CONSTRUCT SRL – locul 459, 4,34 mil. lei, Giurgiu
- DELTA PROPERTIES SRL – locul 459, 120.000 lei, Bucureşti
- NOVA GENERAL CONSTRUCT S.R.L. – locul 460, 30,01 mil. lei, Iaşi
- NORD ETNIC S.R.L. – locul 460, 4,32 mil. lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANDY-BAU-ROM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANDY-BAU-ROM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANDY-BAU-ROM SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-08-18 |
| Data reactivare | 2021-07-13 |
| Data publicare | 2016-08-22 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 127.708 |
| Active circulante | 1.180.961 |
| Stocuri | 10.667 |
| Creante | 189.477 |
| Disponibilitati | 980.817 |
| Datorii | 80.813 |
| Capitaluri proprii | 1.227.856 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.223.729 |
| Venituri totale | 4.224.930 |
| Cheltuieli totale | 3.119.440 |
| Profit brut | 1.105.490 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 971.194 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 96.142 |
| Active circulante | 1.936.004 |
| Stocuri | 721.818 |
| Creante | 1.159.044 |
| Disponibilitati | 55.142 |
| Cheltuieli in avans | 18.024 |
| Datorii | 1.718.848 |
| Capitaluri proprii | 331.322 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.385.912 |
| Venituri totale | 1.412.322 |
| Cheltuieli totale | 1.055.338 |
| Profit brut | 356.984 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 346.593 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 109.565 |
| Active circulante | 242.970 |
| Stocuri | 135.122 |
| Creante | 39.908 |
| Disponibilitati | 67.940 |
| Cheltuieli in avans | 18.024 |
| Datorii | 385.829 |
| Capitaluri proprii | -15.270 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 69.136 |
| Venituri totale | 69.886 |
| Cheltuieli totale | 80.641 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.755 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.433 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 506 |
| Active circulante | 380 |
| Stocuri | 124 |
| Creante | 37 |
| Disponibilitati | 219 |
| Cheltuieli in avans | 18.024 |
| Datorii | 18.710 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 506 |
| Active circulante | 380 |
| Stocuri | 124 |
| Creante | 37 |
| Disponibilitati | 219 |
| Cheltuieli in avans | 18.024 |
| Datorii | 18.710 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 506 |
| Active circulante | 380 |
| Stocuri | 124 |
| Creante | 37 |
| Disponibilitati | 219 |
| Cheltuieli in avans | 18.024 |
| Datorii | 18.710 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 506 |
| Active circulante | 380 |
| Stocuri | 124 |
| Creante | 37 |
| Disponibilitati | 219 |
| Cheltuieli in avans | 18.024 |
| Datorii | 18.710 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |